Всім шампаньського• вчера в 18:35

Окупаси по українські

Новий законопроект 15150, прити якого зараз масові протести в Україні, зокрема у Львові та Одесі нагадує мавпування закону про права " посідачів", аналог"окупасів" в Іспаніі, як гадаєте, які думки з цього приводу.
Бо згідно цього законопроекту влада захищає не власників майна, а тих, хто встиг зайняти чуже майно. Такий сумний приклад лояльності до "окупасів"( посідачів в українському законопроекті) дуже негативно показав себе саме в Іспанії, ось приклад наслідків в роліку
Мудрецыха мира• 2 часа назад
Ответ дляА я з косою
Так не только в Испании . Так по всей европе ,не так просто выселить , если перестал платить , только через суд . Но в Испании еще и влезть могут . Ну а что , в Европу же идем . Только берут все самое плохое оттуда , лучше б начали с повышения зарплат и пенсий
Денег нет в стране чтобы повышать зп

автор Всім шампаньського • 2 часа назад
Ответ дляМудрецыха мира
Денег нет в стране чтобы повышать зп
А як ви поясните той факт, що у очільника збиткової Укрпошти в воюючий країні зарплатня вища ніж у президента США (не жарт)
Просто звязда• 2 часа назад
Ответ дляНалитое яблочко
Драть за аренду три шкуры с переселенцев, потерявших всё , находясь на пособии за границей не бандитизм? а это будет хороший способ вернуть украинцев из спокойных регионов обратно в Украину гениальное решение. Аплодирую стоя.
Про переселенців приймаючи цього закону думають найменше, повірте !
tereska• 2 часа назад
Дай Боже здорового глузду та ясних умів тим депутатам, які будуть голосувати проти такого абсурду.
На днях розбір адвокатів дивилася по цьому проєкту нового ЦК. Кого вони наймають, щоб писати ці закони та чиї інтереси вони просувають.?..
Налитое яблочко• 2 часа назад
Ответ дляКукусикиииииии
А ось і нащадок «визволителів» зʼявився .
Хоть горшком назовите)) главное, далеко от квартиры не уезжайте
Налитое яблочко• 1 час назад
Ответ дляПросто звязда
Мы сами о себе подумаем) главное, пусть примут)
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Ніхто й не сумнівається в цьому
Ти працювати не пробувало , кацапка ?

Біток чи ефір?• 1 час назад
Ответ дляЗахекалася читать
Т.е. сейчас все квартиранты могут сказать я больше платить ничего не буду, это мое...я тут посідач )
Можуть. В моєї подруги така ситуація була ще 7 років назад
Біток чи ефір?• 1 час назад
Ответ дляПесиКот
Думаю, так чи інакше не буде, у нас просто багатьох ’культурно’ вишвирнуть. Ніхто з ними панькатися, як за кордоном, не буде
На жаль, культурно вишвирнути не вийде. Це хіба що зайти в квартиру, коли квартиранти не вдома і виставити їх валізи. Але юридично це неправильно і можуть бути наслідки
Біток чи ефір?• 1 час назад
Ответ дляА я з косою
В Україні так само. Це просто наше бидло ще про це не дізналося
Налитое яблочко• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Ніхто й не сумнівається в цьому
Ти працювати не пробувало , кацапка ?
Чучело, из-за того, что вы - западники скакали, мы - жители востока, теперь стали бомжами. Но, как оказалось, правительство решило обеспечить нас жильём за счёт скакунов есть в мире справедливость.
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Ібанатка,бомжем ти стала через те ,що твої земляки пуйла чекали .
Усі претензії до нього .
Нехай забезпечує житлом.
А шари ти не дочекаєшся .
Ніколи
Налитое яблочко• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Усі претензії до нього .
Нехай забезпечує житлом.
А шари ти не дочекаєшся .
Ніколи
Значит все халявщики с западной должны будут вернуться из Европы или мы придём в их квартиры
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляБіток чи ефір?
Ніхто юридично панькатися не буде, особливо в країні, де багато воєнних.
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Вам, окупасам,не звикати до подібних речей .
То в крові прийти ,загарбати ,заселитися в чуже житло, а потім кричати ’тут ісконно рускій жил’.
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Нехер яника пропутівського було вибирати. Та й зараз дякуємо за криворізьке чудо
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Дякуємо за ’прекрасні’ ціни в Краматорську.
Налитое яблочко• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Хорошо, что вы уже привычные)) значит легко переживете
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Тю, то ви в інтернеті такі борзі тільки🤣

Налитое яблочко• 1 час назад
Ответ дляПесиКот
Вова-мрлодец! У меня скоро будет квартира во Львове) а была в маленьком поселке на Донеччине ))
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Воно давно вже виїхало через русню в Європу, і там витягнуло український паспорт. Тут тільки пиз*ить багато під анонімом, а в житті язик проковтне
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Кончене ,впн дозволили включити ?
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Угу, навчишся заодно української там 🤣 або навчуть🤣
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Кончене ,впн дозволили включити ?
Кажуть, на болотах і впн буде платним, може, поменшає їх тут
Налитое яблочко• 44 минуты назад
Ответ дляПесиКот
Наоборот) туда столько донецких и луганских понаедет, что украинский можно будет отныне услышать только в забитых сёлах
Налитое яблочко• 44 минуты назад
Ответ дляКукусикиииииии
Кончене ,впн дозволили включити ?
Вы там хатку приберите, чтоб нам в чистую заезжать
Кукусикиииииии• 43 минуты назад
Ответ дляНалитое яблочко
Хатка твоя -ямка 2*2.
ПесиКот• 42 минуты назад
Ответ дляНалитое яблочко
Ага, не забудьте перед приїздом таблетки прийняти🤣 а так приїжджайте, буде СБУ чим зайнятися 🤣 Головне, мужчину свого не забудьте🤣
Налитое яблочко• 42 минуты назад
Ответ дляКукусикиииииии
Хатка твоя -ямка 2*2.
Это вы потом увидите) когда мы будем в ваши хатки заселяться)
Налитое яблочко• 41 минуту назад
Ответ дляПесиКот
А сбу при чём? Всё ж будет по закону, который скоро примут) значит и окупасы будут узаконены))