Я инженер, меряю от 1• 03 мая в 14:40

Хто мав би платити комунальні?

Є батьківська квартира, в якій ми з чоловіком і дітьми прожили 10 років, зробили там гарний ремонт, меблі, техніку. Зараз вже переїхали в свою квартиру. Квартира стоїть пуста, здавати її не хочемо, так як взимку хочу перевезти туди маму, і там ще є мої речі, і взагалі не готова поки заселяти туди чужих людей.

Є сестра, яка вже давно проживає за кордоном. Пропонувала допомогу, якщо треба, але я завжди відмовлялись. Здавати квартиру вона також не хоче.
Квартира у спільній власності, але частка сестри там мінімальна. В майбутньому плануємо її продати і гроші поділити порівну, незалежно від часток.

Поки чоловік працював, платили самі всі комунальні, і за цю квартиру, і за будинок мами, і за себе. Але зараз він служить, відповідно доходи стали в рази менші, і ці 2-3 тис комунальних мені б краще витратити на дітей. Але вагаюсь, чи просити про це сестру? Впевнена, що вона не відмовить, але не хочу, щоб у неї були якісь непорозуміння з її чоловіком.
Щоб знову не були претензії продавати зараз і ділити кошти. Не хочу скандалів. Але є ризик, що накопичиться борг за комунальні.
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 15:16
Ответ дляСірничок
Мама разберется, если кинуть маме на карту пенсионную, ту помощь и сообщить по факту
Поверьте, разбираются все
Вы что-то юлите и не договариваете
мама не користується картками, їй пенсію приносять готівкою. Якщо б сестра реально хотіла допомогти, то кинула б на мою карту, і сказла б передати мамі.
А так у неї - ’ти скажи, якщо потрібно, я переведу’. Мама не каже.

Грибной_Дождик• 03 мая в 15:17
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Вы хотите просто надумывать,а не решить проблему
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 15:19
Ответ дляПукимончиг
Ясно. А як в сестри особисте життя - вона забезпечена, є її житло там, закордоном, родина, діти, робота? Якщо життя її склалося добре, і вона може надіслати гроші, то чому ні?
Свого житла немає, орендують квартиру, але в цілому живуть непогано, багато подорожують. Для неї це точно посильна сума.
Але ж бачите, я і не думала про те, що можна платити відповідно до долей, раптом вона теж вирішить, що це несправедливо. Хз що там у людини в голові може бути.
Помидорина• 03 мая в 15:20
Ответ дляЛетала_НаМетле
Порівну!
Да, но если там будут долги, то квартиру никто не продаст и ничего не поделит. Сестра загоняет в такие рамки, что выбора нет
Грибной_Дождик• 03 мая в 15:20
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Так для этого ртом все обговаривают
В вашем случае,доля пополам ,если вы говорите что так готовы делить
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 15:20
Ответ дляНе виправдовуюсь
А як так сталося? Які долі ваша і мамина? Хто ті решта 6 людей, на яких робилася приватизація?
на 3 робилась приватизація, після смерті батька його доля перейшла в спадок мені, мамі і сестрі.
Пукимончиг• 03 мая в 15:20
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Бажаю, вирішити мирно та не втратити родинні звʼязки.

автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 15:21
Ответ дляТа легко!
А завещание мама не писала? Мамина доля потом на двоих с сестрой поделится или нет?
якщо мамина доля поділиться навпіл, в мене все рівно буде більша частка.
Тому я і написала, що хочу поділити квартиру навпіл, незалежно від часток.
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 15:25
Ответ дляПукимончиг
Можливо, у неї є образа. Хтозна. А може і у вас. Бо сестра пропонує допомогу, а ви відмовляєтеся. Чоловіка її навіщось згадали? Що мама відмовляється? Виходить так, що сестра погана. Але якщо вона там закордоном 20 років тому сама життя почала з нуля, то може вона там працювала? Можливо, також хотіла допомоги? Хтозна. Зараз ви чомусь відмовляєтеся. Можна просто сказати, ось номер карти, переводь гроші. А потім відзвітувати, що ви купили за ці гроші чи за що сплатили. І коли майно ділити будете, щоб це не забути. Вона у вас заможна закордоном? Чи на прибирання заробітками перебивається? Вона приїздить додому? Привозить гостинці? Які в неї з мамою стосунки?
Я не хочу ні перед ким звітувати. Я ж пишу, що особисто мені не треба допомога, я справляюсь зі своїми витратами.
Комунальні за батьківську квартиру - ок, я не проти їх платити і порівну. Мабуть це найкраще рішення.
Нормально вони живуть, їздять відпочивати по декілька разів на рік, купують дорогі речі. Все у них добре, але не мільйонери.
Після початку війни боїться їхати в Україну. Стосунки з мамою нормальні, теефонує їй час від часу.
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 15:26
Ответ дляАйпишница
Естественно муж сестры не хочет, чтобы она платила полную сумму коммунальных, а на выходе, получила шиш. Вы уже ее обобрали с квартирой, а обещания легко забываются.
ви хвора? як я її обібрала?
Завжди недо...• 03 мая в 15:28
Перевозите сейчас маму, коммуналку делите
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 15:29
Ответ дляПукимончиг
А зараз під час війни вона приїздила? Скоріше за все, тут є якась образа. У всіх.
Немає ніякої образи, вона не хоче їхати в Україну без чоловіка, а чоловік хоч і має як і вона вже багато років паспорт іншої країни, був громадялниом України, через ризик мобілізації боїтся їхати. Чекаємо на завершення війни.
До себе на початку війни запрошували.
Айпишница• 03 мая в 15:30
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
ви хвора? як я її обібрала?
Это была воля родителей самую малую часть сестре выделить?
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 15:32
Ответ дляПукимончиг
Дякую! Оце ж про це і хвилююсь.
Щоб через ці умовні 2-3 тис не розсваритись на пустому місці. А то тут вже додумали, що я і сестру обібрала і надурити її хочу))
Мені таке навіть на думку не спадало, але ж так і її чоловік може додумати.
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 15:33
Ответ дляЗавжди недо...
Мама на дачі влітку, і взагалі боїться обстрілів.
Взимку це питання все рівно постане, бо я вже не зможу оплачувати і опалення будинку в селі і комунальні за квартиру.
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 15:36
Ответ дляАйпишница
я відповідала вище, як так сталось. Ніхто їй спеціально нічого не виділяв.
Коли приватизувалась квартира, я ще дитиною була, а сестра фізично проживала за кордном, і приїжджати заради цього не збиралась.
І навіть від батьківської спадщини відмовлялась одразу.
Сіґеле-міґеле• 03 мая в 15:36
Автор, ви така зитрожопа, захватили квартирку, жили собі там, поки сестра на зйомах ютилась, а тепер сестра має ще сплачувати за квартиру
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 15:37
Ответ дляСіґеле-міґеле
дякую за ваш коментар)
Створювала тему і думала, порадниці точно зможуть вивернути так, що я винна, але не могла придумати як))
І тут ваш коментар, але аж на 3 сторінці))
Насмішили)
Завжди недо...• 03 мая в 15:38
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Тогда нужно разговаривать с сестрой. Если она согласна сдать квартиру, а вы нет - оплачиваете вы. Если она против сдавать квартиру в аренду - тогда пополам

Не виправдовуюсь• 03 мая в 15:38
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Дивіться, 1/3 батька з вас ніхто сестрі не подарував, коли була можливість просто не вступати у спадок, приватизація відбувалася без сестри, ваші стосунки не виглядають такими райдужними, щоб сестра вірила в ваші обіцянки щось їй потім раптом хтось щось продасть подарувати. І її неучасть в утриманні квартири та мами цілком логічна.
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 15:38
Ответ дляЗавжди недо...
вона проти здавати в оренду. Я власне також, тому в цьому питанні немаж розбіжностей.
Сіґеле-міґеле• 03 мая в 15:40
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
я все могу, и плачу все эти годы. Поэтому и думаю, стоят ли эти 2-3 тыс того.
А ви б хотіли, щоб сестра ще оплачувала квартиру, яку ви окупіровпли і жили?
Завжди недо...• 03 мая в 15:40
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Тогда так и скажите, что нет у вас возможности платить за коммуналку, потому либо сдаете, либо делите коммуналку пополам. Может она согласится сдавать, когда узнает, что вы хотите ее участия в коммунальных платежах
И, кстати, за этот доход можно оплатить коммуналку маме и покрыть некоторые ее расходы
Гопница-Советчица• 03 мая в 15:42
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Что вам мешает ей сказать, Оля, кто хочет помочь, молча переводит и все. К чему эти намеки ни о чем? Или ты не понимаешь порядок цен, положение в стране, то что без поддержки мужа осталась?
Она манипулятивно вводит вас в состояние попрошайки, в надежде что вы откажитесь как всегда
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 15:42
Ответ дляНе виправдовуюсь
Ок, дякую за вашу думку.
Коли помер батько, я ще школу закінчувала. Я в цих питаннях, хто кому і що взагалі не розбиралась. У мами напружені стосунки з зятем, він не дуже порядно вчинив зі своїми родичами. Я б сказала дуже непорядно. Але то вже його справа.
Бентливуман• 03 мая в 15:44
Во если честно, то кто досматривать маму - тому и квартира. Но вы так всё усложняете.. муж сестры не причём, пох на него. Мой зять рот раскрывать начал, то я ему сказала не лезь в наши с сестрой дела, ты мне никто!

Если решили поделиться и продать потом, то сейчас пусть за коммуналку поможет маме платить и вообще она как дочь тоже долдна учасьвовать, тем более если вы делиться собрались. Откройте ротик и произносите
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 15:44
Ответ дляЗавжди недо...
я вже думала про це, але хочу, щоб мама жила поруч, особливо взимку.
Бо в село її мені складно взимку їздити і коли вона не відповідала, я хвилювалась, чи вона там взагалі жива.
Тому здавати в оренду трохи не варіант.
автор Я инженер, меряю от 1 • 03 мая в 15:46
Ответ дляГопница-Советчица
вона навряд чи робить це свідомо, але виглядає так, що про це треба прям спеціально просити.
І без крайньої потреби я не хочу цього робити. Якщо б мені треба були гроші прям кров з носа, то я б попросила, корона з мене не впала б)
Не виправдовуюсь• 03 мая в 15:46
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
Чому це батьківська квартира, якщо там 4/9 квартири ваша власність?
Сіґеле-міґеле• 03 мая в 15:48
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
дякую за ваш коментар)
Насмішили)
Прикольно ви придумали, так шкода своїх грошей вам