Слава Українi• 15 мая в 13:36
Крісло, стілець для дівчинки-підлітка.
Дівчата, я за допомогою! Потрібно дівчинці-підлітку купити крісло або стілець для навчання, поділіться які у ваших дівчат, а то я вагаюсь між красивим і офісним. Фото додала просто для прикладу. Бо хотілось би і зручне і симпатичне.
Поросенка• 15 мая в 13:37
ну первое точно не годится, слишком большое и громоздкое, это больше для взрослого мужика.
Слава Українi
• 15 мая в 13:41
Ответ дляПоросенка
Да, я понимаю, это для примера. нужно чтобы удобное было ну и для девочки хотелось бы красивое.
Слава Українi
• 15 мая в 21:43
Ответ дляДа будет так
У моєї доньки таке крісло, дуже зручне
Дякую