Дама с собачкой• сегодня в 11:21

Албена. Чи відпочивав там хтось в дешевих готелях?

Поділіться, будь ласка враженнями. Шукаю варіанти недорогого відпочинку. Щоб поменше часу їхати автобусом через Чернівці.
Грибной_Дождик• сегодня в 11:29
Можливо,дешевше буде в Кранєво,це пішки по пляжу 2 км від Албени. Були в минулому році там. В Албену ходили гуляти.
Море сподобалося. Поруч ліс,напроти якого є досить широка полоса пляжу,є можливість не лежати один у одного на голові.,навіть, у високий сезон.

неДодекаэдр• сегодня в 11:32
Колись дуже давно молодими відпочивали в готелі на третій лінії і готель був 3*. Нормально відпочили, нормальні спогади,подобалося, що готель фактично в парковій зоні, в соснах, багато ходили але то зовсім не напрягало, а море воно там одне для всіх. Харчування вже не згадаю, були з 2-річною дитиною.
автор Дама с собачкой • сегодня в 11:33
Ответ дляГрибной_Дождик
Можливо. Дякую.
ЯК їхали і звідки? Цікавить час в дорозі.
ДеньгиНеСдаю• сегодня в 11:35
В Кранево біля Албени можна недорого поселитися. Двічі там були
автор Дама с собачкой • сегодня в 11:35
Ответ длянеДодекаэдр
Як давно, то може неактуально. Але хочу спитати за довоз до моря. Бачу таке в опису готелів. Чи справді таке є?
автор Дама с собачкой • сегодня в 11:37
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Дякую. Гляну. Як туди дорога за часом? Може автобусом їхали?
ДеньгиНеСдаю• сегодня в 11:38
Їхали з Франківська. Доїхали дуже швидко - 12 годин. Але ми приїхали вночі і це погано, бо до чек іна сиділи в вестибюлі готелю. Зважайте на це

неДодекаэдр• сегодня в 11:38
Кранево мені не сподобалося (але це враження дуже давніх років) якщо порівнювати. В Албені то була чи то Орхідея чи то Магнолія, їх плюс, що в зеленій зоні.
автор Дама с собачкой • сегодня в 11:42
Ответ дляДеньгиНеСдаю
Ну я на таке зважаю і зазвичай замовляю попередню добу, щоб зразу в номер заселитися. Ще як молодші були то могли зразу йти на море. А тепер вже хочеться відносного комфорту.
Грибной_Дождик• сегодня в 11:49
Ответ дляДама с собачкой
Можливо. Дякую.
Навряд чи мій досвід Вам буде в нагоді,я їхала з Харкова. Вранці о 6.00 виїхали в Кранєво були десь о 8.00. В цьому ж році ще може додатися час на кордоні з-за нововведень перетину. Можу корисним висновком поділитися) Якщо є можливість обирати місця,то краще обрати місця попереду,краще не їхати у високий сезон,бо дууууже велике навантаження на автобуси і водіїв,що призводить до виснаження ,як водіїв,так і автобусів.Вони не встигають належним чином доглядати,вчасно ремонтувати автобуси. Бути готовою до екстримальних умов поїздки,брати все необхідне в салон автобуса ,наприклад,якщо не буде працювати кондиціонер та таке інше. Можна пошукати рекомендації досвідчених туристів.
Турагенція Tourdream• сегодня в 11:51
Ответ дляДама с собачкой
Готелі в Албені, навіть бюджетні, такі як наприклад, Магнолія, Орхідея, реально надають трансфер на пляж. Також включено 2 шезлонга і парасолька на пляжі, безкоштовно. Взагалі, це перевага курорту Албена, безкоштовне пляжне спорядження, що надають готелі.
автор Дама с собачкой • сегодня в 11:54
Ответ дляТурагенція Tourdream
Дякую за відповідь. Порекомендуйте для пенсіонерів де краще зупинитися. На якому курорті. Щоб недовго їхати через Чернівці. Щоб бюджетно . Ну і ціна-якість. Вересень .
Турагенція Tourdream• сегодня в 12:03
Ответ дляДама с собачкой
Через Чернівці дорога займає більше часу, ніж через Одесу. Це хиба що Ви стартуєте саме у Чернівцях, то звісно буде швидше. Але ж час у дорозі ще залежить від проходження кордону. З минулого року скасувати один кордон Румунія - Болгарія, але цього року додалась процедура зняття біометричних даних при в´їзді до ЄС, це теж займає певний час.
Стосовно вибору курорту, то Албена буде як раз доволі гарним вариантом, вважаючи що надається пляжне обладнання, доволі спокійна атмосфера, м´який клімат, зелена місцевість. А готель вже вибирайте на свої побажання та бюджет.
Ольга520• сегодня в 14:23
Ответ дляТурагенція Tourdream
Була в Албені. Шезлонги включені не були
zoya1• сегодня в 14:35
Я відпочиваю в Албені з року в рік. Ніжно люблю цей курорт за паркову зону, чудовий пляж і безкоштовні шезлонги з парасольками. Якщо є конкретні питання - задавайте. Стосовно вибору готеля. Якщо це пенсіонери - вибирайте першу лінію. З дешевших варіантів рекомендую ’Каліопу ’ ( там 2-х разове харчування, це якщо не потрібно ’все включено’) або Лагуни ( їх там 3) , ’Малібу’, ’Сенді Біч’. вони всі в центрі . Якщо люблять гуляти , то можна дивитись на Арабеллу, але це самий край курорту. З трохи дорожчих варіантів - ’Каліакра Маре’. З верхньої лінії трансфер до пляжу є в готелів ’Раліца’ і ’Віта Парк’. Але там в ціну вже включено безкоштовне відвідування аквапарку. Для сімей з дітьми шкільного віку - це дуже хороший варіант. Від готелів Магнолія і Орхідея до пляжу є екскалатор, але він періодично ломається. Якщо на вересень, то беріть першу лінію.
zoya1• сегодня в 14:38
Ответ дляОльга520
Якщо ви відпочиваєте по системі ’Все включено’, то 2 шезлонги і парасоля на номер починаючи з 3 лінії в зоні пляжу, яка відноситься до вашого готелю - Безкоштовні.
Ольга520• сегодня в 14:40
Ответ дляzoya1
Яка була лінія, уже не пам´ятаю, може третя
zoya1• сегодня в 14:41
Ответ дляОльга520
Мається на увазі від 3 ряду шезлонгів на пляжі. Тобто 1 і 2 ряд шезлонгів платний для всіх.
автор Дама с собачкой • сегодня в 15:34
Ответ дляzoya1
Отак. Для мене інформація цінна. Не знала про таке.