Аленький носочек• 02 мая в 16:18

Сварка через майно

Доброго дня! Мабудь дивно тут питати, тому що я в принципі все для себе зрозуміла. Але - чоловік має трьох дітей, я одого - спільних немає. Ми живемо вже 12 років разом. П´ять років тому взяли кредит на будинок. У мене квартира була до шлюбу, в нього квартира теж, але в кредиті. Бувшій віддав будинок чи поділили - я не в курсі. Під зп офвційної аліменти, ще й доять його постійно. Він виплачує свою квартиру в шлюбі зі мною і половину нашого будинку, перший внесок зробили пополам. Але я бачу зо моїй дитині все жаліється, а своїм прямо все що не попросять купляє без тормозів. Заробляє десь % на 30 більше, але після аліментів в нього менше грошей ніж у мене на руки - спільні гроші. І ось скоро він вже виплатить квартиру і ми домовилися ще перед шлюбом, що він її оформить на мене, бо в мене не буде пенсії - офіційна дуже мала зп. А свою квартиру я віждам синові. І ось майже рік все ніяк не потрапим до нотаріуса. І тут він мені говорить, що почуває себе неспаведливо - бо його діти поділять тільки будинок, а моєму аж квартира. Але ми при це домовлялися і тепер він говорить що його квартира теж його дітям і взагалі я маю бути щасливою з половини його будинку. Але ж то не факт, що він мені її залишить. Він старший на 15 років і вже під 60. А в шоці, що в мене ніяких соціальних гарантій і можу навіть на голову впасти сину, а якщо там невістка така, що пошле - то я буду під мостом на старості. Які ж чоловіки кончені - жалкую за часом, що згаяла з цим покидьком. В його розлученеі не винна - його жінка вийшла заміж за свого коханця і до речі взагалі не бідує.А я дурна плачу за його дітей іпотеку
Блондинка у Законі• 02 мая в 18:18
Ответ дляАленький носочек
А якщо він закохається то з чим залишусь я???
В 60 лет? Ну не гоните автор,то ему с вами повезло в полтинки. Думаете в 60-70 еще раз выстрелит?

автор Аленький носочек • 02 мая в 18:19
Ответ дляЛеся Українка
Зачем надо было брать многодетного? Я в шоке, что есть лохушки, которые связываются с многодетными. Один ребёнок -- уже много, а то аж три.
От так, дура, типу нас обох кинули, а виявилося тільки мене
Бутерброд и я• 02 мая в 18:19
Ответ дляАленький носочек
Ще 6 років, але кажу ж він став просто багато витрачати на дітей і вже по суті частина іпотеки на мені і його прожиття - таму і підняла це питання
і. І ось скоро він вже виплатить квартиру
Це ви в старпості писали. А тепер 6 років пишете
Блондинка у Законі• 02 мая в 18:19
Ответ дляАленький носочек
Заповіт до сраки, я хочу дарчу! Який нафіг заповіт, його хоч щодня змінювати можна
Так вы все равно как жена получите 50% от имущества и от долгов
Бутерброд и я• 02 мая в 18:22
Ответ дляАленький носочек
І здає і виплачує ні не виплатив
За скільки здає і скільки виплачує? Невже не перекриваються суми?
Я думаю, що оренда квартири покриває кредит. А початковий внесок він робив сам, ще до шлюбу
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:21
Ответ дляБлондинка у Законі
Та хз, я вже нічого не розумію. Мені просто болить. І ще говорить, що не обіцяв нічого просто тупий кончений козел - ще й трахатися йому дааай. нащо мені це все
Блондинка у Законі• 02 мая в 18:22
Ответ дляБорода
Автор, когда он помрет, то его дите уже будут совершеннолетние и на них ничего делиться не будет, то есть и дом и квартира ваши будут
Шо вы городите?

автор Аленький носочек • 02 мая в 18:23
Ответ дляБутерброд и я
Частково тільки. І вона не постійно здається, бувають простої і ремонти
Бутерброд и я• 02 мая в 18:24
Ответ дляАленький носочек
Можете суми конкретні написати?
Які ремонти в новій квартирі? Не робіть. Чого простої?
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:26
Ответ дляБутерброд и я
6 років - це не 20. Та я б і мовчала, але бачу що не туди вітер... бо я теж мабудь не молодію, розлюбив, передумав, або просто тріпає нерви тими дітьми. Але я в себе одна і дитина моє теж не винна ні в чому, що він бігає волає світло виключати, бо електрика дорога
Блондинка у Законі• 02 мая в 18:26
Ответ дляАленький носочек
Який дім? Моє тільки половина будинку дай бог через 15 років а далі що - ніхто не зна. Може поїду бабкою на село на огороди - хоча ніколи фізично не працювала отаке життя дівчата.
А почему половина? Половина ваша и так. А вторая делится на вас и детей. Причем ваших 50% и им всем на 3 50%.
Те вам достанетс 75%
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:26
Ответ дляБутерброд и я
Можете суми конкретні написати?
Ремонти після квартирантів, і одного разу сусіди залили - там новострой
Борода• 02 мая в 18:27
Ответ дляАленький носочек
Хай йде - але папка зараз її здає - а потім буде лапу сосати а не кредит за неї платити
Ну, вот и выяснилось с чего он платил ипотеку, а не как вы рассказывали)
Бутерброд и я• 02 мая в 18:28
Ответ дляАленький носочек
Автор , якщо кредит він платить 12 років, ще 6 залишилося, то це мінімум 18 років виплати ( може 20 років) Яка оплата кредиту в місяць?
Блондинка у Законі• 02 мая в 18:27
Ответ дляАленький носочек
Я здаю, вона маленька, ті гроші теж ідуть на іпотеку і життя. А як дитина підросте, то він піде туди жити сам з 18...
Ну прийдеться немного поменять планы. Или пусть с вами живёт или пусть аренду платит вам.
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:28
Ответ дляБлондинка у Законі
Те вам достанетс 75%
Я говорю поо те що моя власність, бо зараз вона в банку. А на його половину хз - якщо напише щаповіт або подарує кому - то мені тільки виїжати. 2 входи нереально значить продавати
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:29
Ответ дляБорода
Ні не виявилось
Блондинка у Законі• 02 мая в 18:29
Ответ дляАленький носочек
Ого! Так не давайте. Устраиваете скандал. Ну уже ж за 12 лет вы знаете наверное; как сделать ему плохо?
Борода• 02 мая в 18:29
Ответ дляАленький носочек
Яка пенсія??? Чого на мене?
Потому-что после смерти мужа, его пенсия переходит жене или вы не расписаны официально?

Бутерброд и я• 02 мая в 18:32
Ответ дляАленький носочек
Це ви вже перегинаєте. Ясно, що будинок був би весь ваш. Але ви зараз наломаєте дров і підете з сином жити в свою малу квартиру, побачите
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:31
Ответ дляБлондинка у Законі
Ні, я спокійна - це він вічно скандалить. Хз як йому погано зробити - розказати всім знайомим нашу ситуацію, бо як послухати то він такий правильний мужик - жінку свою устримує і всіх дітей, а по факту - балабол
Блондинка у Законі• 02 мая в 18:31
Ответ дляАленький носочек
Его половина была отдельно в браке куплена? Вы писали отказ? Как это оформлено было?
Бутерброд и я• 02 мая в 18:32
Ответ дляБорода
Яка пенсія? Куди переходить? Бооооже, одні юристи в темі)) ви в якій країні???
Блондинка у Законі• 02 мая в 18:31
Ответ дляБорода
Нет. Там % только. Не вся.
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:32
Ответ дляБорода
Ми офіційно розписані. Ні, не знала цього. Треба почитати
Борода• 02 мая в 18:32
Ответ дляАленький носочек
Вы джек-пот сорвали- старого потасканного деда с выводком, платите его ипотеки, еще и ахает вас в 60, прям фильм ужасов
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:32
Ответ дляБлондинка у Законі
2 власника, дві частини
Mary_40• 02 мая в 18:33
Ответ дляГарбузик
це зрозуміло, він же будинок і так вам залишати планує. Навіщо ви за його квартриру платили? І скільки аліментів він платить в 60 років?
Так домик половина делится на женуи 3 детей. То есть там всего 1/8. Это если он ум рет.
А если умрёт автор то 1/4 ему. Так сеьетрасклад.
Кстати вам 50% его пенсии положено
Блондинка у Законі• 02 мая в 18:33
Ответ дляАленький носочек
Та не. Рассказать точно не нужно. Пугать этим можно, если ему это важно.
Дома ж вы как то взаимодействуете? Тот же секс. Лишите его комфортной жизни и требует свое
автор Аленький носочек • 02 мая в 18:35
Ответ дляБорода
Це точно господи дай мені сил не задушити його вночі