Кумася• Изменено 04 мая в 20:37

Повернення товару в Сінсей

Чи можна зробити повернення товару, замовленого онлайн в Сінсей, через магазин? І ще, товар це бюстгалтер. Цікавить точна інформація. Хто вже повертав чи стикався з таким
Мочалкин блюз• 04 мая в 20:42
Онлайн заказ нельзя вернуть в магазин.

Володарка мрій• 04 мая в 20:46
Нет, онлайн вернуть в офф магазине нельзя, Белье тоже нельзя.
Джонсонюк• 04 мая в 20:47
В магазин не можна
В бланку повернення в додатку пише, чи товар підлягає поверненню
автор Кумася • 04 мая в 20:57
В додатку дозволяє поставити галочку
автор Кумася • 04 мая в 21:06
В додатку навіть по трусиках можна оформити повернення
Хи хи, ну ну• 04 мая в 21:35
Бельё МОЖНО. Если купили в онлайн-магазине. Я возвращала.
Хи хи, ну ну• 04 мая в 21:36
Ответ дляКумася
Да, можно, автор. Только возврат по почте им на адрес

Білка в колесі• 04 мая в 21:37
Замовлення було зроблене онлайн. Повертала через нову пошту. У додатку робила повернення. Але не знаю як з білизною. Взагалі білизна не повертається. Спробуйте перепродати знайомим або через інтернет
Хи хи, ну ну• 04 мая в 22:03
Ответ дляБілка в колесі
Обращалась по поводу возврата белья в синсей. Ответ:
Добрий день,

якщо товар не відповідає Вашим очікуванням (білизна в тому числі), його можна повернути протягом 30 днів з дати продажу (отримання Вами).
Важливо! Товари, які Ви повертаєте, повинні мати належний товарний вигляд зі збереженими цінниками та бирками.
автор Кумася • 04 мая в 22:13
Ответ дляХи хи, ну ну
Дякую!
автор Кумася • 04 мая в 22:54
Джіпіті чат доказує, що можна онлайн-замовлення повернути через офлайн-магазин. Завтра спробую і відпишусь, якщо комусь цікаво.
Не любовница• 04 мая в 22:56
Ответ дляКумася
Теоретически такое возможно, Зара так принимает онлайн заказы на возврат в оффлайн магазины.
Расскажите, интересно как у Синсей
Ms. Iphone• 05 мая в 03:44
Ответ дляКумася
Я месяц назад в магазине спрашивала,девочки сказали,что нельзя,только почтой
автор Кумася • 05 мая в 15:06
Ответ дляНе любовница
Расскажите, интересно как у Синсей
Ні, повідомили, що не можна.
Не любовница• 05 мая в 15:06
Ответ дляКумася
Ні, повідомили, що не можна.
Понятно, спасибо за инфу