Я тут с краю постою• 04 мая в 14:00

Що дорого в Україні, але дешево в Європі?

Щебетушка• 04 мая в 14:01
Б/у машина?🤔

Звоночек• 04 мая в 14:02
Не знаю даже что придумать....все дешевле в Украине
фан L.O.S.T.• 04 мая в 14:03
Одяг, косметика в Європі дешевше, але не для туристів, а коли ти маєш бонуси та картки магазинів. Стосовно авто нова дорога автівка з салону в Україні це вау, за кордоном більшість бере їх в лізинг.
Кредити на житло в Європі також з невеликими %.
заварний look• 04 мая в 14:04
Ананасы😂 а вообще вещи намного дешевле как % от зп даже если в деньгах стоят одинаково. Б/у машины тоже дешевле и в деньгах и в доступности.
АнтиТанкист• 04 мая в 14:05
Еда
Можу брикнути• 04 мая в 14:06
цветы масс-маркет букетами. шара
А_я_ЛОЖУ!• 04 мая в 14:06
Шмотки, обувь постоянные распродажи, мясо , молоко

Христя в тiстi• 04 мая в 14:06
Ответ длязаварний look
Ещё можно в проценте от ВВП посчитать.
Шеллар• 04 мая в 14:07
Туристичні послуги та абонемент на вільне пересування чоловіків. Десь в кутку їм дуже співчувають незалежні жінки Афгану.
А_я_ЛОЖУ!• 04 мая в 14:08
Да, самое главное - коммуналка, особенно относительно зарплат и пенсий.
буреЛОМКА• 04 мая в 14:10
Нутела
Моя улюблена кава
Косметика Рітуалс
Тунець консервований
Тюльпани

Ну це те що я купую і що зразу згадала))
Птиця Говорун• 04 мая в 14:10
Ответ дляШеллар
Нам выпала честь стать железными дикобразами Европы, что может быть почетнее? Слава Президенту! Слава Партнерам! Слава Кварталу!
IQ 80• 04 мая в 14:11
Ответ дляЗвоночек
Дешевше в порівнянні з чим? Із зарплатами?
буреЛОМКА• 04 мая в 14:11
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Не скажіть… плачу за світло в двушці 120 євро, за інтернет 47. Де таке в Україні?
Шеллар• 04 мая в 14:11
Ответ дляПтиця Говорун
Даєш декомунізацію пам´ятника робочого та селянки - ’Міндіч із Крупою’ наші герої!
IQ 80• 04 мая в 14:11
Ответ дляХристя в тiстi
Ещё можно в проценте от ВВП посчитать.
А що, не подобається правда?
Леся Українка• 04 мая в 14:11
В Європі дорожче послуги та нерухомість
Все інше - дешевше ( Польща )
А_я_ЛОЖУ!• 04 мая в 14:13
Ответ длябуреЛОМКА
Сколько за кВт?
IQ 80• 04 мая в 14:14
Ответ длябуреЛОМКА
Яка мінімальна ставка погодинно у країні Вашого перебування і в Україні? Чи так порівнювати невигідно?.

Звоночек• 04 мая в 14:14
Ответ дляIQ 80
А тут зарплаты сравнивают? Ну уж если на то пошло, у меня один доход, что в Украине, что в Европе, что в Африке
буреЛОМКА• 04 мая в 14:17
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
Сколько за кВт?
0,33 плюс там якийсь обовʼязковий платіж. Аде платиться авансом щомісяця одна сума, раз на рік повний перерахунок і тоді або доплачуєш, або тобі повертають.
Леся Українка• 04 мая в 14:15
Ответ дляIQ 80
Звісно ні
буреЛОМКА• 04 мая в 14:17
Ответ дляIQ 80
Ми говоримо зараз про ціни. У мене в Україні дохід був вищий, ніж тут. Точних розрахунків нема , не рахувала.
Мінімальна зарплата тут 12 євро за годину.
Як міряти?• 04 мая в 14:20
Растительное молоко в Европе дешевле
Нехай щастить• 04 мая в 14:20
Ответ длябуреЛОМКА
Не ви, а за вас платять
буреЛОМКА• 04 мая в 14:21
Ответ дляНехай щастить
Не ви, а за вас платять
Ні, я плачу. З чого ви це взяли?
Прагматик флегма• 04 мая в 14:21
Ответ дляПтиця Говорун
Свого плєшивого заславте
Svit_from_It• 04 мая в 14:22
сыр бри и камембер
в Украине это вау, в ес 1-2 евро
Аня+Федя=Данил• 04 мая в 14:27
Масло)
Птиця Говорун• 04 мая в 14:28
Ответ дляПрагматик флегма
Свого плєшивого заславте
Ніколи не було і на тобі, знову почалося! Матрьошка, лаптєногі чмобіки, мокшанські болото, ліхта, ольгіно! Мєртвєчук та його ботва!