Ванна Тазиковна• 13 мая в 13:27

Чоловік-Лев за гороскопом. Чудне.

Чому чоловіки-Леви брехливі, зрадливі, жаднючі (пилюку в очі пускає) і маніпулятивні? В когось є вірний Лев, на якого можна покластися?
Зустрічала Скорпіонів, жила, спілкувалась. Задовбують принциповістю, але вірні як один. Ну що ж таке...
Даха-сваха• 13 мая в 13:30
у меня дед-лев был, всю жизнь был бабушке верен. не в гороскопе дело, а в характере конкретного человека

Файно Замало• 13 мая в 13:33
Вы - Дункан Маклауд, что успели ’всех посмотреть’?
Мой муж Лев - лучшего мужчину сложно найти. Полная противоположностью того, что Вы написали
автор Ванна Тазиковна • 13 мая в 13:34
Батько Лев, все життя волочився за жінками і брехав, у сестри був ’наречений’ - по факту виявився одруженим. Зараз вона зі Скорпом щаслива, я прожила зі Скорпом 20 років - ніколи не зраджував. Після нього зустрічалась зі Скорпіоном - готовий був на все для мене, лиш я вибрала Лева))) і тепер прозріваю
Вакцениро Вона• 13 мая в 13:34
Ну скажем так за 10 лет совместной жизни в его верности я ни разу не сомневалась. Как и в искренней щедрости. А потом он погиб...Чтобы было дальше, останься он жив, я не знаю.
Впораюсь зі всим• 13 мая в 13:35
Чудне не воно, а те, яке вірить в гороскопи і рівняє всіх по одній гребінці.
Я супер-пупер• 13 мая в 13:35
А в мене Близнюк такий був, брехливий, зрадливий, скупий.
автор Ванна Тазиковна • 13 мая в 13:35
Ответ дляФайно Замало
Ні, не встигла всіх) Просто чомусь такі попадались. Мій мене у всьому влаштовує, лиш куди не повернувся, там інтрижка намалювалась))

Крошечка-хаврошечка• 13 мая в 13:36
У мене всі чоловіки в родині леви: дідусь, тато, брат, чоловік. Всі вірні, сімейні, для своїх дружин гори звернуть.
СкокоМнеДадите• 13 мая в 13:37
залежить не від того який знак в сонці.ще є інші планети. Місяць,Венера,Меркурій....
Алина-1240• 13 мая в 13:38
А причем тут гороскоп?)
из_под_тишка• 13 мая в 13:38
Ответ дляВанна Тазиковна
Це не від зодіаку залежить.
Блядун та й все
Файно Замало• 13 мая в 13:38
Противоположность*
автор Ванна Тазиковна • 13 мая в 13:38
Ответ дляВпораюсь зі всим
На жаль, так трапилось в моєму житті, що всі найбрехливіші і найзрадливіші люди народились в кінці липня і на початку серпня. Гороскоп прийшов в голову пізніше і я прозріла
Впораюсь зі всим• 13 мая в 13:40
Ответ дляВанна Тазиковна
З таким самим успіхом можна притягнути за вуха те, що подібне тягнеться до подібного собі. Живіть тепер з цим.
ТихоЯ• 13 мая в 13:45
Автор, просто мужчины - это, в первую очередь, мужчины.. Может, есть общее что-то по знакам, но это же не гарантия. Больше важно воспитание, что в семье, характер..
LediBlac• 13 мая в 13:49
Мой муж Лев- ревнивый однолюб. Не видит ничего кроме семьи и своего дома. Он как трактор прет к цели, главное ему эту цель обозначить. Интрижками брезгует, я у него в телефоне уже 18 лет записана ’Моя Ласточка’ и не потому что ему лень, а потому что ничего не изменилось.
Мой отец- лев, очень падкий на лесть, позер, любит женское внимание, не брезгует случайными связями.
Так что завязывайте с гороскопами.
И, кстати, я тоже Лев . Так что в семье у нас весело.
ЛЮБА• 13 мая в 13:47
Ну не знаю , 25 лет вместе ,замечательный муж и отец . Как грится сама себе завидую )))
СкокоМнеДадите• 13 мая в 13:48
у Вас лев за сонцем.а за марсом,венерою,меркурієм???? це важливо
сказочное_Бали• 13 мая в 13:50
Лев, его надо постоянно хвалить, та пошли они)). Хотя в принципе мужчины интересные))

Мрії у вирії• 13 мая в 13:53
Яке їхало - таке й здибало.
І гороскопи тут ні до чого.
автор Ванна Тазиковна • 13 мая в 13:54
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Це щастя!
ДлинноНожка• 13 мая в 13:55
Отвечаю. Потому, что: так воспитали, комплексы, неуверенность в себе и еще десятки причин. И это касается одного конкретного человека. Вопрос тут только к вам, почему вы таких выбираете.
автор Ванна Тазиковна • 13 мая в 13:56
Ответ дляСкокоМнеДадите
Венера в Близнюках, інше не пам´ятаю
Коник-стрибунець• 13 мая в 13:57
Львы - это самые щедрые мужчины в принципе.
У меня и первый, и второй муж львы.
СкокоМнеДадите• 13 мая в 13:59
Ответ дляВанна Тазиковна
Венера в Близнюках, інше не пам´ятаю
більш нічого не треба.)) Венера в повітряному знаку. в Близнюках. все життя буде скакати по бабах,багато говоріння,піз..жу.ноль справ. Пил в очах і піз..ж .Бо це Близнюки)))) венера відповідає за кохання. а вона в нього непостійна. в мене чоловік Лев. але Венера в Діві. вірний як пес
автор Ванна Тазиковна • 13 мая в 13:58
Ответ дляЯ супер-пупер
Близнюки взагалі брехливі. Всі! І крапка)
автор Ванна Тазиковна • 13 мая в 13:59
Ответ дляАлина-1240
А причем тут гороскоп?)
Так прослідкувала, іншого зв´язку не виявила
ДлинноНожка• 13 мая в 13:59
Ответ дляВанна Тазиковна
Все? Вы сколько знаете Близнецов?
автор Ванна Тазиковна • 13 мая в 14:01
Ответ дляВпораюсь зі всим
Дуже смішно. Я Скорп, прожила з чоловіком Скорпіоном більше 20 років. Зламались не на зраді й брехні
ДлинноНожка• 13 мая в 14:02
Ответ дляВанна Тазиковна
Фу, мерзкие Скорпионы. Блядуны, жлобы и вруны. Единственный положительный момент- деньги умеют зарабатывать.