Люблю кетчуп• вчера в 15:57
Чи вдається Вам щось відкладати із зп 25-30 тисяч?
Якось раніше завжди вдавалось хоч трошки, але завжди стабільно відкладати, хай 100 баксів, хай 50....по-різному було, відкладала навіть зі стипендії. А зараз щось якось не так....чи то ціни такі стали чи то я транжирою стала
Физрукая• вчера в 16:41
Ответ дляШкварочка
Це на які хороми ви порахували?
3 кімнатна
Утримання прибудинкової - 1000 грн
Опалення - 1600 десь
Світло близько 800
Інтернет 350
Вода 500
Консьєрж 300
Утримання прибудинкової - 1000 грн
Опалення - 1600 десь
Світло близько 800
Інтернет 350
Вода 500
Консьєрж 300
Злюка бобер• вчера в 16:40
Шкварочка• вчера в 16:42
Ответ дляФизрукая
3 кімнатна
Утримання прибудинкової - 1000 грн
Опалення - 1600 десь
Світло близько 800
Інтернет 350
Вода 500
Консьєрж 300
Утримання прибудинкової - 1000 грн
Опалення - 1600 десь
Світло близько 800
Інтернет 350
Вода 500
Консьєрж 300
Чому опалення таке дороге? Яка площа?
Физрукая• вчера в 16:43
Ответ дляШкварочка
Чому опалення таке дороге? Яка площа?
70 кВ
У вас скільки?
Шкварочка• вчера в 16:44
Ответ дляФизрукая
70 кВ
У вас скільки?
Взимку в самі морози до 400 грн - 47 кв однушка. Взимку комуналка була 1700-1800 з усім, зараз буде 1200-1400.
Физрукая• вчера в 16:44
Ответ дляШкварочка
Це на які хороми ви порахували?
3 кімнатна
Утримання прибудинкової - 1000 грн
Опалення - 1600 десь
Світло близько 800
Інтернет 350
Вода 500
Консьєрж 300
Утримання прибудинкової - 1000 грн
Опалення - 1600 десь
Світло близько 800
Інтернет 350
Вода 500
Консьєрж 300
Физрукая• вчера в 16:45
Ответ дляШкварочка
Яке місто у вас?
Ну я не можу вплинути на вартість в платіжці, доводиться платити
Злюка бобер• вчера в 16:47
Ответ дляШкварочка
Чому опалення таке дороге? Яка площа?
Це не дорого. У нас газовий котел, то так і виходить зимою +-200 кубів. А центральне певно ще дорожче.
Шкварочка• вчера в 16:48
Ответ дляФизрукая
Яке місто у вас?
Київ
Коко На Страже• вчера в 16:48
Ответ дляФизрукая
3 кімнатна
Утримання прибудинкової - 1000 грн
Опалення - 1600 десь
Світло близько 800
Інтернет 350
Вода 500
Консьєрж 300
Утримання прибудинкової - 1000 грн
Опалення - 1600 десь
Світло близько 800
Інтернет 350
Вода 500
Консьєрж 300
Скільки у вас вода коштує? В місті вже по 115 обіцяють.
Физрукая• вчера в 16:50
Ответ дляКоко На Страже
Гаряча 1 куб десь так як ви і написали, близько 115
Шкварочка• вчера в 16:52
Ответ дляЗлюка бобер
У нас теж газовий котел, 150 кв, в місяць з плитою і опаленням, нагрівання води - 120 кубів на 4 осіб. У Вас дім 500 кв, чи погана теплоізоляція, чому так багато газу?
Шалена красуня• вчера в 17:22
Нет, никак отложить не выходить. Тупо в ноль. В феврале дружно лечили зубы.
В марте заболели все гриппом, кучу денег на анализы и лекарства ушло. В апреле техника ломалась. В мае вот на лето надо было немного прибарахлиться, т.к. носить было тупо нечего + ребенок вырос из всего.
Сьемная квартира, машина, продукты... Нет с чего откладывать.
Шалена красуня• вчера в 17:33
Ответ дляФизрукая
Світло, опалення, вода, інтернет, утримання прибудинкової або ОСББ, консьєрж
У вас скільки за місяць?
у нас с интернетом, телефонами в этом месяце вышло 2500 грн все вместе. Зимой еще + 1500 примерно отопление
Шалена красуня• вчера в 17:37
Ответ дляКоко На Страже
Прати до річки ходите, віник, ну які два куба?
У меня свекровь одна живет, реально 1-2 куба у нее в месяц и примерно 60-80 квт, я снимаю показания и оплачиваю. Стирает раз в неделю, газ, бойлер включает только чтоб помыться, потом отключает.
Шалена красуня• вчера в 17:46
Ответ дляДА буде так
Можно вложиться если очень, очень экономить
- собирать воду после душа и смывать унитаэ
- стирать 1-2 раза в месяц
- собирать воду после стирки от машинки и тоже смывать..
Тогда да, можно вложиться..
- стирать 1-2 раза в месяц
Тогда да, можно вложиться..
а можно просто не иметь счетчика на воду и платить по прописаным, то там немного) у нас 268 грн в месяц за воду))
Ms. Скромность• вчера в 19:40
Ответ дляФизрукая
Давайте порахуємо)
Комунальні і супутні платежі десь мінімум тисяч 5.
Харчування давайте візьмемо хоча б 400 грн на день. Це вже 12 тисяч.
Побутові витрати на миючі і та ще пару тисяч.
А ще витрати на дорогу до роботи, якийсь одяг мінімальний. А якщо до лікаря звернутися чи аналізи.
Ви наче цін не знаєте) як фізично відкласти 15 тисяч з доходу 25 тисяч?
Ні фіга собі ви жерете 🤣. Вибачте, але готуйте вдома - і будете вам.щастя .
Ms. Скромность• вчера в 19:42
Ответ дляФизрукая
Ви прання не вмикаєте вдома? А миєтесь як часто?
Ну реально який 1 куб на місяць на людину
До речі, у мене так само йде : 2 куба холодної і 0,3 гарячої на місяць, 40-50 кВт електроенергії. Вдома тільки ночую, прання раз на тиждень машинкою, миюсь тільки душ , літньої температури.
Шкварочка• сегодня в 08:15
Ответ дляПАЦАНКА О
Странный вопрос конечно. У нас обычная чешка 72 квадрата - 5000 коммуналка зимой
У нас будинок 150 кв.м - взимку комуналка - 5-6, влітку -3-4 тис.
ПАЦАНКА О• сегодня в 08:49
Ответ дляШкварочка
И что?
У меня за дом 140 кв и квартиру 72 кв - одинаковая коммуналка
Шкварочка• сегодня в 11:53
Ответ дляПАЦАНКА О
И что?
Це сумно.
ПАЦАНКА О• сегодня в 12:45
Ответ дляШкварочка
Це сумно.
Да. Но когда я здесь пишу, что в доме жить дешевле, чем в квартире - мне никто не верит
Шкварочка• сегодня в 18:51
Ответ дляПАЦАНКА О
Ну це відносно чогось дешевше, а відносно інших потреб - і ні.