Мацква, микрорайон Нєкрасовка. Люблю, коли росія горить🔥🔥🔥москвичи матюгаются.страаашнооо.пока убитых трое .остальные ранены
Тритатушка• сегодня в 10:50
А я считаю что зря все это. как по мне, это ’ура-победа’ лишь способ отвлечения от Ермака и зели. Чтоб говорили не о пидарасах у руля, а о ложной ’победе’. Легче от этого никому не будет, и не остановится, пока не будут подписаны соглашения. Кидайте тапки, фантазерши границ 91
Mira29-c3c3• сегодня в 10:50
Ответ дляowl62
Вам страшно від буковок на екрані?
Йому ’за державу обидно’.
Ответ дляТритатушка
Ми так задовбались від років війни, що маємо право радіти за удачні операції наших військових
Mira29-c3c3• сегодня в 10:52
Ответ дляТритатушка
Говорили ,говоримо ,й будемо говорити про п_сів у владі .
А ця новина чудова .і стрілки не переводьте на іншу тему .
Ответ дляТритатушка
Не плутайте педалі, дорогенька!
Війна-війною, а Дерьмк за розкладом!
Mira29-c3c3• сегодня в 11:00
Ответ дляНаташа_32
Не плутайте педалі, дорогенька!
Війна-війною, а Дерьмк за розкладом!
Тему потрібно перевести в ’правильне’русло .
Ответ дляРеалістка
Ось буквально зараз читаю в ТГ - 52 заглиблих у нас протягом тижня від обстрілів. И це вже скільки років цивільні гинуть. Тому, рахунок поки нерівний і особливо радіти немає чому.
Я радію, що таки полетіло на рашу і вони відчувають війну, ще з перших днів війни я дуже хотіла, щоб у них там теж сірени вили і це сталося )))
А по те що вони по нам ракетами кидаються, то це не залежить від наших дронів. Пригадайте як місяцями по 100 ракет по Києву запускали
Ответ дляРеалістка
Так ми, дівчата, цей рахунок скоректуємо на користь маскальок!
Треба їх 200-ти щодна по 1000 підарів та підарок!
Маска-0b9f• сегодня в 11:03
Ответ дляHelenny
Удалено администрацией...
Ну вы же своего мужа спрятали пид спидныцэю.Почему другим нельзя?И сыночку кровинушку вывозить собрались
Mira29-c3c3• сегодня в 11:03
Ответ для7_кг_рыбы
Например?
Ви активний учасник політичних тем.
І оди зе ви не співаєте.
Ответ дляAbrado
Я розумію, чому ви радієте. Але рахунок все одно не зрівняється.
Ответ дляТритатушка
Собаки гавкають, а караван іде (Східне прислів*я)
Mira29-c3c3• сегодня в 11:06
Ответ для7_кг_рыбы
Ссылка будет на темы где я разжигаю ненависть?
Яке посилання? Дописи свої читайте .
У цій темі розпалюють ненависть ,шановний ?
Mira29-c3c3• сегодня в 11:07
Ответ для7_кг_рыбы
Что и требовалось доказать
От -от.
Яким чином і хто тут розпалює ненависть ?