ДА буде так• 13 мая в 19:24
Не выдерживаю, стала бить ребенка
Ребенку почти три, не выдерживаю его истерик, вечного бардака, который он создает, просто так доводит, что стала бить
Понимаю, что это очень плохо, но просто приходит момент, когда я уже не контролирую себя
Пью успокаивающие, но не помогает
Мне наверное в дурку пора ложиться(
Пью успокаивающие, но не помогает
Мне наверное в дурку пора ложиться(
Приму в дар• 13 мая в 19:41
Ответ дляГага Газу
Всі в такому білому пальто говорять банальні речі, які автор і так знає
не видно, що допомога потрібна автору в першу чергу?
Мало вводных что бы дать действенный совет. Единственный способ - это отдыхать от ребенка. Как это организовать уже зависит от обстоятельств.
Шкала Радощів• 13 мая в 19:41
Ответ дляГага Газу
якщо не знаєте, що написати. то навіщо писати ерунду, яка тільки ще бірже зажене автора в вину
А вы лично какой автору дадите совет?
Гага Газу• 13 мая в 19:41
Ответ дляlilul990
Хай поїде десь віддихне і поспить.
ну мабуть не у всіх є можливість і поїхати і на когось дитину залишити
Білка в колесі• 13 мая в 19:43
Ответ дляlilul990
Якшо у них не було перехідного періода, істерик і капризів, значить ви їх затюкали. Ждіть, ще буде, переважно в дорослому віці. Вони вам ще потрєпають нєрви,
Ні)) в мене прекрасні діти. Успішні. В сина вже бізнес. Дочка теж гарну карєру будує.стосунки теплі. Дзвонять. Діляться. Приїжджають. Затюкані???))) Я не обмежуваоа їх . Але в дитячому віці вони точно не били молотками меблів і не висипали крупу. В мене сусідка така була.яка давала молоток дітям щоб били меблі. Бо вони кричать
Гага Газу• 13 мая в 19:46
Ответ дляШкала Радощів
А вы лично какой автору дадите совет?
я лічно ще не придумала щось корисне чи дієве. тому нічого й не пишу автору
Ответ дляБілка в колесі
У всіх мамок прекрасні діти. Затюкування інколи дає соціально прийнятні результати у вигляді ’успішних’ людей з синдромом відмінника і перфекціоніста з кар´єрою
Білка в колесі• 13 мая в 19:47
Ответ дляlilul990
Звичайно, вам же краще знати моїх дітей))))
Шкала Радощів• 13 мая в 19:48
Ответ дляБілка в колесі
Не оправдывайтесь)
У меня тоже такой ребенок, слава богам тьфу тьфу никаких кризисов, может потому что мы друзья с ним, не знаю.
А тутошние токсичные дамочки всегда обесценят, чтоб самоутвердиться, нахамят, и будут доказывать, что только их мнение правильное, другого быть не может)))
Не обращаю уже внимания на таких, стараюсь игнорить, но ужасает сколько на самом деле таких токчичных людей
Грибной_Дождик• 13 мая в 19:50
Ответ дляГага Газу
автор це розуміє
Якби автор це дійсно розуміла, вона б не била
Гага Газу• 13 мая в 19:50
Ответ дляГрибной_Дождик
якби ви щось розуміли, ви б це не писали
Шкала Радощів• 13 мая в 19:51
Ответ дляГага Газу
А я придумала и написала, вы кто такая, чтоб мне указывать что писать а что нет?
Крайня невістка• 13 мая в 19:52
Ответ дляБілка в колесі
Дивно. Чому мої 2 дітей не псіхували? Не робили істерик? Не падали в магазині на підлогу з криками?? Діти з різницею в 5 років. І перехвдного періода в них не було як тут описують коли грубіянять.не сприймають батьків..чи я била? Ні. Дуже багато говорила і розказувала. Виховання. Всі ці нейронні зв´язки дуже добре. Але коли воно тикає в магазині пальцем на усе а мамця бігом купує аби не кричало і не заходилось- то і рез-т буде відповідний. Я за освітою вчитель. Вікову психологію вчила і добре знаю , що діти гарно прощупують де можна прогнути. 1 раз прогнувся і цей сигнал ще довго буде спрацьовувати. На 1 прогинання мами треба сказати мвнімум 10 разів не можна щоб цей рефлекс більше не спрацтовував.
Вот такие вот у нас учителя, которые всех детей по своим ровняют🤷♀️
Ответ дляБілка в колесі
Якшо ви вивчали педагогіку і психологію то маєте знати ше й те шо у різних дітей різні темпераменти. Ну хоча би якусь класифікацію, саму просту. Про епілептоїдність, істеричність і т.д.
Усі діти не можуть бути однаковими і однаково переживати кризи
Грибной_Дождик• 13 мая в 19:52
Ответ дляГага Газу
Це демагогія
Ответ дляШкала Радощів
Не оправдывайтесь)
У дітей мають бути кризи і крапка. І в деякій мірі в певному віці виражена агресія шо є нормою. Все шо поза цим це не норма
Гага Газу• 13 мая в 19:54
Ответ дляШкала Радощів
вільний форум з вільним обміном думок. теж придумала собі і написала вам відповідь
ви хто такая, щоб автору шкідливі коменти писати?
Молчалка• 13 мая в 19:54
Ответ дляБілка в колесі
Истерики -это ваше воспитание. Сначала вседозволенность .а потом ребенок требукт криком и истерикой. Так как это срабатывало. Не дают тел -истерика. Не дают посмотреть планшет -истерика. Пересмотрите свое воспитание. Ребенок должен знать нельзя. Теперь это сложно..но в 3 года возможно. В 5-6 уже нет. На счет садика..моя не ходила ни дня. И истерик не было. Я не потакала на дай.хочу... вообще. Были попытки но ничего не получилось.ребенок вас прогибает. И вы прогибаетесь. Из-за чего истерики? На роаном месте не быапет. Ребенок что то требует. Ранее давали.и он сейчас требует
А что вы расскажете про истерики, не нормотипичного ребенка?
Или у ребенка который пострадал от гипоксии?
Не всегда истерики, это воспитание
Гага Газу• 13 мая в 19:56
Ответ дляГрибной_Дождик
Це демагогія
як і ваші слова. які суперечать тому, що написала автор
ПоЗиТиВнАя• 13 мая в 19:56
Шукайте варіанти садочку. Точно легше буде, не дивлячись на болячки. Якщо нема допомоги, і сам на сам цілодобово з дитиною, то важко.
Шкала Радощів• 13 мая в 19:58
Ответ дляlilul990
Кто это такое сказал? Учебники по анатгмии, или биологии?
Ну да, наши дети ненормальные, а ваши нормалтные. Вы хотели это услышать?)))Ответа мне не нужно.
Непонятно только зачем и кому вы что то доказываете здесь. Любите своих детей , говорите с ними часто, целуйте, обнимайте, вот и все что нужно делать и не будет никаких кризисов.
Ответ дляШкала Радощів
Кризи повинні бути, інакше не сформуються механізми контролю емоцій, вольова сфера, та ще багато чого. Здорова агресія потрібна шоб поставити межі, коли ви лізете наприклад в речі дитини без дозволу чи в її телефон, постійно керуєте чи указуєте. Чи контролюєте, повчаєте
Ответ дляШкала Радощів
Тут наприклад нікому не нравиця коли свекруха лізе в синове життя а він не використовує агресію шоб розставити межі між нею і новою сім´єю , бо не пройшов це в період кризи
мимАпроходила• 13 мая в 20:17
Ответ дляБілка в колесі
Не давайте поради про виховання..це не ваше.
Україна понад усе!• 13 мая в 21:30
Ответ дляШкала Радощів
Не оправдывайтесь)
У вас просто ребёнок с сильной нервной системой. Да, таких в семье может быть и двое, и нет, это не ваша заслуга. Бывает воспитание одинаковое, один лапочка, второй ураган. Это уже от самих детей зависит.
ДА буде так
• 13 мая в 21:41
Ответ дляУкраїна понад усе!
Это точно, у меня это третий и такого и меня еще не было
ДА буде так
• 13 мая в 22:58
Ответ дляДівчина Гілмор
Ви постійно з дитиною, вона ходить в садок?
Да, постоянно я и только я, оставить не с кем, в сад не ходит еще