Кому там слова не давали• 2 часа назад
Чоловік підірвався на гранаті посеред вулиці
У неділю, 10 травня, у центрі Охтирки на Сумщині пролунав вибух гранати. За словами очевидців, чоловік, який погрожував відвідувачам місцевого кафе, підірвався просто на вулиці.
Обставини інциденту
Інцидент стався близько 18:30. Невідомий погрожував підривом у кафе “Доппіо”. Відвідувачі кинулися надвір. Чоловіка вивели на вулицю, де й прогримів вибух.
Очікування офіційних даних
Правоохоронці поки не надали коментарів щодо події. Ситуацію моніторять місцеві джерела.
Обставини інциденту
Очікування офіційних даних
Кому там слова не давали
• 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
Офіційний коментар- це лише початок
Много не расскажут
Лупаю цю скелю• 2 часа назад
Уявляю, що буде коли з фронту прийде купа чоловіків з такого роду трофеями і з ПТСР..
Кому там слова не давали
• 2 часа назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Будут просто немножко стрелять и немножко взрывать.
Лупаю цю скелю• 2 часа назад
А ще якщо і зброю дозволять…взагалі жесть буде, це типу кого не вдалось знищити на війні, знищать самі себе і інших поряд
Кому там слова не давали
• 2 часа назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Главное что-бы гранаты не разрешили для населения, за автоматы не сильно переживаю...
Лупаю цю скелю• 2 часа назад
Ответ дляКому там слова не давали
Трошки це будо після АТО, а в таких масштабах після війни буде вже не трошки
Хочу в БАНю• 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
Офіційний коментар- це лише початок
Тут я с Вами согласна и даже не знаю,когда будет хуже сейчас или попозже,когда у таких куча оружия на руках останется(
Кому там слова не давали
• 2 часа назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Не как в США точно
Рожева юбка• 2 часа назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
А коли це був такий час- після АТО?
Кому там слова не давали
• 2 часа назад
Ответ дляХочу в БАНю
До конца войны еще дожить надо, пока его на горизонте не видно...
Лупаю цю скелю• 2 часа назад
Ответ дляКому там слова не давали
Це вистачить одного такого с ПТСР на ЖК, чи на один двір, який може кошмарити і тримати в стрессі всіх навколо сусідів
Кому там слова не давали
• 2 часа назад
Ответ дляЛупаю цю скелю
Еще бы, соседи ведь не могут себя защитить, придется полицию вызывать
Хочу в БАНю• 2 часа назад
Ответ дляКому там слова не давали
Это же не единичный случай.У нас в метро пару раз стреляли,на перекрестке такой же придурок бросил гранату в магазин,взорвалась машина возле супермаркета с боеприпасами(
Кому там слова не давали
• 2 часа назад
Все эти гранаты упадут на шею женщин, мужья которых вернутся домой с гранатами.
Лупаю цю скелю• 2 часа назад
Ответ дляРожева юбка
А коли це був такий час- після АТО?
До початку війни по всій країні. Постійно щось траплялось за участі участників АТО, то на зупинках, то в маршрутці, то в кафешці, я в Києві живу, тут це було не рідкість. Але я чудово розумію, що після масштабної війни це буде зрвсім інша кількість таких випадків
ТАЗератти• 2 часа назад
Ну тут же есть барышня, которая топит за оружие для населения. Раздадут всем - то ли ещё будет
Розумна Губка• 2 часа назад
Ответ дляХочу в БАНю
Хоть бы один против тцк применил, а то все гражданские страдают
Дуняша• 2 часа назад
В нас в селі прямо на зупинці підірвав. Правда відігнав жінку, вона ще з ним лаялась, чому вона має відійти від зупинки.
Ніхто про це ніде не писав
Жінка пішла від нього,він в ЗСУ,був на лікуванні.Повернувся,його вигнали з дому.От і все.
Ніхто про це ніде не писав
Розумна Губка• 2 часа назад
Ответ дляДуняша
Ніхто про це ніде не писав
Так он сам себя подорвал? Или дом подорвал из мести?
Кому там слова не давали
• 2 часа назад
Ответ дляРозумна Губка
Дурак он что ли?!
Он лучше сожительку на воздух поднимет по синьке
Дуняша• 2 часа назад
Ответ дляРозумна Губка
Себя, на остановке. Она из кирпича, как в сёлах раньше были,ещё при Союзе построили. Кроме него никто не пострадал.Женщину постороннюю он прогнал.
Он ей говорит-отойди,я автобуса не вижу,а она с ним ругаться начала.Ну он говорит-я прошу-отойди стань дальше,возле знака.Она все таки отошла,и сразу взрыв.
Кому там слова не давали
• 2 часа назад
Ответ дляДуняша
Баба дура конечно...не знает принцип действия гранаты
Кому там слова не давали
• 1 час назад
Ответ дляТАЗератти
Граната это не оружие, а боеприпас
ТАЗератти• 1 час назад
Ответ дляКому там слова не давали
Граната это не оружие, а боеприпас
Это не большая разница для населения с ментальными проблемами.