Я тертий жук• вчера в 12:52

Новина із новин: Євтух виїхала з України - "Ми не витримали"

«Ми не витримали», — Даша Євтух виїхала з України

Коментарі підписників щодо від’їзду різняться, але частина вважає, що це сталося через хейт навколо збору коштів на відновлення житла та звинувачення сім’ї в тому, що будинок, у який був приліт, нібито здавався в оренду.
Каляка маляка• вчера в 14:08
Ответ длябЭйбА
а помните как смеялись - последний пусть выключит свет - бойтесь своих мечт
То най пиздують. Яке горе..

Меломанка Маланка• вчера в 14:10
Читаю - Евнух выехал из Украины
И думаю, если без яиц,то значит инвалид же, чему автор удивляется
Моська-слон• вчера в 14:14
Ответ дляЯ в дамках
самое интересное, что она вообще не выглядит как жена бизнесмена и депутата, шось таке маленьке, сіреньке...
На фоне мужа еще очень даже ничего выглядит. Вот муж)))
мадамГрицацуева• вчера в 14:30
Ответ дляСердючка
так є ж Є-відновлення?
так нащо кошти збирати?
тим більше якщо будинок здавався...
бо крім є-відновлення є ще й дурачки, готові донатити ’любімому блогєру без даху над головою’. І їм про є-відновлення звичайно ж краще нічого не розказувати
Я в дамках• вчера в 14:32
Ответ дляМоська-слон
два сапога пара)
Твоя космішна• вчера в 14:34
Якби чоловіків випускали, то ми б також усі ’не витримали’
Бараболька• вчера в 14:36
Ответ дляШеллар
Та ладно, онде Україна пережила виїзд головної вояки Оболоні та польської солдатки і то не пропала, якось із втратою Даші теж справиться.
А вы о ком сейчас?

сама себе прекрасная• вчера в 14:47
Жила на тік токерські гроші, чи не повариха, селючка, яка не працювала, чи не втрата