Так точно!• 1 час назад

Видели уже? Киев! Это правда? Киевляне срочно зайдите!

В Киеве усилилось количество бусифицируемых, несмотря на отсрочки и брони с инвалидностями. Количество сотрудников ТЦК и вспомогательных организаций с полицией выросло на 40% Об этом сообщил и.о. главы столичного военкомата Валерий Кравченко на заседании парламентской комиссии. Ранее о том, что в столице решили ужесточить мобилизационные мероприятия из-за обилия мужчин на улицах мегаполиса, сообщали народные депутаты.
кураГАЛЯ• 1 час назад
Ответ дляS.s.s.
Никогда. Мужики боятся.
Ну по одному и отловят.

_Alekssandra_• 1 час назад
Бусы........они давно уже на обычных машинах с гражданскими номерами ездят. По дворам, например. Выходишь из подъезда, просто проезжает машина, упыри видят мужчину и выскакивают
кураГАЛЯ• 1 час назад
Ответ дляПіу!Піу!
Що таке блокпост ви уявляєте? І це все навколо вас у пішій доступності? І у такій кількості?
Блокпост в таком виде- незаконно!
Піу!Піу!• 1 час назад
Ответ длякураГАЛЯ
Блокпост в таком виде- незаконно!
В якому такому?
Ширли-Мырли• 1 час назад
Ответ дляПіу!Піу!
А що таке блокпост?2 поліціянта гальмують,за ними 7-8 тцк.Зразу їм в руки передають.2-3 машини і знак стоп.За хвилину зібралися і переїхали.
Піу!Піу!• 1 час назад
Ответ дляШирли-Мырли
Ну точно не те, що ви описали
кураГАЛЯ• 1 час назад
Ответ дляПіу!Піу!
В якому такому?
Как они ставят!
Блокпост или любой пост- это законом установлено.
Это тупо бандитские и незаконные посты.
Посмотрите в гугле- кто имеет право, на что и когда.
Когда будете знать свои права, будет легче жить. Или сложнее) потому что реальность станет такой мерзкой, что повесится захочется

Попразендовна• 1 час назад
Ответ дляРозумашка
Думаю це правда😞
Хоча я раніше не вірила, що за такі «малі» гроші можуть відпустити. Але ж прикол, колегу спіймати в дворі, повозили, дав гроші і випустили, але ж на наступний день могли знов його скрутити в його ж дворі. То поки йому бронь не зробили, він на роботу навіть не ходив, а це більше місяця було по часу
В нас теж один вдома сидів. І навіть не один місяць. Зробили йому бронь, він виходить в офіс і в перший же ранок йому назустріч їдуть вони...
Ширли-Мырли• 1 час назад
Ответ дляПіу!Піу!
Ну точно не те, що ви описали
Що не те.Це мобільні блокпости.Поліція з мигалкою,стоять і зупиняють.
Розумашка• 1 час назад
Ответ дляШирли-Мырли
І таке бачила, перекрили участок на харківському шосе, перед поворотом, стали поліцейські двома машинами, і перевіряли. Як я проходила, то вже чоловіка сунули в машину. Але саме дурне, що його машина залишилась на дорозі, кинута, виходить. Це було десь о шостій, вже як люди їдуть з роботи, може місяць тому
Катастрофа• 1 час назад
На цьому тижні я справді помітила що їх більше, при чому так, що їдуть, бачуть чоловіка , ріщко щупиняються і хватають. Патрулів пощамістом теж щбільшилось, при тому що зупиняють магістральні дороги
Піу!Піу!• 59 минут назад
Ответ длякураГАЛЯ
Как они ставят!
Это тупо бандитские и незаконные посты.
То ви трохи промазали з коментарем. Я як раз розумію,що таке блокпост. Тому і перепитувала у автора коментаря, що навколо її мешкання по 2-3 з´явилися у пішій доступності
МинерАлочка• 59 минут назад
Ответ дляКатастрофа
Так, це правда, ці виродки їздять над узбіччям і хватають людей.
Розумашка• 57 минут назад
Ответ дляПопразендовна
І як, зміг відбитись? Бо до колег приставали біля роботи, вже як бронь чоловікам зробили, то тцк спочатку були агресивні, а вже як показували їм резерв, то попускались. Але це було все тієї ж осені, як зараз буде, вже не зоаю, раз бронь в моменті знімають при перевірці😞
вре_Динка• 53 минуты назад
Ответ дляТільки не про гроші
Видимо, это тонкий намёк, бусификация и валюта в принципе неразрывно связаны 😶
Це точно, чим далі відʼїхали тим вищий тариф
Леді Душка• 51 минуту назад
Ответ дляПіу!Піу!
Да стоїть машина з ментами і людьми в камуфляжі, ставлять такий типу парканчик як огороджують дорогу із знаком і зупиняють авто, перевіряють документи.
Конкретно біля мене зараз зазаичай 2-3 таких пересувних пости: два приблизно навпроти один одного по проспекту (або плюс мінус вперед назад пересуваються) і ще один часто ще по вулиці що прилягає.до проспекту щоб не звертали туди як блок пост бачать чи не обїзджали його.
Це десь 500-700м від мого будику, наприклад яу йти до АТБ на проспекті. Не помітити того неможливо.
І ще парочку постів якщо десь 2-3 зупинки транспортом проїхати. Але там я кожного дня не їзджу, щоб казати що прям кожного дня. Але раніше й там теж не стояли.
Перекус беру завжди• 51 минуту назад
Да, правда и уже давно. В пригороде в сёлах тоже отлавливают, машины останавливают.
кураГАЛЯ• 50 минут назад
Ответ дляШирли-Мырли
) уже 5й год война.
Уже 5й год вопросы- где в законе про мобильный блокпост написано что то?)
Как создаётся этот пост и чем регулируется????
Вы, хоть основы простите!!!!! Это, как минимум, нужна бумажка от полицаев ( начальства) и уповноваженых на месте с правами и обязанностями.
Вы, хоть раз, спросили их, на каком основании они стоят и приказ? Или кто в форме полицая - тот и папа?
Перекус беру завжди• 50 минут назад
Ответ дляШирли-Мырли
Кругом таке.На 3 км дороги вчора,з роботи їхала в 19,то було 4 патруля.Посилилося сильно.За цей тиждень 2-х знайомих з бронею забрали.Один йшов з заводу з зміни,бронь зняли,мобілізували.
Можно чуть подробнее про знакомых с бронью?..
У них же светится что человек забронирован. Их отпустили или нет?

Тримаю свічку• 50 минут назад
Ответ дляМинерАлочка
Да, сейчас нужно сидеть мышкой и не высовывать нос мужчинам.
ждать когда русня маминых бусинок освободит так что ли - не дождетесь будете там где хоккеист
Тримаю свічку• 49 минут назад
Ответ длякураГАЛЯ
Отлов рабов продолжается.
Когда уже этих псов будут мочить безбожно и жечь их дома?
Уже ж видео с их мордами есть. И их жены тоже жрут с их рук кровавые деньги за отлов.
мечтать не вредно
кураГАЛЯ• 48 минут назад
Ответ дляПіу!Піу!
Нет
Я отвечала на ваш.
Ширли-Мырли• 47 минут назад
Ответ длякураГАЛЯ
) уже 5й год война.
А ви звідки вєщаєте?Порядок наводьте виходьте.А ви попитали на якій підставі вони стоять?
кураГАЛЯ• 46 минут назад
Ответ дляЛеді Душка
Да это незаконно!!!!!
Они обязаны иметь приказ от начальства об этом и разрешение нарушать ПДД.
Ширли-Мырли• 46 минут назад
Ответ длякураГАЛЯ
Да это незаконно!!!!!
А ви думаєте вони його не мають?Аж смішно,таке як начальство не з ними
КаРаКаТиЦа• 46 минут назад
Пусть забирают всех. Чего одни в земле уже лежат, а другие ходят свободно
кураГАЛЯ• 46 минут назад
Ответ дляТримаю свічку
мечтать не вредно
жОна упыря?
кураГАЛЯ• 45 минут назад
Ответ дляШирли-Мырли
Как ожидаемо.
Попразендовна• 43 минуты назад
Ответ дляРозумашка
Його історія була зі щасливим фіналом: сидів вдома, вийшов за ворота, коли отримав бронь, ’одразу ж бронь перевірив’ - це він сам жартував. І це не Київ, і навіть не місто, він живе в селі.
Але як буде зараз, коли навіть з бронню хапають...
Дама с собачкой• 36 минут назад
Ответ дляКрижана бурулька
А валюта где? Или вы рандомно в любой раздел?
Валюта у тцкунов в карманах, им дают на откуп ее