Сонечко• сегодня в 10:33

Розчарована аптекою

Перейшла в нову аптеку працювати, все б нічого, але відчуваю себе не в своїй тарілці.
Провізори тут по 10 років працюють, клієнти їх всі знають, і йдуть до них, я стою як пусте місце, недовіряють мені, хоча стаж роботи в аптеці вже 7 років, завідуюча радить, щоб я набивала авторитет собі, а як набити, якщо колеги в прямому сенсі крадуть клієнтів, вони набивають касу, а я товар розставляю та складаю полички
Зі мною вперше таке
Сорока-ворона• сегодня в 10:34
У вас зп зависит от количества клиентов?

4есотка• сегодня в 10:34
Який жах
Чебураха з перцем• сегодня в 10:34
Улыбайтесь,будьте приветливы)и своих наработанте клиентов
автор Сонечко • сегодня в 10:34
Ответ дляСорока-ворона
Від продажів
Указка• сегодня в 10:34
Странно, в аптеке подходят к свободному провизор, а не к своему.
Сорока-ворона• сегодня в 10:35
Ответ дляСонечко
Від продажів
Плохо. Значит надо бороться за клиентов
автор Сонечко • сегодня в 10:35
Ответ дляЧебураха з перцем
Я й так посміхаюсь як можу, з ними по хорошому, колеги можуть і крикнути, і нагрубити бо знають що їм нічого за це не буже

автор Сонечко • сегодня в 10:36
Ответ дляУказка
На минулому місці роботи так і було, і на позаминулому
А зараз щось таке
Чебураха з перцем• сегодня в 10:36
Ответ дляСонечко
Отпустите ситуацию,просто работайте
З понеділка на дієті• сегодня в 10:37
Странно. Обычно в аптеках по 1-2 провизора максимум и идут к тому, кто свободен. Да и аптека не гастроном, где за хлебом каждый день ходят. Откуда там прям постоянные клиенты.
автор Сонечко • сегодня в 10:38
Ответ дляЧебураха з перцем
Отпустите ситуацию,просто работайте
Я намагаюсь не брати зайве до голови, але знаєте як, коли прийшов працювати, стоїш на касі а колега відпускає...не встигла вона клієнта відпустити як уже кричить наступному, підходьте
А я для чого тут стою
З понеділка на дієті• сегодня в 10:39
Ответ дляСонечко
А я для чого тут стою
Так вы говорите, пока она занята: подходите.
автор Сонечко • сегодня в 10:39
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ви помиляєтесь, постоянні клієнти є в кожній аптеці, так вони не ходять кожен день, але регулярно відвідують
З понеділка на дієті• сегодня в 10:39
Ответ дляСонечко
Раз в месяц?
автор Сонечко • сегодня в 10:42
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Мене на тижні вбила ще ситуація
Зайшло двоє, колега як зазвичай перша підскочила, і тут клієнт просить бинт, вона недовго думаючи тулить мені той бинт в руки, і сонечко, відпусти будь ласка, а наступний клієнт купував чимало позицій
Розумію що моя безхарактерність злий жарт грає зі мною, але я не знаю як цьому протистояти, я нова тут, вони працюють дуже довго
автор Сонечко • сегодня в 10:43
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Раз в месяц?
В тиждень можуть бути, є такі, які через день заходять
Мотористка• сегодня в 10:43
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Раз в месяц?
Ви просто щаслива людина, у якої не має родичів з пожиттєвим прийомом препаратів. Я ходила в аптеку як на роботу - діти часто хворіли, плюс пожиттєві препарати, частину яких купувала з аванса, частину з зпл. І так, я знала всіх аптекарів на масиві, а вони знали мене в обличчя. І коли був крвід і все зачинилося, навіть лікарі, то навіть відпускали лірику без рецепту, бо знали мене в обличчя.
З понеділка на дієті• сегодня в 10:45
Ответ дляМотористка
Почему вы так считаете. Я ежедневно принимаю по 2 разных препарат. Покупаю раз- два в месяц. Но аптек дохерище, и онлайн заказ есть, я покупаю там где удобнее мне, по дороге домой, возле метро и тд.
автор Сонечко • сегодня в 10:45
Ответ дляСорока-ворона
Плохо. Значит надо бороться за клиентов
Не люблю таке, скільки працювала в аптеках тут вперше таке

З понеділка на дієті• сегодня в 10:47
Ответ дляСонечко
Мене на тижні вбила ще ситуація
Ну продайте сегодня бинт ему, а завтра он придет со списком на несколько тысяч к вам, потому что вчера ему понравилось как вы с ним общались
Мотористка• сегодня в 10:48
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Ви хоча б уявляєте, скільки людей приймають препарати регулярно, і не 1-2, а купу? Які регулярно купують в аптеках неподалік місця проживання? Є такі як ви, є хто взагалі туди не ходить, і є постійні клієнти. Останніх в аптеці дуже багато і саме вони роблять касу, бо регулярно несуть гроші і автор права, намагаються йти до провізора, якого знають хоча б в обличчя і який подобається.
Брюнетка в Мармеладе• сегодня в 10:50
Ответ дляСонечко
Від продажів
Ого((
автор Сонечко • сегодня в 10:50
Ответ дляМотористка
Так, ви розумієте, що я хотіла донести
Деловитая• сегодня в 10:51
Ответ дляСонечко
Від продажів
Да ну. Первый раз такое слышу. А тот уто товар расставляет сколько получает?
автор Сонечко • сегодня в 10:51
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Ого((
Чим більше продав тим більше заробив
Ставка мала, не проживеш на неї, треба крутитись
Брюнетка в Мармеладе• сегодня в 10:51
Ответ дляСонечко
Чим більше продав тим більше заробив
Це жесть.
Брюнетка в Мармеладе• сегодня в 10:53
Ответ дляМотористка
Я взагалі вперше таке чую. Я роблю замовлення онлайн завжди і дивлюсь де ціна найкраща. Без поняття де і які провізор. Для цього є лікар
Мотористка• сегодня в 11:00
Ответ дляСонечко
Так, ви розумієте, що я хотіла донести
На жаль, так. Бо свого часу теж намагалася взяти ліки у більш приємного мені провізора, бо за роки вже вивчила хто намагається знайти препарат і запропонувати залишок за старою ціною, а решту за новою чи запропонує аналог дешевше, а хто пошвидше хоче сплавити клієнта. Хто відпускає рецептурні ліки 3 місяці (на рецепті лікар зазначала постійний прийом), а хто казав ’рецепт чинний лише місяць, мені все одно що на ньому написано’. А мені щоб поновити рецепт треба з роботи щоразу відпроситися, а це нереально. То вже і йшла де протягом 3 місяців давали.
Якщо у вас аптека не прохідна, а на масиві, то ви досить швидко на працюєте собі репутацію. Беріть зміни по суботах чи неділях - там завжди черги, без клієнтів точно не будете і місцеві до вас звикнуть.
Мотористка• сегодня в 11:00
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Я теж і онлайн робила, і на місці докуповувала. Але на місці, якщо нема черги, ви самі вирішуєте піти до провізора А чи Б. І людина,яка часто ходить в аптеку, дійсно піде на ’знайоме обличчя’. Якщо ви берете ліки на зупинці метро, де постійний потік людей, там це неактуально. А в аптеці на масиві це працює інакше.
Брюнетка в Мармеладе• сегодня в 11:00
Ответ дляМотористка
В нас не має метро. Купую в будь якій аптеці