Повітруля• 13 мая в 20:13
Зовсім подуріли з цим схудненням та агоністами GLP
Мені як лікарю іноді хочеться на законодавчому рівні заборонити всіх дієтологів, нутріціологів тощо. Нещодавня ситуація. До мене звернулась колега гінеколог. Її пацієнтка, молода жінка виставила претензії, що від гормонального контрацептиву в неї камені в жовчному. 2 роки вона приймала доволі відомий препарат, все було добре. Після нового року вона вирішила, що хоче схуднути, хоча мала нормальну вагу. Про всяк випадок скажу, що надмірна вага це протипоказання для прийому гормональних контрацептивів, тобто пацієнтка мала нормальну вагу. Пішла ця пацієнтка до нутриціолога, вага майже не уходила, воно і не дивно, пацієнта була доволі струнка, і та почала колоти пацієнтці Біопатид. У пацієнтки -10 кг, ІМТ нижче 19 і камені в жовчному, що правда як випадкова знахідка при УЗД, тобто вони її не турбують, а турбувала нудота. Далі більше, ця срана ідіотка, тобто дипломований нутриціолог, запевняє жінку, що нудота та камені від контрацептиву, що всі претензії до гінеколога. І це при тому, що утворення каменів у жовчному це характерна побічна дія всіх агоністів ГПП-1.
Любі пані, дуже вас прошу мільйон разів подумати чи варто худнути, кому ви довіряєте своє здоровʼя і головне заради чого, бережіть себе.
МадамОхмури• вчера в 00:24
Ответ дляЛюблюДевчонок
Це ще різкі борщеварки не бачили гострих панкреатитів на ГЛП і пошкодження зорового нерву
И такое бывает?((
Повітруля
• вчера в 10:28
Ответ дляМадамОхмури
У меня знакомая по совету диетолога(не врача),колола биопатид,через полгода полный желчный камней,такой размер,что только удаление,человеку 27 лет
Вам ще не написали, що то в неї камені і до того були, але вона просто про них не знала?
Накладні мюслі• вчера в 14:18
Ответ дляМіні-бікіні
Вы не украинка? И откуда такое пренебрежение, я не поняла )
И вас кто обобщать научил? Все ищут, волшебные таблетки... Это же какая узость мышления... Или озлобленность. И неете шопопало - это я про не жрать и спорт как лекарство от всего подряд
Украинка, но с критическим мышлением - таких единицы😅 если даже администрация президента по бабкам бегает
Міні-бікіні• вчера в 14:21
Ответ дляНакладні мюслі
Но так раз вы особо одаренная, перечитайте, о чем я пишу. Я понимаю - лень. Но отвечать же, не вдумваясь - не лень )