В кого тако було• 06 мая в 19:08

Кто уже купил на лето босоножки, похвастайтесь

Прошлась по магазинам (интертоп, эстро и т.д), куча грубых, дядячих сандалий, а если женственное, то либо каблук, либо шлепки.
Кто купил красивые, под летние женственные платья, покажите
Педиатор_я• 06 мая в 19:37
У мене шльопки і тапки з нового. Ще не взувала

Баба Йога• 06 мая в 19:38
А хтось бачив десь у продажі схожі на 1 картинку (Geox), щоб акуратна танкетка, середні ремінці і світлий колір.
Фото 2 та 3 маю з минулого року.
Липка-прилипка• 06 мая в 19:39
я такі купила clarks в цьому році
Педиатор_я• 06 мая в 19:39
Ответ дляБаба Йога
Фото 2 та 3 маю з минулого року.
Ну от з посту 7 щось і є подібне
Кинг-Конгша• 06 мая в 19:41
Ответ дляБаба Йога
Фото 2 та 3 маю з минулого року.
У меня есть ф1 в черном цвете 👍
Педиатор_я• 06 мая в 19:44
Ответ дляБаба Йога
Фото 2 та 3 маю з минулого року.
Так вони є в продажі , с можете замовити собі, з фото 1. А ні, розпродано (
Баба Йога• 06 мая в 19:44
Ответ дляПедиатор_я
В інтертопі немає, це стара колекція.
Я як ’образ’ що мені подобається зберегла і шукаю аналогічні

Педиатор_я• 06 мая в 19:46
Ответ дляБаба Йога
В інтертопі немає, це стара колекція.
На заландо є ніби
Просериарила молодость• 06 мая в 19:46
Показувати не буду, придивилася шпильку собі, але я багато не ходжу, тому ок
Кинг-Конгша• 06 мая в 19:48
Ответ дляБаба Йога
В інтертопі немає, це стара колекція.
Эти?
Баба_Воля• 06 мая в 19:52
Ответ дляЗ родзинкою
В живу можете показати?
Баба Йога• 06 мая в 19:53
Ответ дляКинг-Конгша
Эти?
Так, киньте будь ласка посилання, потрібен 37 розмір
Педиатор_я• 06 мая в 19:53
Ой, дівчата, ви молодці, на підборах ходите… я поки в таких бабських , видно вже модельне взуття мені не світить
Кинг-Конгша• 06 мая в 19:54
Ответ дляБаба Йога
У вас есть приложение Бестсикрет?
Баба Йога• 06 мая в 19:55
Ответ дляКинг-Конгша
У вас есть приложение Бестсикрет?
Ні, навіть не знаю що це
Бачу_майбутнє• 06 мая в 19:58
Ответ дляЭмчЭндЭм
Девочки, а обсудите мне эти Зара кожа. Кто брал эту или подобную модель, насколько тяжелые? Реально ходить?

Просьба обсуждать обувь, а не ноги модели. Спасибо.
не представляю, как в них вообще ходить. даже смотреть на них больно
З родзинкою• 06 мая в 20:00
Ответ дляБаба_Воля
фото
Дякую, вони бездоганні.
Кинг-Конгша• 06 мая в 20:02
Ответ дляБаба Йога
Ні, навіть не знаю що це
Вам нужен посредник по Германии или Австрии
Баба_Воля• 06 мая в 20:12
Ответ дляЭмчЭндЭм
А что насчет веса каблука?
Стойкий и не тяжелый, точный вес обуви не указан на сайте , но учитывая то, что стандартный вес моей пары 300 грамм, то мне эти сандалии не тяжелее

Баба Йога• 06 мая в 20:39
Ответ дляКинг-Конгша
Якось з цим туго, імхо.
На чорну пт шукала хто викупить Геп з США(раніше багато посердників було, і під ’о’ і під ’-’), ледве знайшла і під +%. Думаю що з Німеччиною а тим паче Австрією така сама історія.
ЭмчЭндЭм• 06 мая в 20:40
Ответ дляБаба_Воля
Спасибо
Показушница• 06 мая в 20:45
Ответ дляПокращена
Сегодня встретила такие
Мені теж вони попадались. Але я задумалась чи палець не буде вилазити між смужками. Ця модель злизана у якогось дорого бренду, але там під смужками ще сіточка яка тримає ніжку.
Покращена• 06 мая в 20:49
Ответ дляПоказушница
Celine вродє
Гжегож Бженчишчикевич• 06 мая в 21:12
в мене мартінси минулорічні дві однакові пари в різних кольорах, та від вагабонд босоніжки на платформі
Вільний митець• 06 мая в 21:27
Ответ дляЭмчЭндЭм

В мене схожі були рівно 20 років тому. Тільки каблук вищий
КротоТо• 06 мая в 21:29
Как то купила Тимбы (первое фото), но оказались маловаты, их Продам.
Два года назад купила чёрные сандалии, их ношу редко. Пришли новые Мелисса (я обожаю их запах).
ЭмчЭндЭм• 06 мая в 22:05
Ответ дляВільний митець
У меня тоже такие были. Снова надо.
Мама Чели• 07 мая в 00:40
Ответ дляТеща дочки
Покажите, мне надо именно такие и этого боенда
Ecco flash
На_оба_рот• 07 мая в 14:26
Ответ дляПедиатор_я
Шльопки на широку ногу йдуть?Хто виробник і на якому сайті замовляли?
Педиатор_я• 07 мая в 14:52
Ответ дляНа_оба_рот
Ні, швидше на вузьку. Якщо на ширшу то напевно краще трошки більший розмір брати. Це Стів Медден, з Америки з оф сайту замовляла