AlenKa1708• 08 мая в 11:13

Порекомендуйте будь ласка нейрохірурга , треба робити операцію

silma• 08 мая в 11:22
У нейрохирургов разная специализация. Обратитесь в институт нейрохирургии либо Центр нейрохорургии в Феофании, там Возняк - голова, Лысенко - позвоночник

Moon shine• 08 мая в 12:06
Інститут нейрохірургії - Слинько, Нехлопочин. Спина. суперові лікарі
Barkas• 08 мая в 13:59
Ответ дляMoon shine
Дякую! А не підкажете, яка вартість операції там?
Moon shine• 08 мая в 14:00
Ответ дляBarkas
в 2019 р було з усім 20 тис грн
Barkas• 08 мая в 14:01
Ответ дляMoon shine
в 2019 р було з усім 20 тис грн
Нічого собі, я чула що по 200 тис. платять.
Moon shine• 08 мая в 14:04
Ответ дляBarkas
дивлячись хто як запросить. Слинько зав відділенням. 12500 офіційно в касу,інше між ним і анастазіологом поділила.може.тепер інші ціни
Inconvenient• 08 мая в 21:00
Ответ дляBarkas
Ось відгук про Слинько:
До операцій було краще
Марина Марина 23 июля, 2025 год
з 26/03/2025р. по 01/04/2025р я знаходилася на стаціонарному лікуванні в ДУ ’Інститут нейрохірургії ім.акад.А.П. Ромоданова НАМН’ де було проведено хірургічне втручання 27.03.2025р - дискектомія на рівні С5-С6 хребців, декомпресія спинного мозку на цьому рівні, корпородез на рівні С5-С6 хребців титановими імплантами. Вертеропластика С6 хребця. 25.04.2025р. завідуючий відділенням патології спинного мозку ,лікар Слинько Є.І. направив мене в поліклінуку Інституту до ФОП Ліпанін О.О. придбати імпланти та засоби для вертеропластики на суму110785 грн. 27.03.2025р. в палату принесли операційний пакет з ТОВ ’Аптека Госпітальна’ на суму18898 грн призначення лікаря Деркач Ю.В. (. Всі копії чеків в наявності) На мої зауваження, що на сайті Інституту практично все є, була відповідь, що то неправда і все потрібно придбати. В подальшому надавали списки ліків які щоденно купувалися, також купувалися шприци та системи для внутрівенного введення. Системи використовували зранку, а потім ці самі системи ввчечері. хоча мої рідні придбали все по списку. Терапевт ( Марина не памятаю по батькові) за передопераційний огляд бере 500 грн. Аналізи передопераційні 400 грн. Чеків жодних не надається. Анестезіолог ( Артур по батькові непамятаю), перед операцією розяснює, що лікарняна анестезія неякісна, а якісна коштує 5 тис.грн. і придбати її можна у нього). КТ після операції не робили, відправили в платне МРТ Нейромед, хоча при наявності імпланта там все затемнено.
Внаслідок невдалої операції мені пошкоджено лицьовий нерв, 2 місяці я не розмовляла через пошкодження голосових звязок, через міграцію цементу виникла компресія нервового корінця. 25.04.2025р виконано повторну операцію. Ліки знову на післяопераційний період частково купувалися, системи та шприци також.
Якщо Інститут з січня2025р. підписав з НСЗУ договір на Пакет №3 ’Хірургічні операції дорослим та дітям в стаціонарних умовах’, то чому я все купувала? І купувала все там де вигідно лікарям. Після 3 місяців, що пройшли після 2 лперації залишилися сильні болі. Оперуючий лікар Деркач Ю.В. після адвокатського запиту по лікуванню, де навіть вказали ліки які мені не вводилися і я їх не приймала, трубку не піднімає на повідомлення не відповідає.
2 раз зі мною в палаті була бабушка Тамара, якій теж повторно робили операцію і яку діти забрали додому лежачою і напівживою, хоча на 1 операцію вона прийшла сама.
https://www.vidhuk.ua/institut-neyrohirurgii-im-ap...

Inconvenient• 08 мая в 21:03
Ответ дляMoon shine
Ось ще один відгук:
Слинько Євгеній Вікторович
Гость Гость 9 февраля, 2024 год
Звертались за консультацією, бо рекомендували як гарного спеціаліста. Це був повний жах, таким людям не місце в медицині. Поводив себе неадекватно, говорив на підвищених тонах. Всі його рекомендації були спростовані іншими фахівцями в яких були.
Раджу ніколи з ним не мати справу.
Inconvenient• 08 мая в 21:08
Ответ дляMoon shine
Ще один відгук:
Как платная медицина оказалась дешевле бесплатной
Гость Гость 11 августа, 2019 год
У моей мамы были боли в спине, МРТ показало опухоль. Начала искать где в Киеве проводят операции.
Попали на приём к зав.отделения профессору Слинько. Он сказал что нужно срочно делать операцию, назначили через неделю.
О стоимости операции было озвучено: благодарность на ваше усмотрение. Для проведения операции сказал купить импланты. Написал название, импланты американские.
Начали их искать. Как оказалось их продает только одна фирма в Украине. Как-то сразу кинулось в глаза, что первым вопросом при всех звонках в эту фирму был: ’А как фамилия врача, который вас направил?’ Выставили счёт.
Цена имплантов оказалась 120 тысяч гривен. Деньги собрали, часть одолжили, ждём операцию.
В интернете нахожу частную клинику, по этому же профилю, и вижу на сайте, что они работают с французскими имплантами.
Едем туда на консультацию, а вдруг французские окажутся дешевле.
Врач смотрит МРТ, озвучивает стоимость операции (клиника повторюсь частная). Мы спрашиваем: А сколько будут стоить импланты?
На что ответ: Какие импланты?
Опухоль на поверхности хребта, мы её просто удалим.
Мы в шоке. Начинаем искать ещё нейрохирургов, были на консультации у 4 врачей с разных клиник. В том числе и в Областной больнице. И все сказали, что импланты не нужны.
Итог: операцию маме сделали, всё прошло благополучно.
Выводы от том, что происходит в институте Нейрохирургии сделайте сами.
Если попали в подобную ситуацию, консультируйтесь с разными врачами, ищете. И будьте здоровы!
Moon shine• 08 мая в 21:09
Я не вірю відгукам. У мене все шикарно! Була секаестрована грижа. Зробили гарно операцію. Незлопочін робив подрузі. Бвгає як коняка)))
Inconvenient• 08 мая в 21:11
Ответ дляMoon shine
Звісно, нащо вам вірити, якщо ви його посередник. Після гриж не буває шикарно, добре якщ не буде рецидиву і інвалідності.
Moon shine• вчера в 01:30
Ответ дляInconvenient
Я не посередник)))) я колишня пацієнтка. І я дуже задоволена станом спини. Шикарно буває. Треба доглядати за спиеою-регулярні вправи. Не набирати вагу. Не тягати торби білтше ніж на 3-4 кг. І все буде добре. Я навіть городу позбулася. Курс масажу щороку. В мене була складна секвестрована грижа,яка влізла вже в спинний мозок. Я зробила операцію вчасно. Через місяць після постановки діагноза. І тому в мене все шикарно. А хто тягне до останнього,.то реабілітація довга . Так що не придумуйте херні))) особливо про посередника. Якийсь бред. Нехлопочин робив моїй подрузі через рік. Прекрасно все. І не згадує про спину. Вже й дитину відносила і родила. Але зодить у басейн. Спиною треба займатися. Тоді не буде рецедивів. А ось зробити операцію і знову тягати торби.стояти раком нс городі, сидіти багато , не робити ніяких вправ,то рецедив буде. В мене вдома дошка Евмінова. Я щодня після роботи на ній висю. Ходити з грижею не можна. Вона не розсмоктується і рано чи пізно операція птрібна. Але результат вже буде не такий. В мене співробітниуя 7 років ходила з грижею. Кульгала на ногу. Хромонога так і лишилась після операції. Бо запізно.
Barkas• вчера в 07:05
Ответ дляInconvenient
Ось відгук про Слинько:
До операцій було краще
Марина Марина 23 июля, 2025 год
Трясця, який жах...
Barkas• вчера в 07:18
Ответ дляMoon shine
У мене, до речі, у 2010 році вилізла грижа, велика, 12 мм, була у нейрохірурга, операцію ніхто не пропонував, зараз свіже МРТ, грижі немає зовсім, тобто резорбція все ж існує, але на її місці великі зміни, порозросталися остеофіти, потовщення жовтої зв´язки, артроз, бо диски працювали насуху ці роки.
Inconvenient• сегодня в 01:24
Ответ дляBarkas
Трясця, який жах...
Ось ще один відгук про наслідки операцій:
Отзыв: Лечение межпозвоночной грыжи - Операцию не рекомендую
Достоинства: Нет никаких плюсов
Недостатки: Инвалидность, дикие боли,
Что такое грыжа и операция знаю как никто другой. В 14 году резко заболела спина, поставили диагнрз остеохондроз пролечилась нпвс не помогло становилось только хуже трость, костыли, коляска, кровать, на прием к нейрохирургу привезли на каталке, незамедлительно экстреная операция все боли нет встала все замечательно, но не тут то было через три года обострение рецидив в том же месте и еще одна грыжа ниже, прошла курс лечения блокады лфк не помогло операция и тут то все и началось вот уже год как я живу с дикими болями в спине ногах онемение жжение не помагает ничего сил нет через месяц еще одна операция нейростимуляторы а все потому что после операции развился эпидуральный фиброз и еще одна грыжа не ходите на операцию до последнего если бы я знала исход опер лечения никогда бы не согласилась, мне 30 а я инвалид!!!
Подробнее на Отзовик:
https://otzovik.com/review_6962761.html
Inconvenient• сегодня в 01:29
Ответ дляBarkas
Трясця, який жах...
Ось, ще один відгук, про Курильця (він вважається одним з найкращих):
Не рекомендую. Действительно - спасайся, кто может. После операции у них на грижу стала инвалидом.уже прошло пол года, а я практически не могу ходить. Сейчас речь о повторний операции, но уже не в них. https://toneto.net/catalog/vrachi/Kurilets-Igor-Pe...
Inconvenient• сегодня в 01:32
Ответ дляBarkas
Трясця, який жах...
Ще один:
Оксана Бурда
14 февраля, 2020 год
Тікайте від Курільця подалі!!!
Жахливе ставлення до людей.
Оперувалась в цьому центрі. Видалення грижі. Прооперували так, що я вже півроку не можу по хаті ходити через біль, ні сидіти, ні лежати без болю. Стан мрт після операції набагато гірший, ніж до. Своєї вини, су*и, не визнають. Тепер косультуюсь в інших клініках по заміні пошкодженого ними диску на імплант.

Люди добрі, не ведіться на лохотрон. Це товариство з обмеженою відповідальністю!!!
https://www.medcentre.com.ua/review/129988-kurilet...