Кондуктор троллейбуса• Изменено сегодня в 09:52
UE и 3AXID Вы знаете что оригинальне пакування у юкрейн экспресс моя заслуга?
Видели что 3AXID уже несколько месяцев как ввел это, сейчас юкрейн экспресс. Знаете почему? Знайте, благодаря мне. Я несколько лет заказывала у ЮЕ посылки 2-3 раза в неделю для себя и каждый раз оставляла им пометку:
’Прошу зберегти оригінальне та додаткове пакування від магазину (коробку/пакет магазина)’
’Прошу зберегти оригінальне пакування від магазину (Пакет/Коробка і Упаковка)’
У меня было сохранено два шаблона.
Я видимо их так достала, что они решили добавить эту опцию и оставили даже мое сочетание слов. Вот так вот.
У меня было сохранено два шаблона.
годовасик• сегодня в 10:10
Працюіала нннн років на фабриці що робить різні картонні коробки, тому мені важко зрозуміти священний трепет людей на шматок розфарбованого картону... Аж настільки щоб за це ще й додаткові гроші на пересилання платмти...
Виниловая пластинка• сегодня в 10:28
Ответ длягодовасик
І не зрозумієте. Я не купую товари без фірмової коробки, і не продаю.
Для мене - табу.
Виниловая пластинка• сегодня в 10:42
А навіщо хоронити в крутих гробах, можна і в мішку - для померлого різниці немає. Фетіш і бабло?
годовасик• сегодня в 14:37
Ответ дляВиниловая пластинка
І це теж. Правда так і є. Хоча приклад ви навели мяко кажучи неадекватний але по суті так і є.
Виниловая пластинка• сегодня в 19:08
Ответ длягодовасик
Можливо. Будують крематорії. Дивилась фільм - там показали поховання в мішку (тканина). В давнину, просто камінням закидали - щоб звіри не зїли...
Взагалі, тема автора про пакування...
Виниловая пластинка• сегодня в 19:13
Інші фірми такою дурістю давно не заморочуются....
Все є в опціях)) Хіба в конкурентів кривий сайт((
годовасик• сегодня в 19:35
Ответ дляВиниловая пластинка
Взагалі, тема автора про пакування...
Ну я про пакування і писала. Про гроби то ж ваша творчість.
Виниловая пластинка• сегодня в 19:37
Ответ длягодовасик
Вибачте, якщо моя думка пішла не так...