Сердючка• 16 июня в 16:17
Рідина для бульбашок
Дівчата, питання. Купили сьогодні дитині бульбашковий пістолет. З рідною рідиною працював відмінно, бульбашки як на фото. Коли закінчилась і налили із запаски, фігня, дитина розстроїлась. Шо робити?
1
Дуб береза• 16 июня в 16:23
А що б ви робили, якби запаски не було? Або якщо й вона закінчилась би?)
Не підказуйте) цікаво, що скаже автор))
Не підказуйте) цікаво, що скаже автор))
КАПСЛОЧНИЦА• 16 июня в 16:22
В эпицентре яркие жёлтые и розовые литровые бутылки. Всегда хороший раствор, постоянно покупаю детям
1
1
Йосип_молодий• 16 июня в 16:23
Ответ дляНе прохожу мимо
Налейте жидкость для мытья посуды
в жидкости для пузірей глицерин в составе
Скокмоно - стокнуно• 16 июня в 16:29
Ответ дляДуб береза
А що б ви робили, якби запаски не було? Або якщо й вона закінчилась би?)
Не підказуйте) цікаво, що скаже автор))
Не підказуйте) цікаво, що скаже автор))
Як складно зараз батькам(( Треба танцювати, задовільняти. Раніше ми з кульбаби палку видрали, шампунь у мами сперли і дуємо собі, ще й по шиї потім отримуєш, що шампунь перевели.
6
автор
Сердючка
• 16 июня в 16:36
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Як складно зараз батькам(( Треба танцювати, задовільняти. Раніше ми з кульбаби палку видрали, шампунь у мами сперли і дуємо собі, ще й по шиї потім отримуєш, що шампунь перевели.
Вона взагалі не дується
ТигрЛьвович• 16 июня в 17:12
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Як складно зараз батькам(( Треба танцювати, задовільняти. Раніше ми з кульбаби палку видрали, шампунь у мами сперли і дуємо собі, ще й по шиї потім отримуєш, що шампунь перевели.
Шампунь це не те. От ДеБе у будівників випростити, ото гарні мильні бульбашки, великі, райдужні.
Кили и Манджаро• 16 июня в 17:14
Я купую в аврорі запаски, дуються нормально. Або спробуйте самі наколотити. Гліцерин, думаю, в аптеці знайдеться.
ТигрЛьвович• 16 июня в 17:18
Ответ дляСердючка
Вона взагалі не дується
600мл води, 200мл фейрі звичайного, не того що 2 в 1, 100мл гліцерину, 1 ст.л. цукру.
1
автор
Сердючка
• 16 июня в 17:50
Ответ дляКили и Манджаро
Я купую в аврорі запаски, дуються нормально. Або спробуйте самі наколотити. Гліцерин, думаю, в аптеці знайдеться.
Не то, подивіться які на фото райдужні кульки
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу