Всім шампаньського• вчера в 18:35
Окупаси по українські
Новий законопроект 15150, прити якого зараз масові протести в Україні, зокрема у Львові та Одесі нагадує мавпування закону про права " посідачів", аналог"окупасів" в Іспаніі, як гадаєте, які думки з цього приводу.
Бо згідно цього законопроекту влада захищає не власників майна, а тих, хто встиг зайняти чуже майно. Такий сумний приклад лояльності до "окупасів"( посідачів в українському законопроекті) дуже негативно показав себе саме в Іспанії, ось приклад наслідків в роліку
ПесиКот• 2 часа назад
Ответ дляНалитое яблочко
А сбу при чём? Всё ж будет по закону, который скоро примут) значит и окупасы будут узаконены))
СБУ займається такими як ви, хуйлолюбками
Налитое яблочко• 2 часа назад
Ответ дляПесиКот
А где у меня об этом написано? Я никого не хвалила в теме
или вы на грудь уже приняли?
ПесиКот• 2 часа назад
Ответ дляНалитое яблочко
или вы на грудь уже приняли?
Та ні, на відміну від вас, п´ю мало))
Не зважайте, хуйлолюбів видно здалеку😁
Налитое яблочко• 2 часа назад
Ответ дляПесиКот
Та ні, на відміну від вас, п´ю мало))
Не зважайте, хуйлолюбів видно здалеку😁
Мимо) у меня в профиле полно патриотичных тем
еще и волонтерство в анамнезе)) так что мне сам бог велел квартирку во Львове заграбастать
сбу мне предъявить нечего
ПесиКот• 2 часа назад
Ответ дляНалитое яблочко
сбу мне предъявить нечего
Спочатку доїдьте до Львова, а то ви на форумах такі язикаті під анонімами🤣
Налитое яблочко• 2 часа назад
Ответ дляПесиКот
Как только закон примут, иак я на следующий день уже там) и все мои земляки) завтра в местном чате обсудим этот закон и начнём ждать его принятия
ПесиКот• 2 часа назад
Ответ дляНалитое яблочко
Ахах, ок, тут не забудьте відписатися, мужчину свого захватіть теж🤣
Кукусикиииииии• 2 часа назад
Ответ дляПесиКот
Залиште ту чмоню в спокої
Воно ж кончене .
Орчиха типічна .
Воно ж кончене .
Орчиха типічна .
ПесиКот• 1 час назад
Ответ дляКукусикиииииии
Залиште ту чмоню в спокої
Воно ж кончене .
Орчиха типічна .
Воно ж кончене .
Орчиха типічна .
Не буде зайвим лишній раз нагадати їхнє місце😁