Безсовісна кума• 2 часа назад
Якщо квиток з ручною поклажею, сумку крос боді можна брати?
Чи тільки ця поклажа і все? Раінаєр
ЛижТолько• 2 часа назад
Взагалі по правилам не можна, але на практиці у мене завжди прокатувало, якщо сумочка маленька через плече
Безсовісна кума
• 2 часа назад
Ответ дляСтетоскопуло
Можно. Засунете в ручную поклажу на 2 минуты, на крайняк
Не влізає ніяк😁
Крем для арбуза• 1 час назад
По правилам не можна, по факту - як пощастить. Не вміщається в рюкзак, виймаєте з рюкзака светр, вдягаєте на себе, а на його місце в рюкзак пхаєте крос боді
Говорю відверто• 1 час назад
От як повезе. Донька була свідком як сказали сховати сумочку маленьку. Я їхала - ніби не було зауважень.
Говорю відверто• 1 час назад
Ответ дляБезсовісна кума
Не влізає ніяк😁
От добре кажуть вам. Під верх в рюкзак кладіть щось з одягу. Щоб при потребі одягти на себе. І звільнити місце для сумочки. Бо це непередбачувано. Людський фактор швидше всього і настрій працівника авіаліній.