Полюю на дрони• 1 час назад

Зайві витрати

Поділіться вашими особистими висновками, які витрати зайві були, куди найбільше витрачаєте без особливої користі

в мене це
дуже багато іграшок. і особливо Лего. які дорогі
безроздумні витрати на лікарів і всі їх аналізи та ліки. Особливо коли результату не дуже
Часте харчування не вдома і постійні кава з собою
інтернет покупки одягу з-за кордону. багато прольотів. що вже якось по розміру підходить - ну якось носиться. але все це хаосно по витратам і купи непотрібного одягу
І просто недорогі прикольчики. Чашки, гарні блокноти, набір маркерів, якась біжутерія з алі, якісь недорогі речі з сенсею. все це без особливої корисної нагрузки

Поділіться вашими варіантами. Хочу перестати витрачати на дурниці.
Бяки-козяки• 1 час назад
На все перечисленное вами не трачу

Педиатор_я• 1 час назад
Немає зайвих витрат. Незайвих теж майже немає.
Не против• 1 час назад
Ваші трати- це нормальні трати. Дуже дивні зробили висновки
Чорт і Шо• 1 час назад
У вас 100000 і вам не вистачає. Вгадала?
автор Полюю на дрони • 1 час назад
Ответ дляНе против
ну в кожного своє життя і свої висновки.
але що дивного, якщо я по досвіду розумію, що якісь витрати зайві були
Оновлена версія• 1 час назад
Тоже что и у вас
Особенно бесит покупка какой то минеральной декоративной косметики, учитывая что я почти не коашусь. Все в мусорку ушло
автор Полюю на дрони • 1 час назад
Ответ дляЧорт і Шо
мені вистачає, як бачите. але хочеться щось суттєвіше, аніж прикольчікі занедорого

Чорт і Шо• 1 час назад
Ответ дляПолюю на дрони
я так і зрозуміла, коли ви харчі і каву вважаєте зайвими тратами і при цьому купуєте біжутерію на алі.
ДА да да• 1 час назад
Для меня это нормальные траты на кофе , заказ еды домой , одежда , косметолог и так далее если это убрать миллионером я не стану , а вот чувство что вообще трешак экономить на этих мелочах то это вообще не жизнь , а жалкое существование .
Бяки-козяки• 1 час назад
Ответ дляПолюю на дрони
А вам суд присудил это все покупать?
автор Полюю на дрони • 1 час назад
Ответ дляБяки-козяки
А вам суд присудил это все покупать?
якби суд присудив, теми б не було. діяла б згідно вказівок
Бронетапці• 1 час назад
У мене зп закінчується за день-два. Переліченого вами не купую. Все, в основному, на продукти і ліки витрачаю. Ще шампунь, зубна паста, миючі та для прання. Косметику не купую. Одяг і взуття - якщо зносилося попереднє. Майже ні на що не вистачає((
автор Полюю на дрони • 1 час назад
Ответ дляДА да да
скільки ви в рік витрачаєте на оце все?
Добра, коли сита!• 1 час назад
Ніколи не купую одяг онлайн. Або дуже рідко, їжа в мене завжди готова. Блокноти і інше для мене це взагалі нонсенс.
В мене абсолютно всі витрати виважені
муха в кедах• 1 час назад
У вас все ок с тратами, все нужное, нет ничего лишнего
ДА да да• 1 час назад
Ответ дляПолюю на дрони
скільки ви в рік витрачаєте на оце все?
Не считаю, зачем и кому нужны эти подсчеты ? По большому счету у меня бешеные деньги уходят на детей репетиторы проф спорт , сборы заграницей , полностью все для тренировок , но так это не значит что нужно это все убрать хотя и не будет из детей олимпийских чемпионов но им это доставляет удовольствие . Если вам доставляет кайф выпить кофе с подругой или что то себе купить то нужно это делать . Если что тоже люблю вещи с инсайтов заказывать и не собираюсь себе в этом отказывать
автор Полюю на дрони • 1 час назад
Ответ дляДобра, коли сита!
В мене абсолютно всі витрати виважені
молодці ви
Несу добро людям• 1 час назад
Іпотека прибрала каву з собою
автор Полюю на дрони • 1 час назад
Ответ дляДА да да
так, розумію ваш підхід. так і жила до цих пір
я ж хочу в себе щось поміняти

автор Полюю на дрони • 1 час назад
Ответ дляНесу добро людям
Іпотека прибрала каву з собою
кава, мабуть, буде остання в моєму списку. але, як мінімум, зменшиться кількість
Гигиенишвили• 1 час назад
Майже не маю харчування не вдома та кави з собою. Є декілька термокружок, беру каву із дому
Несу добро людям• 1 час назад
Ответ дляПолюю на дрони
Вдома кавомашина з капучинатором і зернами на мій смак - то на ходу не пью
Несу добро людям• 1 час назад
Ответ дляПолюю на дрони
я ж хочу в себе щось поміняти
У вас закрита база ?- будинок , авто , накопичення ?
Якщо так - то купіть той блокнот з кавою
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 1 час назад
В мене бувають витрати, які можна було не робити, але я не вважаю їх зайвими
автор Полюю на дрони • 1 час назад
Ответ дляНесу добро людям
=)
будинку немає. є квартира. в країні, де зараз війна.
накопичення. ну прожити на них 6 місяців можна буде економно. а от купити житло - ні
в тому й то печалька
Метелики на душі• 1 час назад
Ответ дляПолюю на дрони
Как только я начала откладывать деньги,сразу пропало желание лишь бы покупать
автор Полюю на дрони • 1 час назад
Ответ дляМетелики на душі
от в мене якраз такий період
Луноликая Вика• 1 час назад
Ответ дляЧорт і Шо
Ну я теж вважаю каву зайвими тратами, про що це прямо таке говорить - загадка.
Метелики на душі• 1 час назад
Ответ дляПолюю на дрони
от в мене якраз такий період
Откладывание?
Делайте это наличными,осязаемый прирост
И заначка только на полгода это мало)
Несу добро людям• 1 час назад
Ответ дляПолюю на дрони
=)
в тому й то печалька
Ви в еміграції ?