Снегопадка• 2 часа назад

Де петиція ПРОТИ завозу трудових мігрантів в Україну з Індії?

Не можу знайти на сайті петицію основну щодо завозу в Україну трудових мігрантів з країн Південно-Східної Азії. Дайте посилання.

Взагалі, Ваша думка щодо цього питання?
В мене багато питань, і хочу залучити своїх до підпису петиції проти, бо турбують питання морально-етичні, релігйні, безпеки, збереження національного чистого ДНК генофонду тощо.

Дякую.
Зробіть вибір:
вже голосів: 45
За
Проти
Байдуже
Результат
Файно Замало• 1 час назад
Ответ дляСрочнокпсихологу
Так скрізь у світі везуть чужих на ті роботи, куди свої не хочуть, а не на високооплачувані.
В Атб в нас 15 тисяч було пів року тому, зараз може трохи вище, не знаю. Знаю, що наші ВПО багато хто не може роботу знайти в західних областях, бо роботодавці перебирають, то старших 50 не беруть, то ще щось. І от сьогодні побачила таку інфографіку, так не тільки на будівництво везуть їх, в й в інші сфери. Своїм роботи нема, або за копійки. Звісно на такі зарплати як у нас у звичайних людей, мігранти не поїдуть. Але ж їм пропонують більше. Може ЄС потихеньку приплачує бізнесу за мігрантів?
Ви все правильно пишете. Наші не хочуть важко працювати, а бангладешці згодні. Тому вони будуть тут. Хто нашим винен, що вони не йдуть на будівництво за великими зарплатами?
Їм пропонують не більше,їм пропонують ті самі зарплати що і в наших.Єдине що житлом їх будівельна компанія забезпечує-живуть в одному з санаторіїв під Києвом Не знаю чи всюди так .Отримують ту саму зарплату що і українці поряд з ними.Ніхто нікому більше не пропонує.Потрібні зварювальники,зарплата від 50000грн.Українців не вистачає,варять таджики зараз.

Покращена• 1 час назад
Ответ дляСрочнокпсихологу
Бізнесу? Скоріше, владі!
автор Снегопадка • 53 минуты назад
1) Жорсткий контроль протоколу імміграції, що призводить до -
2) Одного з найнижчих рівнів злочинності в світі
3) Від цього і інвестиційна привабливість
4) Так, це податкова гавань, але для кого? Не для робочої сили, а для - мільйонерів, бізнесменів та зірок з усього світу
5) тощо

Ті, кого Ви бачили на вигулі собачок - це жіночкі зі Франції, які в Монако навіть не проживають, а приїжджають з сусідніх фр. міст саме на роботу на день. В них пільговий, але конкурентний, протокол працевлаштування. Це як міста-побратими. Туди з Бангладешу або Індії ніхто робочу візу не отримає щоб приїхати собачок на вигул водити.
Щоб отримати право на роботу, необхідно спочатку отримати carte de séjour, а на балансі показати 500к євро.
В Монако практично немає системи соц.допомоги для іммігрантів (є виключення, але то дуже-дуже рідкі випадки і тільки через суд). Немає тієї системи, яка існує в країнах ЄС.
Єдині іммігранти у Монако - це заможні громадяни стабільних європейських країн - Франція, Італія, Великобританія тощо. Вони переїжджають задля податкових пільг, статусу, плюшок саме цього розташування і клімата, як географічного, так і соціального. А не соціальних благ. Тобто, Монако - це як закритий ’клуб’, де є висока вартість життя, що і виступає таким собі бар´єром для бідності, і САМЕ сувора імміграційна політика гарантує, що резидентами стають лише фінансово незалежні особи.

Питання і рішення моєї мама не має жодного відношення до проблеми сьогодення в Україні, яка призведе до великої кризи і пониженню статусу життя саме українців. Ви б коли вступили до ВНЗу, Ви б обрали спілкуватися і дружити з толковими, розумними і культурними людьми, або з тими, хто там незрозуміло для чого і має найнижчий рівень культури і відсутність освітних успіхів?
Мамин тріль• 38 минут назад
Ответ дляФайно Замало
Ваше питання ідентичне. Чим українці краще за бангладешців? Елітна нація, чи чому вони мають право жити,працювати в Європі, і отримувати ВНЖ, а бангладешці в Україні ні?
Законодавство буде працювати в обидва боки.
Я нічого не маю проти, щоб бангладешці жили в себе вдома, а не в Україні. А що в Бангладеші наразі війна, чи можа їм на голову щоночі падають бомби і дрони, їх будинки зруйновані, чоловіки гинуть щодня ? Українці не те щоб кращі, ви трохи забуваєтен про першопричину, яка заставила людей масово виїздити. Європа надала українським втікачам від війни те, що не дала рідна країна - захист, підтримку, житло, навчання, медичне обслуговування.
Мамин тріль• 35 минут назад
Ответ дляСрочнокпсихологу
Питання в тому, чому українців хочуть зробити людьми другого сорту? Чому мігрантам обіцяють платити 800 Дол , ще й годувати безкоштовно, а своїм чоловікам за важку роботу платять 300-400 Дол.
Масово трублять про нестачу працівників. То хай дадуть ВПО житло безкоштовно і роботу на 35000, а не за 8000 працювати і квартиру потім ще оплачувати, бо своє житло втарчене.
Файно Замало• 33 минуты назад
Ответ дляМамин тріль
Чому українцям можна жити в Європі, а бангладешцям не можна шукати кращого життя-захист, підтримку, житло, навчання, медичне обслуговування.В них бідна країна і роботи всім не вистачає. В нас вона є, то чому б їм не приїхати працювати в Україну?
Мамин тріль• 32 минуты назад
Ответ дляФайно Замало
Ви реально хочете жити в країні мігрантів, іновірців, людей з іншими традиціями, хворобами, мовою ? Те, з якою швидкістю вони розмножуються (проблема перенаселення) вас не лякає ? Вони за декілька десятиліть просто витіснять вас в ’резервації’. Житимете ніби в Україні , а навколо бангладеш, який вони сюди привезуть з собою.

Файно Замало• 31 минуту назад
Ответ дляМамин тріль
Запрошую вас на роботу. Потрібні будівельники різних професій. Можна з проживанням в гуртожитку. Київ. Зарплата від 32000 .
Файно Замало• 29 минут назад
Ответ дляМамин тріль
Я хочу щоб в Україні працювала економіка. Будувались, дороги, інфраструктура, житло, і т ін. Для цього потрібні люди, їх не вистачає. Для цього у всьому світі існує трудова міграція. Українці поїхали шукати кращої долі по всьому світу, а бангладешці згодні і в Україну приїхати.
Мамин тріль• 29 минут назад
Ответ дляФайно Замало
Щиро дякую, маю освіту, професію, досвід, власне житло і роботу зі значно вищою оплатою.
Мамин тріль• 28 минут назад
Ответ дляФайно Замало
Для цього потрібно, щоб принилася війна, це як перший крок.
Файно Замало• 28 минут назад
Ответ дляМамин тріль
Чому ви тоді пишете про якісь проблеми ВПО?
Файно Замало• 27 минут назад
Ответ дляМамин тріль
Робітники потрібні вже зараз. І вони вже є. Це добре, будується заморожене житло.
Мамин тріль• 27 минут назад
Ответ дляФайно Замало
Якщо я не відношуся до цієї категорії, то це не означає, що таких людей, українців, не існує і не існує проблем з житлом і роботою.
Файно Замало• 20 минут назад
Ответ дляМамин тріль
Ви написали проблему,я вам дала варіант її вирішення.А ви пишете що у вас все є.Значить нею скористаються ті кому це потрібно,якщо захочуть.
Але є проблема-гроші всі бажають мати,але не всі згодні працювати там де платять.Хочеться десь на стільчику посидіти,за монітором,або ще десь,де не важко.Але реальність така,що зараз на стільчиках багато не платять.