Як міряти?• 1 час назад
Ето брал такую постель? Синсей
бифидобактерияЖоржик• 1 час назад
Ответ дляЯк міряти?
Пишут бавовна
На сайті/в додатку, як правило, є відгуки.
празники не помню• 1 час назад
Ответ дляЯк міряти?
Пишут бавовна
Ну вы правда верите что комплект постельного хлопок по цене дешевой футболки
Добра всем!• 1 час назад
Ответ длябифидобактерияЖоржик
Ну скорее всего хлопок с примесями
Горня капучіно• 1 час назад
Смотрите описание, там скорее всего только пододеяльник и наволочка, без простыни. Ну и вероятнее всего, состав синтетика.
Мама Чели• 1 час назад
Не саме такий, але баяила в магазині їх бавовняні комплекти, дуже тонкі і як накрахмалені на дотик. Хто зна, що з ним після прання буде. Хоча за таку ціну може й норм, на кілька разів вистачить. На довговічність не розраховуйте.
Шукаю трусики• 1 час назад
Отзывы по вашему первому комплекту. Что называется, сколько людей- столько и мнений)
У вас нет приложения синсей? Скачайте, удобно, и отзывы читать в том числе
Кошка Мурка• 1 час назад
В мене комплекти сінсей бавовна/поліестер, ці мабуть такі ж самі, трохи жорсткі, з кожним пранням будуть мякіші. Маю ще комплекти зі 100% бавовни, вони кращі по якості, але все ж таки це постільна білизна низької якості. В мене є постільна білизна ікеа які вже років 10 а вона як нова, а з сінсей і поряд не лежала.
Шукаю трусики• 1 час назад
Ответ дляГорня капучіно
Да, похоже, вы правы. Там только пододеяльник и 2 наволочки. При чем, наволочки 70 на 80, а у меня, например, только 50 на 70 используются, обмотать подушки по 2 раза) совсем не подходящие размеры
Ну и состав указан, тут уже на усмотрение автора.
А, размера наволочек разное, заскринила одно, а смотрю другое
Барабасиха• 1 час назад
У них все постельное очень тонкой и просвечивает ткань. Также не беру потому что наволочки на подушки не моих размеров. В магазине можно потрогать постельное
бибизяна• 22 минуты назад
У мене три комплекти з Сінсей.Два дорослих і один дитячий.За ці гроші-відмінно.Я їх сушу взимку в сушці,Перу нам45-60 градусів. Дитячому з принцесами майже 2 роки-трохи кольори випрались. ’Дорослим ’ комплектам по 1,5 року.На одній з наволочки трохи розійшлась окантовка і на підковдрі відпала пару кнопок