АнтиТроль• 03 мая в 20:45
Як відновити вагінальну мікрофлору?
Після лікування гарднерели в посіві висіюється E. Coli без кінця( постійне подразнення.
Прописали Екобіол Б.В., але поки результату не помітила. Постараюсь ще більше йогуртів домашніх робити, їсти.
Поділіться досвідом, кому що допомогло?
АнтиТроль
• 03 мая в 20:47
Ответ дляМаурита
Вчора хтось радив
Дякую. Допʼю і спробую змінити
КликОЛЬКА• 03 мая в 21:30
Ответ дляАнтиТроль
Дякую. Допʼю і спробую змінити
Это ерунда, надо сделать бак посев с антибиотикограммой и , учитывая чувствительность, пропить аб. И меняйте ни иену, это заносится из кишечника
АнтиТроль
• 04 мая в 13:02
Ответ дляКликОЛЬКА
Бакпосев делала. Пролечилась аб, но микрофлора после двух аб и так угашенная, поэтому интересуюсь какой лучше пробиотик пить((
КликОЛЬКА• 04 мая в 14:03
Ответ дляАнтиТроль
Ещё раз: у вас Е. coli, не нудно або лечить, пробиотик ничемивам не поможет