Правильно_Валерчик• 1 час назад
Оплатила податки, вони відобразились в кабінеті- а зараз немає Фоп 2 гр ЄП
Я оплатила ще місяць тому податки, але в кабінеті вже всі 0
І прийшло повідомлення у вхідних про податкові зобов’язання майбутніх періодів
Допоможіть будь ласка, я фоп на єдиному податку 3 01.04.2026
Реєстрація фоп була 25.03.26
З 01.04.2026 отримувала надходження на свій рахунок
Реєстрація фоп була 25.03.26
Юлия Крамарева• 1 час назад
То зайдіть в самі карточки податків,ті що на фото 2,там побачите більше інформації.
Правильно_Валерчик
• 1 час назад
Ответ дляЮлия Крамарева
Там також все 0
No problems• 59 минут назад
20 квітня ваші податки списали з рахунку, бо строк оплати був до 20 квітня. До 20 травня ви повинні заплатити ЄП. 20 травня його з вашого рахунку спишуть.
No problems• 56 минут назад
Ви внесли 9 квітня гроші на свій податковий рахунок, вони лежать на ньому до граничного терміну оплати податку. Коли граничний термін спливає, гроші уходять державі.
Юлия Крамарева• 55 минут назад
Ответ дляПравильно_Валерчик
Там також все 0
Там будуть ваші оплати квітневі.
Ну і нарахування за травень вже мають бути.
Курочка-чубаточка• 47 минут назад
Ответ дляNo problems
есв не списывается
КинДза• 34 минуты назад
Вам потрібно зайти всередину (провалитися) там де Єдиний податок з фізичних осіб. Там будуть ваші оплати і нарахування.
КинДза• 24 минуты назад
На повідомлення не звертайте уваги, це бот - він всім розсилає нагадування.