Викликаю на дебати• сегодня в 10:04

Кто проходил скрининг первого триместра с плохими результатами по ХГЧ или РАРР-А

что в итоге оказалось и как развивалась беременность дальше?
Голубка миру• сегодня в 10:23
РАРР-А был плохой, у ребенка оказалась патология, что с хкч было не помню, но по моему тоже не в порядке

Трейдер кріпти• сегодня в 10:24
Сестра народила дитину, перший і другий скринінг були погані.
Дитина з вадами розвитку :;
Можу брикнути• сегодня в 10:24
У меня только ХГЧ был проблемный (очень высокий) + воротниковая зона выше среднего. Делала амниоцентез, все оказалось в порядке, без патологий.
Дона Ко Ко• 2 часа назад
У меня было. Хгч низкий - угроза прерывания, второй раз тоже что то. Третий раз сдавала, был высокий риск по возрасту. Трое здоровых детей. Но у меня 1 яичник поэтому может быть с гормонами не очень.
На УЗИ ни в 12-14 ни в 20 недель проблем не было.
ДваДваВісім• 2 часа назад
Я заграницей и мне ни разу тест ХГЧ тут не делали тест НИПТ по моему желанию
Стебель березы• 1 час назад
У мене вчора прийшли аналізи все нижче норми. Чекаю УЗД скринінг і швидше всього НІПТ зроблю. Але лікарка сказала спочатку аналізи УЗД і до неї
Так переживаю але дуже вірю що все буде добре. І Вам бажаю
ДелайКак_Я• 1 час назад
Автор, в мене були погані аналізи, але лікарка сказала, ти молода, в теме цього не може бути, по факту дитина з генетичним захворюванням. Перевіряйтесь максимально, не довірйте гарним історіям, які закінчились хеппі ендом, бо є і інша сторона медалі. Розумію, що це важко і вагітний мозок відмовляється в це вірити. Але це ваше майбутнє, тому перевіряйтесь і робіть дорослі висновки.

Пукимончиг• 1 час назад
У жінки були проблеми з пап білком і була одна лише артерія у пуповині , потім у дитини виявили аутизм. Це дуже сумно. Нехай усі дітки будуть здорові зверніться у кваліфіковані центри на діагностику.