Добра всем!• 04 мая в 20:59

Генетик і аутизм

Зараз займаємось діагнозом дитини . Коли прийшли на прийом до спеціалістів всі питали чи були ми у генетичному центрі. Логопед радила пройти там обстеження. Завтра йдемо здавати аналізи щоб потрапити на прийом до генетика. За ці аналізи загадали 10 тисяч . Я готова все віддати щоб тільки моїй дитині допомогти чимось . Вже рік займаємось в спец центрі з різними спеціалістами. Є величезний прогрес. Тільки це і дає сили боротися в цьому житті. Мами ті які були на прийомі у генетика , він чимось допоміг?
Прикуси Язика• 04 мая в 21:29
величезний - це який?
ті, хто радять обстеження у генетика кажуть вам що те обстеження дає?

автор Добра всем! • 04 мая в 21:31
Ответ дляПрикуси Язика
величезний - це який?
Став самостійним в побуті, може затримати свою увагу і дуже багато чого. Логопед говорить що він допомагає знайти причину чому він не говорить
Задолбулька• 04 мая в 21:32
Ответ дляДобра всем!
Ми ще не робили. Збираємося після генетика
4.5 года и не делали МРТ? Вполне вероятно, что оно бы давно показало причину, я сделала в 2 года, как раз врач в Охматдете меня и подтолкнула, направление у меня уже было, но я побаивалась, в результате сделала, гипоксически-ишемическое поражение ЦНС(
Прикуси Язика• 04 мая в 21:33
Ответ дляДобра всем!
займаючись з логопедом став самостійним у побуті?
автор Добра всем! • 04 мая в 21:34
Ответ дляЗадолбулька
Я так боюсь робити МРТ. Переживаю як він це переживе . Бідні діти за що це їм😭
автор Добра всем! • 04 мая в 21:34
Ответ дляПрикуси Язика
Ні , займається з різними спеціалістами. Логопед на комісії порадив генетика
Задолбулька• 04 мая в 21:41
Ответ дляДобра всем!
Укол в вену сделали, заснул, после сразу же проснулся, не плакал, ничего, потом с пол часа подремал, вручили подарок, всё.
Тяжелее ждать описание, но я морально была готова, жалела, что не сделала ещё раньше, я где-то в 1.7 уже видела, что не все хорошо, но врач тогда меня отговорила.

автор Добра всем! • 04 мая в 21:39
Ответ дляЗадолбулька
На якому апараті робили МРТ ? Читала що апарат повинен бути не менше 3 т
Задолбулька• 04 мая в 21:40
Ответ дляДобра всем!
1.5 тесла, про 3 никто не говорил.
Сладко-соленая• 04 мая в 21:44
Ответ дляДобра всем!
Первое КТ мой пережил в 1.9, после инсульта....
Держитесь,все будет стабильно.
Ясамаякрасивая)• 04 мая в 21:48
Ещё двадцать лет назад туда посылали всех. Потом исключали ещё органику. Ничего естественно не подтверждалось.
Ясамаякрасивая)• 04 мая в 21:49
Ответ дляДобра всем!
Под седацией
Король дивана• 05 мая в 00:41
А зачем вообще генетик? Если аутизм все равно не лечится?