Стетоскопуло• 06 мая в 21:48

Долари серії 2006 року та 2003 року, то нормально?

Маю готівкою такі купюри, на днях ними розрахунок проводити... інші долари нові 2017 року, а ці 40 купюр теж гарні, але старі. Чи це норм?
Летала_НаМетле• 06 мая в 21:49
Норм

Гуляю босоніж• 06 мая в 22:03
Вам не порадницю питати. Попередьте своїх продавців що вони на те скажуть.
Непонятно• 06 мая в 22:07
Це залежить від того,наскільки нема розуму в того, кому ви будете ті долари давати.
А так в Україні зобов´язані приймати всі долари,починаючи з 1947р.Почитайте на сайті НБУ.
Пекельнi Борошна• 06 мая в 22:12
Я не парюсь. Он в стоматології розрахувалась, ніхто й слова не сказав. І сама беру такі без проблем.
Ноу коммент• 06 мая в 22:15
Норм
1996 года я все сдала, а за 2003-2006 не парилась бы
Крапипопка• 06 мая в 22:30
Я по возможности от всех белых избавлюсь, обмениваю те, что уже были. Но то с продавцами решать надо, могут взять, а могут заартачиться, чтоб только синие дали. Это банк не имеет права отказать, а физ.лицо само себе хозяин
Чумачечая Весна• 07 мая в 11:37
Хорошо иметь хоть такие доллары чем совсем их не иметь