Кусюче сонечко• 1 час назад
Київ, до якого числа навчаються ваші діти в школах?
То говорили, що до 12 червня, тепер наче 29 травня останній дзвоник вже. До якого числа ваші діти ходять до школи?
Русланка з гілки• 1 час назад
29 травня останній день навчання. Хоча фактично оцінки підсумкові стоятимуть 15 травня, річні 22 травня.
Випускники 9 класів отримають атестати 8 червня.
Два-три тижні і фсьо• 1 час назад
29,
но мы не пойдем на последний звонок,
там РК столько денег собирает, огого, будет лизать учителю,
ну их...
но мы не пойдем на последний звонок,
ну их...
Скоро_вчера• 1 час назад
29. Як завжди до 14 червня зроблять типу додаткові заняття для подолання освітніх втрат, щоб набрати мінімум навчальних днів у році
ТрамвайGirl• 1 час назад
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
29,
но мы не пойдем на последний звонок,
ну их...
но мы не пойдем на последний звонок,
ну их...
На что собирают ?
ТрамвайGirl• 1 час назад
До 29.05
Даже не знаю какая у них будет «учеба» последнюю неделю, уже как вареные креветки ходят )
Тяжка справа• 1 час назад
до 29, але написали, що ПО ПОТРЕБІ в червні будуть додаткові уроки. Не знаю по якій потребі... можливо, у випускників підготовка до екзаменів
Скоро_вчера• 1 час назад
Ответ дляТяжка справа
Зазвичай ні в кого потреби нема і в основний час ходити, а тут про червень:)))