Гола з конопель• 2 часа назад

Як робити повірку лічильника води? Якщо проживаєш за кордоном?

Сусіди своткали бумажку на двері, що треба зробити, або почнуть нараховувати по середньому по 600 грн на прописаного
Хто зтикався з таким?
Чудо в декрете• 2 часа назад
Приезжать и делать, или приезжать и делать доверенность на родственников

автор Гола з конопель • 2 часа назад
Ответ дляЧудо в декрете
Нема родичів, нема відпустки 🙁
ПАЦАНКА О• 2 часа назад
Людина, яка приглядає за квартирою, дзвонить, домовляється за час, і чекає на перевірку
Барабасиха• 2 часа назад
Ответ дляЧудо в декрете
Навіщо доручення?
Барабасиха• 2 часа назад
Ответ дляГола з конопель
Нема родичів, нема відпустки 🙁
Квартира тупо закритта і ні в кого немає ключів?
автор Гола з конопель • 2 часа назад
Ответ дляПАЦАНКА О
Його не треба знімати?
Братья Капли• 2 часа назад
Счетчики в квартиире или коридоре общем?

автор Гола з конопель • 2 часа назад
Ответ дляБарабасиха
Є у голови ОСББ
Барабасиха• 2 часа назад
Ответ дляГола з конопель
Його не треба знімати?
Ні
автор Гола з конопель • 2 часа назад
Ответ дляБратья Капли
Це лічильник води, в туалеті він
автор Гола з конопель • 2 часа назад
Ответ дляБарабасиха
Ні
Дякую, вже легше)
ПАЦАНКА О• 2 часа назад
Ответ дляГола з конопель
Його не треба знімати?
За доп плату нічого не треба знімати, все перевірять на місці. Взагалі від вашого населеного пункту залежить, по різному, десь просто перевіряють на місці, без корупції
Барабасиха• 2 часа назад
Ответ дляГола з конопель
Є у голови ОСББ
Заплатіть йому чи просто домовтесь. Їм головне доступ до лічильників, ніхто паспорт не перевіряє.
Братья Капли• 2 часа назад
Ответ дляГола з конопель
Це лічильник води, в туалеті він
Ну у нас лично они в общем коридоре. Поверка была без нас, хоть мы и дома.
Птиця Говорун• 2 часа назад
Ответ дляГола з конопель
Нема родичів, нема відпустки 🙁
Домовляється з людиною, яка на час повірки буде присутня в житлі. В мене квартирант тоді був
Птиця Говорун• 2 часа назад
Ответ дляГола з конопель
Його не треба знімати?
Ні. Повіряють приладом. Результати самі заносять в водоканалу.
Все до блиску• 2 часа назад
хв до 20 займе часу щоб перевірити 2 лічильники ,один швидше .Далі вони самі передадуть дані або скинете по пошті в центр ком.послуг .Дайте комусь доступ в кв і грошей за час витрачений
Нашли в капусте• 2 часа назад
В Днепре делала недавно. Мастеров нет, поэтому заплатила 400грн и выслали бумажку о поверке почтой.
Акукарача• 2 часа назад
Ответ дляГола з конопель
Його не треба знімати?
Если старый и пропускать может,, то снимут. Если ему до 10 лет, то не снимает. Но у нас снимали потому что от крана с водой до счетчика было далеко, специалист не мог проверить. (У нас счетчик в общем коридоре), но если их предупреждать, то они берут удлинитель

Даха-сваха• 2 часа назад
Ответ дляЧудо в декрете
Доверенность и там можно сделать и передать
Капитошечка• 2 часа назад
В мене приватний будинок, той рік робила повірку. Зателефонувала, залишила заявку на повірку, мені перетелефонували і сказали коли приїде перевіряючий. Не знімаючи лічильник він підключив якийсь апарат, спустив воду, записав щось в свої папери, я заплатила гроші, видав мені папірчик. Це при тому що лічильник в мене на вулиці, кран з водою у дворі, відстань метрів 10. Єдине що лічильник ми міняли років 5 тому, що він не старий. А як навіть старий, то у вас так само приїде людина подивиться і скаже що робити далі, чи замінювати чи залишати той що є. Які довіреності, для чого, в мене ніхто не запитував ніякі мої документи і не питав хто я в цьому домі. Люди не знають і пишуть брєд.
Все до блиску• 2 часа назад
Ответ дляДаха-сваха
нащо ? їм достатньо доступ до лічильника дати
ОйЙой• 2 часа назад
Ответ дляБарабасиха
Так теж буває. В нас так. Нікого немає або брат, але загребуть. Бронь не допоможе
Анонім Секретар• 2 часа назад
Ответ дляБратья Капли
А хто несе відповідальність за пломби?
Анонім Секретар• 2 часа назад
Ответ дляОйЙой
У вас хоча б брат.
А є такі, які нікого не залишили і ключів теж.
Бла бла бла• 2 часа назад
Нужен только доступ в квартиру. Запускаете работников, они проверяют и сами в водоканал передают информацию
ОйЙой• 2 часа назад
Ответ дляАнонім Секретар
У вас хоча б брат.
Так
Братья Капли• 2 часа назад
Ответ дляАнонім Секретар
А хто несе відповідальність за пломби?
Я хз если честно, это жк, у всех они там
Бла бла бла• 2 часа назад
Ответ дляБратья Капли
Интересно. Ну они обычно в санузлах и/или на кухне
Анонім Секретар• 2 часа назад
Ответ дляБратья Капли
А ви поцікавтеся, будете здивовані