Copy-Paste• 54 минуты назад

Ваш любимый магазинный творог

Какой?
БЦАшка• 52 минуты назад
Ферма

Чарочка діда• 47 минут назад
Белоцерковский
ЗабежАЛОЧКА• 46 минут назад
Все отвратительные
Единорог_помог• 43 минуты назад
Молокія
МояХатаЗкраю• 43 минуты назад
Просто есть - простоквашино шайба. На сырники - в пачках по 200 гр любой.
MacOS-ница• 41 минуту назад
Простонаше
Нагайна• 41 минуту назад
Простоквашино самый лучший, но беру домашний, но надо пробовать

75В• 39 минут назад
Лукавица и Белоцерковский. Покупаю только брикеты (пачки), не люблю зернистый. Тем более - на сырники.
Сливочный сыр в килограммовых ведрах люблю польский - Пятница и Млековита. Из него самые вкусные сырники и запеканки получаются.
Непонятно• 37 минут назад
нет таких, в магазинных нет творога...
КохайтесьЧорнобровi• 37 минут назад
В Велмарт вкусный в просто прозрачном пакетике 500 грамм.
Копирайторша• 35 минут назад
Ответ дляНепонятно
нет таких, в магазинных нет творога...
А що ж там? Пластилін? Так він дорожче коштує
Непонятно• 33 минуты назад
Ответ дляКопирайторша
а вы сами подумайте, где у нас столько коровников, что было столько творога или молока? много ферм знаете?
Цвірінь• 27 минут назад
ніякий, весь магазинний сир схожий на тирсу і навіть молочного смаку в нім немає, один із найдивніших - Ічнянський зернистий, там зернини завбільшки з крупну квасолину, не розминаються, не розбиваються блендером, тільки ще тугіші стають, наче шматки галоші
Копирайторша• 24 минуты назад
Ответ дляНепонятно
Так я ж не знаю. Ви написали, що там сиру немає, то що там є? Мені дійсно цікаво
Мати драконів• 23 минуты назад
Ответ дляМояХатаЗкраю
Де ви знайшли пачки по 200гр?(
Мати драконів• 20 минут назад
Ответ дляНепонятно
нет таких, в магазинных нет творога...
Не видумуйте. У так званому ноунейм фермерському по 80грн за кг дійсно нема, а в усіх відомих брендів за норм ціну - це справжній сир. Візьміть протестуйте його (в інтернеті купа способів), я всі, які беру, тестила - всі справжні
Кондуктор троллейбуса• 19 минут назад
Ответ дляНепонятно
Багато
Кидстаффовка• 19 минут назад
Ответ дляМати драконів
Де ви знайшли пачки по 200гр?(
Знаю що Обухів не так давно 230 грам був, ще Кагарлик наче теж.
Непонятно• 19 минут назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Багато
например где?

Кондуктор троллейбуса• 19 минут назад
Ответ дляМати драконів
Де ви знайшли пачки по 200гр?(
Молокія
Кондуктор троллейбуса• 19 минут назад
Ответ дляНепонятно
например где?
Волинська обл
Кидстаффовка• 18 минут назад
Мені Галичина подобався проте давно його не бачила.
Яготинський мені норм.
Кондуктор троллейбуса• 17 минут назад
Ответ дляКидстаффовка
Яготинський мені норм.
Галичина є в магазинах
Непонятно• 16 минут назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Волинська обл
ну одной фермой тут не обойдешся, на столько продукции творога, молока, кисломолочки, масла и т. д.
Мати драконів• 15 минут назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Молокія
Передивилася щойно - дійсно, Молокія лише по 200 ще, буду знати.
Мати драконів• 11 минут назад
Ответ дляЦвірінь
Насправді багато зараз сирів з крупним зерном - це просто інший процес трохи технологічний, але сир натуральний. Він просто шоб так їсти, а на сирники, запіканки не підходить.
Кондуктор троллейбуса• 10 минут назад
Ответ дляНепонятно
Ферми України https://share.google/tmU56FymIXjZiyScD
Цвірінь• 8 минут назад
Ответ дляМати драконів
та я здогадуюсь, що якимось особливим чином ті великі гранули отримують, не просто як у домашньому сирі - відкинув на марлю і жди, коли сироватка стече, але їсти як звичний сир його неможливо, хіба що в салат, чи суп замість кльоцок засипати