Непереможна• сегодня в 04:39
Стрижка та фарбування волосся за кордоном і чайові
Стрижка $120 , а потім фарбування волосся Airtouch $345- яку суму чайових ви б залишили перукарю? При умові що стрижку робите 3-4 рази на рік, а фарбування ( є сивина) двічі на рік.
Love_Love_Love_• сегодня в 04:54
Ну ви ж прекрасно знаєте що в Україні ніхто не залишає чайові як в США, раніше б я не залишила чайових, а зараз не розумію як це піти і не лишити чайових. Я б залишила 50-80$ залежно від настрою. Але стрижка у вас якась дуже дорога.
бифидобактерияЖоржик• сегодня в 07:09
Дуже дорого і так.
Куди ще щось залишати.
Я закордоном.
Лишаю 0
Куди ще щось залишати.
Я закордоном.
Лишаю 0
куркулиха• сегодня в 07:18
Оставляю 5 евро вне зависимости от того плачу 50 евро или 150. Но я хожу на дом,не в салон
Кавуся• 1 час назад
Не лишаю. Чого архітектору чи дизайнеру не лишити? Я малюю банер, але мені чайових нема