Всім шампаньського• вчера в 18:35
Окупаси по українські
Новий законопроект 15150, прити якого зараз масові протести в Україні, зокрема у Львові та Одесі нагадує мавпування закону про права " посідачів", аналог"окупасів" в Іспаніі, як гадаєте, які думки з цього приводу.
Бо згідно цього законопроекту влада захищає не власників майна, а тих, хто встиг зайняти чуже майно. Такий сумний приклад лояльності до "окупасів"( посідачів в українському законопроекті) дуже негативно показав себе саме в Іспанії, ось приклад наслідків в роліку
Мудрецыха мира• 2 часа назад
Ответ дляА я з косою
Так не только в Испании . Так по всей европе ,не так просто выселить , если перестал платить , только через суд . Но в Испании еще и влезть могут . Ну а что , в Европу же идем . Только берут все самое плохое оттуда , лучше б начали с повышения зарплат и пенсий
Денег нет в стране чтобы повышать зп
Всім шампаньського
• 2 часа назад
Ответ дляМудрецыха мира
Денег нет в стране чтобы повышать зп
А як ви поясните той факт, що у очільника збиткової Укрпошти в воюючий країні зарплатня вища ніж у президента США (не жарт)
Просто звязда• 2 часа назад
Ответ дляНалитое яблочко
Драть за аренду три шкуры с переселенцев, потерявших всё , находясь на пособии за границей не бандитизм?
а это будет хороший способ вернуть украинцев из спокойных регионов обратно в Украину
гениальное решение. Аплодирую стоя.
Про переселенців приймаючи цього закону думають найменше, повірте !
Налитое яблочко• 2 часа назад
Ответ дляКукусикиииииии
А ось і нащадок «визволителів» зʼявився .
Хоть горшком назовите)) главное, далеко от квартиры не уезжайте
Налитое яблочко• 1 час назад
Ответ дляПросто звязда
Мы сами о себе подумаем) главное, пусть примут)
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Ніхто й не сумнівається в цьому
Ти працювати не пробувало , кацапка ?
Біток чи ефір?• 1 час назад
Ответ дляЗахекалася читать
Т.е. сейчас все квартиранты могут сказать я больше платить ничего не буду, это мое...я тут посідач )
Можуть. В моєї подруги така ситуація була ще 7 років назад
Біток чи ефір?• 1 час назад
Ответ дляПесиКот
Думаю, так чи інакше не буде, у нас просто багатьох ’культурно’ вишвирнуть. Ніхто з ними панькатися, як за кордоном, не буде
На жаль, культурно вишвирнути не вийде. Це хіба що зайти в квартиру, коли квартиранти не вдома і виставити їх валізи. Але юридично це неправильно і можуть бути наслідки
Біток чи ефір?• 1 час назад
Ответ дляА я з косою
В Україні так само. Це просто наше бидло ще про це не дізналося
Налитое яблочко• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Ніхто й не сумнівається в цьому
Ти працювати не пробувало , кацапка ?
Чучело, из-за того, что вы - западники скакали, мы - жители востока, теперь стали бомжами. Но, как оказалось, правительство решило обеспечить нас жильём за счёт скакунов
есть в мире справедливость.
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
есть в мире справедливость.
Ібанатка,бомжем ти стала через те ,що твої земляки пуйла чекали .
Усі претензії до нього .
Нехай забезпечує житлом.
А шари ти не дочекаєшся .
Ніколи
Усі претензії до нього .
Нехай забезпечує житлом.
А шари ти не дочекаєшся .
Ніколи
Налитое яблочко• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Усі претензії до нього .
Нехай забезпечує житлом.
А шари ти не дочекаєшся .
Ніколи
Усі претензії до нього .
Нехай забезпечує житлом.
А шари ти не дочекаєшся .
Ніколи
Значит все халявщики с западной должны будут вернуться из Европы
или мы придём в их квартиры
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляБіток чи ефір?
Ніхто юридично панькатися не буде, особливо в країні, де багато воєнних.
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
или мы придём в их квартиры
Вам, окупасам,не звикати до подібних речей .
То в крові прийти ,загарбати ,заселитися в чуже житло, а потім кричати ’тут ісконно рускій жил’.
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
есть в мире справедливость.
Нехер яника пропутівського було вибирати. Та й зараз дякуємо за криворізьке чудо
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
гениальное решение. Аплодирую стоя.
Дякуємо за ’прекрасні’ ціни в Краматорську.
Налитое яблочко• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Тю, то ви в інтернеті такі борзі тільки🤣
Налитое яблочко• 1 час назад
Ответ дляПесиКот
Вова-мрлодец! У меня скоро будет квартира во Львове) а была в маленьком поселке на Донеччине ))
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Воно давно вже виїхало через русню в Європу, і там витягнуло український паспорт. Тут тільки пиз*ить багато під анонімом, а в житті язик проковтне
Кукусикиииииии• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Кончене ,впн дозволили включити ?
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляНалитое яблочко
Угу, навчишся заодно української там 🤣 або навчуть🤣
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Кончене ,впн дозволили включити ?
Кажуть, на болотах і впн буде платним, може, поменшає їх тут
Налитое яблочко• 44 минуты назад
Ответ дляПесиКот
Наоборот) туда столько донецких и луганских понаедет, что украинский можно будет отныне услышать только в забитых сёлах
Налитое яблочко• 44 минуты назад
Ответ дляКукусикиииииии
Кончене ,впн дозволили включити ?
Вы там хатку приберите, чтоб нам в чистую заезжать
Кукусикиииииии• 43 минуты назад
Ответ дляНалитое яблочко
Хатка твоя -ямка 2*2.
ПесиКот• 42 минуты назад
Ответ дляНалитое яблочко
Ага, не забудьте перед приїздом таблетки прийняти🤣 а так приїжджайте, буде СБУ чим зайнятися 🤣 Головне, мужчину свого не забудьте🤣
Налитое яблочко• 42 минуты назад
Ответ дляКукусикиииииии
Хатка твоя -ямка 2*2.
Это вы потом увидите) когда мы будем в ваши хатки заселяться)
Налитое яблочко• 41 минуту назад
Ответ дляПесиКот
А сбу при чём? Всё ж будет по закону, который скоро примут) значит и окупасы будут узаконены))