Усміхайлик• сегодня в 19:06
За 45 днів я схудла на 9,5 кг абсолютно неочікувано для себе
Хотіла я схуднути, з раціоном і харчуванням в мене ніколи особливих проблем не було, там я можу собі розписати, готувати і харчуватися як потрібно окремо від сімʼї. Можу регулювати харчування коли хочеться солодкого і тд.
А от спорт це проблема, особливо кардіо, з силовими легше, але теж без особливого задоволення.
Вирішила я щодня робити кардіо і проходити на біговій швидким кроком 10 км, звісно, при цьому тримаючи дієту і зважитись якраз перед ДН чоловіка до якого я хотіла схуднути.
Думаю, ну буде 5 кг - я буду щаслива. Але вийшло 9,5кг. Оскільки я щоранку робила планеу і вакуум то в мене дуже підтягнувся, саме , живіт.
Ось така історія, дуже тішуся. Тепер зменшу кардіо і підключу силові, якщо за наступні 45 днів скину ще 5 кг буду дуже щаслива.
Початкова вага була 72 кг.
Залізний занавіс• сегодня в 19:39
Тю, это гавгавгав, у нее куча тем о якобы похудении. Годами сбрасывает и нам тут рассказывает
Виниловая пластинка• сегодня в 19:49
Ответ дляУсміхайлик
Без спорту я б витрачала менше калорій + я все ж хотіла силові, мені не хочеться втрачати мʼязи, моя ціль скинути жир
а сколько времени занимало дорожка
Деловитая• сегодня в 19:50
Ответ дляУсміхайлик
Нашо ви мені це пишете?
Не пишіть більше нічого. Дякую
Юля, головне, коли ви насправді вирішите схуднути, зрозуміти, що ваша початкова вага набагато більша за 72 кілограми і перші втрачені досить швидко - це вода. А для того, щоби жир почав перетворюватися на мʼязи, треба буде важко попрацювати.
Пригощаю кашею• сегодня в 19:56
Ответ дляУсміхайлик
Так, але це забирає багато часу
Блин, я бы не смогла на дорожке ходить два часа) Даже под фильм. Мне нудновато.
Вы молодец, конечно
заварний look• сегодня в 19:59
Навіщо стільки за такий час?
Шкіра просто не зможе пристосуватися до таких змін
Кудлата хмаринка• сегодня в 20:00
Ответ дляА я кумедна
Ну главное чтобы это было от тренировок, а не следствие какой-то болезни.
Всегда найдётся то кто хочет обосрать.
Стетоскопуло• сегодня в 20:02
Ответ дляМарафетчица
Это всего лишь 15000 шагов примерно
Одно дело, когда это нахаживается в течение дня, в другое дело сделать кардиотренировку, а потом еще 2 часа на дорожке шагать.
Стетоскопуло• сегодня в 20:04
Ответ дляУсміхайлик
Яка кардіотреніровка?
Вы написали с союзом «и»: «Вирішила я щодня робити кардіо і проходити на біговій швидким кроком 10 км». Я и решила, что это кардиотренировка + ходьба
З горіха зерня• сегодня в 20:03
Ответ дляУсміхайлик
Можливо у вас занадто великий дефіцит 🤷🏼♀️
Я тоже так думаю,но я мало двигаюсь ( сидячяя работа) + шагов мало: 2-3 тысячи
Снегурочко• 2 часа назад
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Вітаю Вас. У мене на все це абсолютно немає часу, нажаль. Єдине, ходжу мінімум 10 тис кроків і стараюся не жерти. Ну і зранку яка не яка зарядка. Толку мало, якщо чесно
В мене теж активність від 10 тис кроків, не їм після 18 год і 3 рази в тиждень додатково 5 км хожу, поки дітей чекаю з плавання, щодня зарядка по ютубу.
Не худаю, пару кілограмів не рахується.
Їм я 2 рази в день і плюс одна кава.
Добре, що хоч не поправляюсь
Не худаю, пару кілограмів не рахується.
Їм я 2 рази в день і плюс одна кава.
Добре, що хоч не поправляюсь
А я кумедна• 2 часа назад
Ответ дляКудлата хмаринка
Всегда найдётся то кто хочет обосрать.
Ни в коем случае
У меня так знакомый худел и радовался
Пока не похудел до костей
С 4й стадией (
У меня так знакомый худел и радовался
Пока не похудел до костей
С 4й стадией (
Снегурочко• 2 часа назад
Ответ дляУсміхайлик
Так, я вам говорю про те що без спорту худнуть мʼязи, а не жир. Не схудла я б на 9,5 без кардіо, це легко порахувати
Я вважаю це заблужденіє, що зуднуть тільки м´язи. Я минулого року схудла на 7 кг і це було -9 см в животі, руки в об´ємах і обличчя.
То що там м´язи???
Дурні теорії хтось за істину видає.
Ну видно ж, що у людей жирок уходить.
Все одно є співвідношення жир і м´язи, а не тільки м´чзи без спорту
То що там м´язи???
Дурні теорії хтось за істину видає.
Ну видно ж, що у людей жирок уходить.
Кудлата хмаринка• 2 часа назад
Ответ дляА я кумедна
Ни в коем случае
У меня так знакомый худел и радовался
Пока не похудел до костей
С 4й стадией (
У меня так знакомый худел и радовался
Пока не похудел до костей
С 4й стадией (
У меня масса примеров когда и жирные болели раком.
Снегурочко• 2 часа назад
Ответ дляНамазюкана нішою
Херассе , 10 км
Це реально 2 год часу треба йти
Снегурочко• 2 часа назад
Ответ дляЗ горіха зерня
Знайдіть собі тренування на ютуб на 30 з находженням кроків. Мені подобається дуже
Бяки-козяки• 2 часа назад
Ответ дляЗ горіха зерня
У меня 1200+- калорий и вес стоит на месте...
У меня тоже около 1100. Считаю абсолютно все до крупинки. Ни с места.
З горіха зерня• 2 часа назад
Ответ дляБяки-козяки
Может организм ’боиться’, что мало калорий и держит их про запас?....
Бяки-козяки• 2 часа назад
Ответ дляЗ горіха зерня
А увеличивала до 1500-1600, сразу набираться начинает(
З горіха зерня• 2 часа назад
Ответ дляБяки-козяки
1100 тоже мало,я вот читаю сейчас статьи итд. 1300 может попробуйте. У вас есть активность?
Мандолина Бу• 2 часа назад
Ответ дляА я кумедна
Ни в коем случае
У меня так знакомый худел и радовался
Пока не похудел до костей
С 4й стадией (
У меня так знакомый худел и радовался
Пока не похудел до костей
С 4й стадией (
И ничего не болело?
Бяки-козяки• 2 часа назад
Ответ дляЗ горіха зерня
Надо попробовать. Активность бытовая и добавляю орбитрек потихоньку
Электричка• 2 часа назад
Ответ дляУсміхайлик
Це не складно зовсім, перші три дні було дуже нудно, потім втянулась
А вашим колінам зараз скільки років?
Усміхайлик
• 2 часа назад
Ответ дляСнегурочко
То що там м´язи???
Дурні теорії хтось за істину видає.
Ну видно ж, що у людей жирок уходить.
То що там м´язи???
Дурні теорії хтось за істину видає.
Ну видно ж, що у людей жирок уходить.
Немає ніяких дурних теорій, це наука, звісно в животі, лиці і руках у вас є мʼязи. Мʼязову тканину легше розщепити як жирову.
А я кумедна• 2 часа назад
Ответ дляМандолина Бу
И ничего не болело?
Немного спина
Ходил к массажистам
Мануальным терапевтам
Думал защемление
Ходил к массажистам
Мануальным терапевтам
Думал защемление
Электричка• 2 часа назад
Ответ дляДеловитая
А, це наша американка афірмує на майбутнє схуднення. Я зрозуміла🤣
І дійсно - де там та статистика?🤓
а я не афірмувала, сіла на жирну дієту кето, 4000 кал на день, прибрала булки, цукор, фрукти, буряк, моркву, тощо, їм дюложкою вершки, варю каву з вершками, курятина зі шкіркою, сало не солоне, творог 9, кисловершкове масло і т.п. 2 березня була вага 86 кг, 1 травня 62.
Доріжки не маю, коліна бережу. Фото не покажу, чоловіка теж. Вірте на слово.
Усміхайлик
• 2 часа назад
Ответ дляЭлектричка
У вас місячні не пропали ще?