Сметчица• 12 мая в 23:28
Як поставити відео нагляд бюджетно?
Сама встановлювати камери не вмію. Про
дзвонила охоронні фірми, але 15-18 тис грн на вхідні двері квартири то занадто. Можливо є якісь бюджетні варіанти. Порадьте 🙏
Сметчица
• 12 мая в 23:30
Ответ дляСКИБИДЫШь
Для чого ніщим жлобам камери?
Шоб казаться бахатими і грамотними як ви😅
заварний look• 12 мая в 23:34
Купите камеры вставьте карты памяти, там нет никаких проблем , главное карты памяти большие купите . Интернет и свет нужен
Сметчица
• 13 мая в 00:22
Ответ длязаварний look
Підкажіть де можна купити і які порадите? Хто це може встановити: електрик?
Сметчица
• 13 мая в 00:23
Ответ дляЩебетуха
На Али купите и сами поставьте
На жаль не можу довго чекати. Через декілька тижнів поїду
Сметчица
• 13 мая в 00:38
Ответ дляЩебетуха
На Али купите и сами поставьте
Знайшла схожу. Може хтось підкаже, якщо камера бездротова і на вай фаї, то її якось потрібно заряджати періодично чи ні? Чи годиться вона якщо господарі їдуть на 3-5 місяців?
Скоро_вчера• 13 мая в 01:31
Ответ дляСметчица
Не совсем понятно, зачем вам эта камера. Смотреть, как кто-то у вас по квартире шарит? И что дальше?
Щебетуха• 13 мая в 02:38
Ответ дляСметчица
Напишите продавцу. Думаю, ответит на ваши вопросы