Донька подруги• Изменено 1 час назад
Дівчата, порадьте де купити постіль?
Хочу купити на літо комплект. Маю ліжко з матрасом 200 на 160. Який розмір брати? І де? Крім ТМ Ярослав і Ласкала нвчого не знаю. Напевно, братиму сатинову.
Донька подруги
• 1 час назад
Ответ дляПтиця Говорун
Брала Королева ночі
Така назва тупа.
А білизна дуже сподобалася
Така назва тупа.
А білизна дуже сподобалася
Тільки що переглядала сайт. Не линяє?
ГонУрова дівка• 57 минут назад
Ответ дляКотомафия
Ікеа беру
А ковдра у Вас теж з ікеа? В них свої специфічні розміри. Постільної білизни
Перемелица• 54 минуты назад
Юск прекрасный сатин. И ещё наволочки сатиновые можно добрать. Не понимаю, почему они до сих пор не сделали все отдельности из одной ткани.
Замулена ріка• 49 минут назад
В мене останні 2 з придбаних - ІКЕА. Якщо не брати до уваги, що одна з двох сильно мнеться підчас прання, то все інше мене цілком задовільняє
До цього купувала Вілюту, пока нова все добре, але під кінець першого року користування починає братися катишками
Замулена ріка• 48 минут назад
Ответ дляПеремелица
У дитини пару комплектів Юск, не сатинові, звичайні. Підковдри перекошуються
Котомафия• 42 минуты назад
Ответ дляГонУрова дівка
Пухова
Замулена ріка• 40 минут назад
Ответ дляГонУрова дівка
В них лише наволочки нестандартні, а підковдри як раз в них звичайних розмірів. В мене ковдри Юск нормально підходять під постільну білизну ІКЕА
Птиця Говорун• 25 минут назад
Ответ дляДонька подруги
Тільки що переглядала сайт. Не линяє?
Ні, і не кашлатається.
І сподобалося як пошито
Перемелица• 14 минут назад
Ответ дляЗамулена ріка
Сатин самый дорогой нужно брать. Самое лучшее качество в бюджетном сегменте.