Повітруля• 13 мая в 20:13
Зовсім подуріли з цим схудненням та агоністами GLP
Мені як лікарю іноді хочеться на законодавчому рівні заборонити всіх дієтологів, нутріціологів тощо. Нещодавня ситуація. До мене звернулась колега гінеколог. Її пацієнтка, молода жінка виставила претензії, що від гормонального контрацептиву в неї камені в жовчному. 2 роки вона приймала доволі відомий препарат, все було добре. Після нового року вона вирішила, що хоче схуднути, хоча мала нормальну вагу. Про всяк випадок скажу, що надмірна вага це протипоказання для прийому гормональних контрацептивів, тобто пацієнтка мала нормальну вагу. Пішла ця пацієнтка до нутриціолога, вага майже не уходила, воно і не дивно, пацієнта була доволі струнка, і та почала колоти пацієнтці Біопатид. У пацієнтки -10 кг, ІМТ нижче 19 і камені в жовчному, що правда як випадкова знахідка при УЗД, тобто вони її не турбують, а турбувала нудота. Далі більше, ця срана ідіотка, тобто дипломований нутриціолог, запевняє жінку, що нудота та камені від контрацептиву, що всі претензії до гінеколога. І це при тому, що утворення каменів у жовчному це характерна побічна дія всіх агоністів ГПП-1.
Любі пані, дуже вас прошу мільйон разів подумати чи варто худнути, кому ви довіряєте своє здоровʼя і головне заради чого, бережіть себе.
Білий Лосик• 13 мая в 20:15
У меня от гормональных таблеток была тошнота и головные боли, так и не смогла их пить.
Повітруля
• 13 мая в 20:16
Ответ дляБілий Лосик
Так, буває таке. Але пацієнтка 2 роки приймала і все було добре, препарат їй підходив
Повітруля
• 13 мая в 20:18
Ответ дляБілий Лосик
Нудота на початку прийому гормональних з контрацептивів зазвичай у пацієнток з дискінезією жовчного міхура. Є декілька варіантів допомогти зменшити нудоту або дійсно можна підібрати інший препарат
Бабулька• 13 мая в 20:18
Ответ дляПовітруля
прийом гормональних контрацептивів (оральних контрацептивів, КОК) може підвищити ризик утворення каменів у жовчному міхурі.
Це пов’язано з механізмом дії препаратів, що містять естрогени та прогестерон:
Підвищення холестерину: Естрогени збільшують вироблення холестерину в печінці та його виділення з жовчю.
Застій жовчі: Прогестерон розслаблює гладку мускулатуру, що призводить до зниження скорочувальної здатності жовчного міхура та застою жовчі.
Утворення каменів: Висока концентрація холестерину в поєднанні із застоєм жовчі сприяє формуванню холестеринових каменів (жовчнокам´яна хвороба).
Фактори ризику, що посилюють ефект:
Ризик підвищується, якщо у жінки вже є супутні фактори: надлишкова вага, порушення обміну речовин, спадковість або нерегулярне харчування.
Фактори ризику, що посилюють ефект:
ЛюблюДевчонок• 13 мая в 20:19
Проблема в безконтрольному продажу і тим , що система дозволяє людям без відповідної освіти гратися в експертів
ЗдесяЯ• 13 мая в 20:20
Та чого ви так біситесь? Природа знає, що робить. Меньше придурків на світі буде
Повітруля
• 13 мая в 20:20
Ответ дляБабулька
Фактори ризику, що посилюють ефект:
Тобто Біопатид ніякого відношення до цієї ситуації немає?
Ви мене дивуєте, невже гормонофобія сильніша за здоровий глузд та вміння будувати причинно-наслідкові звʼязки?
Как нефиг делать• 13 мая в 20:20
Мой врач эндокринолог, еще и диетолог. Причем, диетолог не на дому, а в клинике, в Добробуте.
Вы как врач запретили бы врачей на законодательном уровне?
Амелі на мілені• 13 мая в 20:20
Ответ дляЗдесяЯ
Плюсую. Природній відбір в дії.
Докладальниця• 13 мая в 20:20
А ваша коллега гинеколог провела все исследования и анализы прежде чем выписать пациентке гормональные?
Как нефиг делать• 13 мая в 20:21
Ответ дляПовітруля
Меня тоже тошнило и рвало и у меня дискинезия, надо же. Заменили препарат
Повітруля
• 13 мая в 20:24
Ответ дляЗдесяЯ
Тому що йде дискредитація одразу 2 препаратів і лікаря. Кожний препарат сам по собі має місце бути. При правильному призначенні переваги більші за ризики та побічні ефекти. Мало того, що Біопатид не має реєстрації в Україні, так його ще призначили без показань. А коли виник побічний ефект, то перевели стрілки на гінеколога
Докладальниця• 13 мая в 20:24
Т.е вы хотите сказать что за 4 месяца у пациентки появились камни от препарата похудения? Самой не смешно такое писать?
Білий Лосик• 13 мая в 20:24
Ответ дляПовітруля
Занафига эти танцы с бубнами, если можно обойтись без них.
Ласую колобками• 13 мая в 20:24
Назначают эти коки направо и налево от прыщей, от спкя и так дальше, не разбираясь в причинах таких состояний. Пациенту альтернатива не предлагается, сразу кок и до свидания. В итоге результат печальный
ЛюблюДевчонок• 13 мая в 20:24
Ответ дляДокладальниця
Варто почитати побічні дії перед цим пуком
Леннон_Жив!• 13 мая в 20:25
я хз что там стало причиной камней (может вообще что-то третье), но от самой формулировки что диетолог ей что-то колола (как будто это не было пожелание пациентки) у меня глаз дергается
ЛюблюДевчонок• 13 мая в 20:25
Ответ дляЛасую колобками
Тобто кок винен ?
А не дієтолог після курсів ?
Повітруля
• 13 мая в 20:25
Ответ дляКак нефиг делать
Ваша дієтолог лікар! Це зовсім інша справа. Ви ж подивіться скільки доморощених дієтологів після двох тижневих курсів з сумнівними дипломами
Докладальниця• 13 мая в 20:25
Ответ дляЛеннон_Жив!
Главное что гинеколог не при чем вообще
ЛюблюДевчонок• 13 мая в 20:25
Ответ дляЛеннон_Жив!
А ви всі забаганки клієнтів реалізовуєте ?
Леннон_Жив!• 13 мая в 20:26
Ответ дляДокладальниця
Главное что гинеколог не при чем вообще
та может и не при чем, откуда я знаю)
Повітруля
• 13 мая в 20:27
Ответ дляДокладальниця
Звісно. Почитайте уважно, пацієнтка приймала контрацептив без проблем протягом 2 років, все було добре. Тобто пацієнтка була під контролем лікаря, обстежена, цілком здорова молода жінка
Леннон_Жив!• 13 мая в 20:28
Ответ дляЛюблюДевчонок
у меня нет клиентов в медицинском смысле. но если девушка в трезвом уме и в светлой памяти хочет принимать препарат без показаний - то это какбэ ее ответственность.
Бабулька• 13 мая в 20:28
Ответ дляЛасую колобками
Меня тоже такая же гинеоклогша как у автора, лечила от прищей гормонами
Докладальниця• 13 мая в 20:29
Ответ дляЛюблюДевчонок
Я вижу на тебя они уже подействовали.
ЛюблюДевчонок• 13 мая в 20:29
Автор , на форумі експерток від усього ваш допис не буде почутий
Зараз всі будуть у порадниць праві окрім лікаря
Повітруля
• 13 мая в 20:30
Ответ дляДокладальниця
Ні, не смішно. Це характерна побічна дія для агоністів ГПП. Але ви не лікар і ви цього не знаєте. Тому вам смішно
ЛюблюДевчонок• 13 мая в 20:30
Ответ дляЛеннон_Жив!
Как би ні
Якщо людина захоче ампутацію голови то теж дієтолог виконає ?