Кому там слова не давали• 2 часа назад

Чоловік підірвався на гранаті посеред вулиці

У неділю, 10 травня, у центрі Охтирки на Сумщині пролунав вибух гранати. За словами очевидців, чоловік, який погрожував відвідувачам місцевого кафе, підірвався просто на вулиці.

Обставини інциденту
Інцидент стався близько 18:30. Невідомий погрожував підривом у кафе “Доппіо”. Відвідувачі кинулися надвір. Чоловіка вивели на вулицю, де й прогримів вибух.

Очікування офіційних даних
Правоохоронці поки не надали коментарів щодо події. Ситуацію моніторять місцеві джерела.
Рожева юбка• 2 часа назад
Офіційний коментар- це лише початок

автор Кому там слова не давали • 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
Офіційний коментар- це лише початок
Много не расскажут
Лупаю цю скелю• 2 часа назад
Уявляю, що буде коли з фронту прийде купа чоловіків з такого роду трофеями і з ПТСР..
Ответ дляЛупаю цю скелю
Будут просто немножко стрелять и немножко взрывать.
Лупаю цю скелю• 2 часа назад
А ще якщо і зброю дозволять…взагалі жесть буде, це типу кого не вдалось знищити на війні, знищать самі себе і інших поряд
Ответ дляЛупаю цю скелю
Главное что-бы гранаты не разрешили для населения, за автоматы не сильно переживаю...
Лупаю цю скелю• 2 часа назад
Ответ дляКому там слова не давали
Трошки це будо після АТО, а в таких масштабах після війни буде вже не трошки

Хочу в БАНю• 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
Офіційний коментар- це лише початок
Тут я с Вами согласна и даже не знаю,когда будет хуже сейчас или попозже,когда у таких куча оружия на руках останется(
Ответ дляЛупаю цю скелю
Не как в США точно
Рожева юбка• 2 часа назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
А коли це був такий час- після АТО?
Ответ дляХочу в БАНю
До конца войны еще дожить надо, пока его на горизонте не видно...
Лупаю цю скелю• 2 часа назад
Ответ дляКому там слова не давали
Це вистачить одного такого с ПТСР на ЖК, чи на один двір, який може кошмарити і тримати в стрессі всіх навколо сусідів
Ответ дляЛупаю цю скелю
Еще бы, соседи ведь не могут себя защитить, придется полицию вызывать
Хочу в БАНю• 2 часа назад
Ответ дляКому там слова не давали
Это же не единичный случай.У нас в метро пару раз стреляли,на перекрестке такой же придурок бросил гранату в магазин,взорвалась машина возле супермаркета с боеприпасами(
Все эти гранаты упадут на шею женщин, мужья которых вернутся домой с гранатами.
Гранатами можно еще рыбу глушить, кроме жен
Лупаю цю скелю• 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
А коли це був такий час- після АТО?
До початку війни по всій країні. Постійно щось траплялось за участі участників АТО, то на зупинках, то в маршрутці, то в кафешці, я в Києві живу, тут це було не рідкість. Але я чудово розумію, що після масштабної війни це буде зрвсім інша кількість таких випадків
ТАЗератти• 2 часа назад
Ну тут же есть барышня, которая топит за оружие для населения. Раздадут всем - то ли ещё будет
Розумна Губка• 2 часа назад
Ответ дляХочу в БАНю
Хоть бы один против тцк применил, а то все гражданские страдают

Дуняша• 2 часа назад
В нас в селі прямо на зупинці підірвав. Правда відігнав жінку, вона ще з ним лаялась, чому вона має відійти від зупинки.
Ніхто про це ніде не писав
Жінка пішла від нього,він в ЗСУ,був на лікуванні.Повернувся,його вигнали з дому.От і все.
Розумна Губка• 2 часа назад
Ответ дляДуняша
Ніхто про це ніде не писав
Так он сам себя подорвал? Или дом подорвал из мести?
Ответ дляРозумна Губка
Дурак он что ли?!
Он лучше сожительку на воздух поднимет по синьке
Дуняша• 2 часа назад
Ответ дляРозумна Губка
Себя, на остановке. Она из кирпича, как в сёлах раньше были,ещё при Союзе построили. Кроме него никто не пострадал.Женщину постороннюю он прогнал.
Он ей говорит-отойди,я автобуса не вижу,а она с ним ругаться начала.Ну он говорит-я прошу-отойди стань дальше,возле знака.Она все таки отошла,и сразу взрыв.
Ответ дляДуняша
Баба дура конечно...не знает принцип действия гранаты
автор Кому там слова не давали • 1 час назад
Ответ дляТАЗератти
Граната это не оружие, а боеприпас
ТАЗератти• 1 час назад
Ответ дляКому там слова не давали
Граната это не оружие, а боеприпас
Это не большая разница для населения с ментальными проблемами.