Аленький носочек• 02 мая в 16:18

Сварка через майно

Доброго дня! Мабудь дивно тут питати, тому що я в принципі все для себе зрозуміла. Але - чоловік має трьох дітей, я одого - спільних немає. Ми живемо вже 12 років разом. П´ять років тому взяли кредит на будинок. У мене квартира була до шлюбу, в нього квартира теж, але в кредиті. Бувшій віддав будинок чи поділили - я не в курсі. Під зп офвційної аліменти, ще й доять його постійно. Він виплачує свою квартиру в шлюбі зі мною і половину нашого будинку, перший внесок зробили пополам. Але я бачу зо моїй дитині все жаліється, а своїм прямо все що не попросять купляє без тормозів. Заробляє десь % на 30 більше, але після аліментів в нього менше грошей ніж у мене на руки - спільні гроші. І ось скоро він вже виплатить квартиру і ми домовилися ще перед шлюбом, що він її оформить на мене, бо в мене не буде пенсії - офіційна дуже мала зп. А свою квартиру я віждам синові. І ось майже рік все ніяк не потрапим до нотаріуса. І тут він мені говорить, що почуває себе неспаведливо - бо його діти поділять тільки будинок, а моєму аж квартира. Але ми при це домовлялися і тепер він говорить що його квартира теж його дітям і взагалі я маю бути щасливою з половини його будинку. Але ж то не факт, що він мені її залишить. Він старший на 15 років і вже під 60. А в шоці, що в мене ніяких соціальних гарантій і можу навіть на голову впасти сину, а якщо там невістка така, що пошле - то я буду під мостом на старості. Які ж чоловіки кончені - жалкую за часом, що згаяла з цим покидьком. В його розлученеі не винна - його жінка вийшла заміж за свого коханця і до речі взагалі не бідує.А я дурна плачу за його дітей іпотеку
Бутерброд и я• 02 мая в 18:34
Ответ дляБлондинка у Законі
А почему половина? Половина ваша и так. А вторая делится на вас и детей. Причем ваших 50% и им всем на 3 50%.
Те вам достанетс 75%
Як це ви 50 відсотків на 4х поділили в у автора 75 опинилося???
Ну я не можу. Тут не лише юристи, а ще й математики!!

Блондинка у Законі• 02 мая в 18:35
Ответ дляАленький носочек
2 власника, дві частини
Ну я не юрист. Точно не знаю, Но это при разводе не делиться его часть, а если умрёт, то половина его половины ваша.
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:35
Ответ дляБлондинка у Законі
Та не. Рассказать точно не нужно. Пугать этим можно, если ему это важно.
Дома ж вы как то взаимодействуете? Тот же секс. Лишите его комфортной жизни и требует свое
Ну останнім часом спимо окремо, але секс є. Не так часто як раніше, бо в нього звичайно і не стоїть вже. Ініціатор майже завжди він - я дуже заморююсь зараз на роботі і стала чутко спати
Бутерброд и я• 02 мая в 18:36
Ответ дляАленький носочек
Ми офіційно розписані. Ні, не знала цього. Треба почитати
І не прочитаєте)
Блондинка у Законі• 02 мая в 18:36
Ответ дляБутерброд и я
Ну возьмите листик и в столбик посчитайте. Что вам еще посоветовать?
Борода• 02 мая в 18:37
Ответ дляБутерброд и я
Яка пенсія? Куди переходить? Бооооже, одні юристи в темі)) ви в якій країні???
Шо ты божаешь, прежде чем нести чушь, хоть загугли
В Украине жена может получать пенсию умершего мужа, оформив пенсию в связи с потерей кормильца (обычно 50% от его пенсии и выше), если она нетрудоспособна (достигла пенсионного возраста или имеет инвалидность) и находилась на его содержании. Переход не автоматический, требует подачи заявления в Пенсионный фонд Украины (ПФУ).
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:39
Ответ дляБлондинка у Законі
Якщо не залишить через заповіт або подарує дітям

автор Аленький носочек • 02 мая в 18:37
Ответ дляБутерброд и я
І не прочитаєте)
Та я вже зрозуміла - тут половина комментів - нісинітниці
Блондинка у Законі• 02 мая в 18:37
Ответ дляАленький носочек
Ну если подарит это проблема. Но можно ли дарить ипотеку?
Бутерброд и я• 02 мая в 18:39
Ответ дляБлондинка у Законі
Ні!!! Її 1/4 від його половини. І по 1/4 кожному з трьох його дітей. А може в нього і батьки ще є, ми ж не знаємо
Ну люди, так не можна, таке писати…
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:40
Ответ дляБутерброд и я
Ну люди, так не можна, таке писати…
Батьки є старенькі, але там сестра старша за житло догодовує
Бутерброд и я• 02 мая в 18:44
Ответ дляБлондинка у Законі
Ні, це ви візьміть на розділіть 50 відсотків на 4 спадкоємців!
ПС там ще батьки у нього є, виявляється
Бутерброд и я• 02 мая в 18:42
Ответ дляБорода
А вона непрацездатна і на пенсії коли буде? Їй 45 років. До пенсії ще 20
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:42
Ответ дляБлондинка у Законі
Можна, чому ж ні. Виплати твльки на ньому залишаються під заставу майна банкові
Бутерброд и я• 02 мая в 18:43
Ответ дляАленький носочек
Ок. Але вони також його обовʼязкові офіційні спадкоємці. Поки живі
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:45
Ответ дляБутерброд и я
А я мріяла довчу дитину через 10 років і буду з ним на пенсії його та аренді - я ж говорю вже здоров´я не те. Але не так склалося як гадалося.
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:46
Ответ дляБутерброд и я
Ну не певна я, що вони його переживуть, але теоретично звичайно
Добротная• 02 мая в 18:50
Ответ дляАленький носочек
Знаєте життя таке непередбачуване... Ось зараз війна у свекрухи квартира мала бути наймолодшому синові, а син зараз з дуже важкими пораненнями... Як далі буде... свекруха 80+. Все так перемішалося
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:53
Ответ дляДобротная
І це теж, але я була певна в чоловікові і все його слухала, що ти що - звичайно все для тебе - я про тебе попіклуюся. Получіть і позпишіться мені смішно з самої себе. Мов вже не молода, а в казки вірить. Чоловіки тільки використовують жінок

Бутерброд и я• 02 мая в 18:53
Ответ дляАленький носочек
Яка у чоловіка пенсія буде?
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:54
Ответ дляБутерброд и я
Яка у чоловіка пенсія буде?
Та хто ж його знає, але зп офіційна хороша, має бути, але до неї ще дожити
Добротная• 02 мая в 18:54
Ответ дляАленький носочек
А я зараз оформлю.спадщину, про яку навіть не сподівалася, мама все хотіла молодшому братові моєму, а в нього окрім того що списаний по онкології 2група інвалідності ще й лідоманія, онлайн казіно, то вона переписала заповіт за рік до смерті, про лідоманію брата скривала( я не могла зрозуміти, чого переписується заповіт, аж коли померла і посипалися дзвінки з всяких швидкогроші, зрозуміла) , в спадкуваня я вступила до його інвалідності
Я_з_Франека• 02 мая в 18:56
Ответ дляАленький носочек
Бо я теж пдатила іпотеку! До чого його діти??
ви написали, що він виплачує, а тут вже й ви фінансово вкладались
Бутерброд и я• 02 мая в 18:57
Ответ дляАленький носочек
Є калькулятор на сайті пенсійного фонду, можна прикинути
Король дивана• 02 мая в 18:57
Ответ дляАленький носочек
ну хоча би заповіт нотаріально завірений у нього вимагайте - може менше він буде боятися як за дарчу
Добротная• 02 мая в 18:59
Ответ дляАленький носочек
Я теж дуже довіряла і довіряю чоловікові. А от тепер не знаю залишатися з ним чи... Будувати стосунки з іншим...близьким мені по душі... Різниця у віці в мене з чоловіком плюс мінус як у Вас і перш за все мене не зрозуміє мій син, якого мій чоловік виховав як рідного.
Життя дуже непередбачувані, тому неипереймайтеся по матеріальному, все буде так як Ви того заслуговуєте Всесвіта
автор Аленький носочек • 02 мая в 19:00
Ответ дляКороль дивана
Я не буду ще вкладити 10 років в папірець яким можна підтертися
автор Аленький носочек • 02 мая в 19:02
Ответ дляДобротная
Та тут не прямо якісь гроші - все життя працювала, щоб потім жебракувати та їсти пустий хліб на старості - це страшно. Після такого навряд чи комусь довірюсь
Добротная• 02 мая в 19:02
Ответ дляКороль дивана
То скоріше всього у авторки і Її чоловіка зараз негаразди в стосунках і вона продумує, що і як Їй далі робити, вдруг буде розрив стосунків, ще молода , тепер жити з пенсом не цікаво.
Бутерброд и я• 02 мая в 19:05
Ответ дляДобротная
Але автор цього не визнає, ясне діло. Чомусь же це питання в спливло саме зараз…