Тут как тут• 04 мая в 23:05

Будва 26 июня - 03 июля

Кто отдыхал в такие даты, людей много, вода холодная? Я понимаю что я рискую, но хочу отзывов.
Невловимий Джо• 04 мая в 23:07
Я была в позапрошлом году, вода была теплая,людей много) но меня количество людей не смущает и никто не раздражает

Повітруля• 04 мая в 23:08
Перший раз, в 2003 році
Ніколи більше в Будву.
Хоч Чорногорія з того часу щороку
Але ми любимо спокій і малолюдність
Пушкининиана• 04 мая в 23:10
Боже мій, які тільки пришиблені питання тут не задають
Витворунка• 04 мая в 23:12
Ответ дляПовітруля
Перший раз, в 2003 році
Ніколи більше в Будву.
Хоч Чорногорія з того часу щороку
Але ми любимо спокій і малолюдність
Будва мені нагадала Крим, коли він був наш. Щось типу Судака.
Невловимий Джо• 04 мая в 23:12
Ответ дляПушкининиана
А что не так с вопросами?
Меломанка Маланка• 04 мая в 23:12
Були в минулому році в Будві в цей період. Вода тепленька, ну вміру, бо це ж Адріатичне, а не Червоне море) Людей багато, але ми цього хотіли. Пляж у Будві норм, але можете пройтись і на Могрен. Коротше, все буде класно) Гарного Вам відпочинку. Обов´язково візьміть екскурсію і поїдьте на Боко-Которську затоку, Котор, Цетіньє, в монастир, на острів. Чорногорія це любов)
автор Тут как тут • 04 мая в 23:13
Ответ дляНевловимий Джо
Правда що треба приходити до 8 ранку інакше сісти немає де на пляжі?

Меломанка Маланка• 04 мая в 23:14
Ответ дляТут как тут
Та ну... багато, але не настільки
автор Тут как тут • 04 мая в 23:14
Ответ дляМеломанка Маланка
Що там з оплатою картками і готівкою?
Невловимий Джо• 04 мая в 23:15
Ответ дляТут как тут
Людей много, но место можно найти. Кто-то приходит в 8 и уходит уже в 11:00. На Солнечном берегу Болгарии намного больше людей)
Меломанка Маланка• 04 мая в 23:17
Ответ дляТут как тут
Що там з оплатою картками і готівкою?
Євро, в магазинах розрахунок безготівковий по курсу.
Невловимий Джо• 04 мая в 23:21
Ответ дляТут как тут
Що там з оплатою картками і готівкою?
На пляже и в рундуках желательно готівочку, в маркетах и магазинах картой конечно можно
А вы чем добираться будете?
Малявка ще та• 04 мая в 23:20
Будва взагалі, як курорт мені не сподобалась
Xвостокрутелка• 04 мая в 23:25
Вода достаточно теплая. Людей много. Будва не понравилась. Мы отдыхали в Бечичах и в старом городе Будва. Больше нравились пляжи в Бечичах, Каменево шикарный и Могрен 2.
Повітруля• 04 мая в 23:26
А, згадала. Ми коли в Будві купатися плаваємо на острів Миколая ( Гаваї) там краще ніж на міських пляжах
автор Тут как тут • 04 мая в 23:26
Ответ дляНевловимий Джо
А вы чем добираться будете?
Автобусний тур. Я сама з дитиною 8 років, тягти дитину і валізи не варіант взагалі((