Мимишная Булочка• вчера в 21:54
Как думаете есть шанс что война закончится, если нет объясните почему он так сказал?
Є надія шо так цілюще впливають дружні удари по нпз і хмари токсичного диму які неможливо скрити
А може транш від єс на 2 роки, який дає привід задуматись - а хто у війні на виснаження виснажиться першим?
А може поява балістичних ракет дальнобійних. І всіх потрібних координат бункера
А може хтось десь уже хоче в росії знову цілуватись з європейцями в дьосна. Ну і ці контрнаступи росіян більше виснажують їх ніж приносять стратегічний результат
АдляВасЯникто• вчера в 22:54
Ответ дляIshoy
Я могу понять как война может закончить фальшивую эпидемию, но как фальшивая эпидемия может закончить войну - нет. Кто-то скажет «нашим солдатам стало не безопасно на поле боя, всем разойтись по домам» и все закончится?
Да бери шинель пошли домой