Аленький носочек• 02 мая в 16:18
Сварка через майно
Доброго дня! Мабудь дивно тут питати, тому що я в принципі все для себе зрозуміла. Але - чоловік має трьох дітей, я одого - спільних немає. Ми живемо вже 12 років разом. П´ять років тому взяли кредит на будинок. У мене квартира була до шлюбу, в нього квартира теж, але в кредиті. Бувшій віддав будинок чи поділили - я не в курсі. Під зп офвційної аліменти, ще й доять його постійно. Він виплачує свою квартиру в шлюбі зі мною і половину нашого будинку, перший внесок зробили пополам. Але я бачу зо моїй дитині все жаліється, а своїм прямо все що не попросять купляє без тормозів. Заробляє десь % на 30 більше, але після аліментів в нього менше грошей ніж у мене на руки - спільні гроші. І ось скоро він вже виплатить квартиру і ми домовилися ще перед шлюбом, що він її оформить на мене, бо в мене не буде пенсії - офіційна дуже мала зп. А свою квартиру я віждам синові. І ось майже рік все ніяк не потрапим до нотаріуса. І тут він мені говорить, що почуває себе неспаведливо - бо його діти поділять тільки будинок, а моєму аж квартира. Але ми при це домовлялися і тепер він говорить що його квартира теж його дітям і взагалі я маю бути щасливою з половини його будинку. Але ж то не факт, що він мені її залишить. Він старший на 15 років і вже під 60. А в шоці, що в мене ніяких соціальних гарантій і можу навіть на голову впасти сину, а якщо там невістка така, що пошле - то я буду під мостом на старості. Які ж чоловіки кончені - жалкую за часом, що згаяла з цим покидьком. В його розлученеі не винна - його жінка вийшла заміж за свого коханця і до речі взагалі не бідує.А я дурна плачу за його дітей іпотеку
Король дивана• 02 мая в 18:06
Ответ дляБутерброд и я
Ви неуважно читаєте автора. Вона хоче все. Зараз
читаю. Зараз хоче тільки дарчу на квартиру. Будинок хоче потім, на старості за договір догляду
Аленький носочек
• 02 мая в 18:08
Ответ дляБутерброд и я
То домовтеся зараз про будинок. Поки чоловік живий, ви і так будете ту його квартиру здавати і жити за ті гроші .
Але ви будете спокійна, що будинок точно ваш і більше нічий
А що буде як він помре - пенсії немає і будинок чималий - продавати? Ну прикольно звичайно на старості. В мене тут вже все під себе - садок
пожила називається.
Бутерброд и я• 02 мая в 18:10
Ответ дляКороль дивана
а який у автора варіант, якщо вона до нього відчуває огиду і злість за свої втрачені роки. їй далі потрібно вкладатися в бюджет, віддавати з/п і гроші з оренди її квартири, тобто годувати його, бо його гроші йдуть на виплату кредиту і дітей - терпіти ще невідомо скільки років, щоб потім судитися за майно з його дітьми ?
Його гроші також ідуть на виплату будинку, який стане будинком автора. Сама вона його не виплатить
Король дивана• 02 мая в 18:09
Ответ дляБутерброд и я
весь будинок не стане. Після його смерті буде успадковуватися нею і його дітьми. буде на старості мати ще з ними проблеми
Аленький носочек
• 02 мая в 18:11
Ответ дляГарбузик
вирішіть питання з будинком хоча б.
А то виглядає так, що ви хотіли осідлати цього коня самій, поспихувати з його шиї всіх дітей, а виявилось так, що осідлали вас)
І добре, що зараз, а не в ваші 60-70.
Як вирішувати? Воно насупилося, не розмовляє. Я меркантилтна і жадібна
тепер іти випрошувати те, у що вкладала душу??? Та він жодного цвяха в домі не забив - він все занятий. А я як віл, але мій дім - моя фортеця - от і тянула все
Бутерброд и я• 02 мая в 18:11
Ответ дляАленький носочек
пожила називається.
Ну от тому я б більше за будинок переживала на вашому місці, а не за квартиру.
Ответ дляБутерброд и я
Автор, найкраще зараз що ви можете зробити, вмовити чоловіка скласти на вас заповіт на його частину будинку, щоб він весь залишився вам і діти не претендували. А на квартиру - буде те ділити як всі спадкоємці ( ви і його діти)
Та ну заповит меняют.
Нужно поделиться квартиру с этих денег остаток дома выплатить.
Бутерброд и я• 02 мая в 18:12
Ответ дляКороль дивана
В ідеалі зараз заповіт на автора на будинок. З цього я і починала.
Блондинка у Законі• 02 мая в 18:12
Ответ дляАленький носочек
Так, я сама с себе в шоці. Навіщо вірила взагалі йому?
’Поздравляю,Шарик,ты балбес!’(с)
Ну, автор, ну кто вас виноват? В чем проблема была сразу оформить всё как договаривались? А так конечно, обещать не значит жениться. Прошло время, ценности поменялись и тд.
Пробуйте уже сейчас исходить из того, что есть. Проверяйте что на кого оформлено пока есть возможность
Аленький носочек
• 02 мая в 18:12
Ответ дляБутерброд и я
Я вже зрозуміла, що мене тупо кинули
Борода• 02 мая в 18:12
Ответ дляАленький носочек
Я здаю, вона маленька, ті гроші теж ідуть на іпотеку і життя. А як дитина підросте, то він піде туди жити сам з 18...
Класс, а почему тогда один из детей вашего мужа не может пойти жить в его квартиру? Как раз там одному уже 18+
Чего не предложили ему жить в папкиной квартире?
Аленький носочек
• 02 мая в 18:12
Ответ дляБутерброд и я
Ні, заповіт до сраки
Аленький носочек
• 02 мая в 18:13
Ответ дляБорода
Хай йде - але папка зараз її здає - а потім буде лапу сосати а не кредит за неї платити
Борода• 02 мая в 18:13
Ответ дляГарбузик
Неможливо оспорити заповіт, це тільки на порадниці про таке пишуть.
А юридично, навіть з вагомими підставами (наприклад якщо є підтверджена психічна хвроба), це зробити вкрай складно.
А докази, що це а-ля несправедливо, суду до лампочки.
То що там діти можуть оспорити?
Автор не этого боится, а того что сегодня он на нее напишет завещание, а завтра на детей, а она и знать не будет
Бутерброд и я• 02 мая в 18:14
Ответ дляБорода
Автора без ножа ріжете)
Борода• 02 мая в 18:14
Ответ дляАленький носочек
Ви мене правильно зрозуміли - тим паче я заробила, а не прийшла на все готове
і моїй дитині і собі в усьому відмовляла. Його діти об´їздили весь світ, а ми далі Єгипту нікуди, а останні роки взагалі сидимо рівно на жопі.
Вас же 12 лет это устраивало
Бутерброд и я• 02 мая в 18:14
Ответ дляАленький носочек
Так вже ж виплатив, чи ні?
Аленький носочек
• 02 мая в 18:15
Ответ дляБутерброд и я
Автора без ножа ріжете)
Ну дуже смішно, вам чого весело? Я оплачую цю квартиру. Мій чоловік не вклав ні гривні в мою дошлюбну власність
Аленький носочек
• 02 мая в 18:15
Ответ дляБорода
Вас же 12 лет это устраивало
Ви дивна, ви читаєте уважно? Ми так домовилися
Борода• 02 мая в 18:15
Ответ дляАленький носочек
Мені це буде дуже важко, бо неофійний дохід в мене, просто просрала своє життя.
Хитрила-хитрила и выхитрила, называется
Блондинка у Законі• 02 мая в 18:16
Ответ дляАленький носочек
У нас гроші спільні
Автор,ну вот повезло мужику что сказать. Чем то ж они вас покарил так,что вы взяли его на содержание?
Бутерброд и я• 02 мая в 18:16
Ответ дляАленький носочек
Ви оплачуєте?? Так чоловік її здає і виплачує може? Так виплатив же чи ні?
Аленький носочек
• 02 мая в 18:18
Ответ дляБутерброд и я
Так вже ж виплатив, чи ні?
Ще 6 років, але кажу ж він став просто багато витрачати на дітей і вже по суті частина іпотеки на мені і його прожиття - таму і підняла це питання
Я супер-пупер• 02 мая в 18:17
Ответ дляБутерброд и я
Ага, так він і побіг.
А якщо авторка помре раніше, то все залишиться її сину, а він буде під забором.
А взагалі, баби-дури, коли їм треба терміново заміж - готові і за старого, і за кривого, і з виводком дітей.
Бутерброд и я• 02 мая в 18:17
Ответ дляАленький носочек
Яка оплата кредиту в місяць і за скільки він її здає?
Аленький носочек
• 02 мая в 18:17
Ответ дляБутерброд и я
І здає і виплачує
ні не виплатив
Борода• 02 мая в 18:17
Ответ дляАленький носочек
пожила називається.
Так его пенсия к вам перейдет или вы его уже хороните?
Леся Українка• 02 мая в 18:18
Зачем надо было брать многодетного? Я в шоке, что есть лохушки, которые связываются с многодетными. Один ребёнок -- уже много, а то аж три.
Аленький носочек
• 02 мая в 18:18
Ответ дляБорода
Яка пенсія??? Чого на мене?