Брюльтик• 03 мая в 18:08
Кто что купил?
Кто что купил? Покажте. Пи си : я не Алина
Амбасадор щастя• 03 мая в 20:04
Ответ дляБрюльтик
Я разговариваю как хочу) Вы же своей писаниной только показываете ваш низкий уровень интеллекта
Ви б перед тим, як про рівень інтелекту писати, поцікавилися, що таке пунктуація.
Брюльтик
• 03 мая в 20:11
Ответ дляАмбасадор щастя
Смотрите, тут тема про приятное, про покупки, ваш токсичный настрой тут нафиг никому не сдался.
Амбасадор щастя• 03 мая в 20:13
Ответ дляБрюльтик
Оо, а ви молодець.
Швидко погуглили, як ставити коми)
Працюєте над собою, хвалю.
Але!
Тепер наступний рівень. Вчіться правильно формулювати речення. У вас якийсь суцільний потік слів.
Швидко погуглили, як ставити коми)
Працюєте над собою, хвалю.
Але!