Сонечко• вчера в 10:33
Розчарована аптекою
Перейшла в нову аптеку працювати, все б нічого, але відчуваю себе не в своїй тарілці.
Провізори тут по 10 років працюють, клієнти їх всі знають, і йдуть до них, я стою як пусте місце, недовіряють мені, хоча стаж роботи в аптеці вже 7 років, завідуюча радить, щоб я набивала авторитет собі, а як набити, якщо колеги в прямому сенсі крадуть клієнтів, вони набивають касу, а я товар розставляю та складаю полички
Зі мною вперше таке
Сонечко
• вчера в 11:35
Ответ дляБайрактарна
Какой звездец. Сделали из провизоров продавцов на процентах...
В продавців кажуть більші проценти)
Липка-прилипка• вчера в 11:35
а чого ви перейшли в цю аптеку?
я не продажник. на процентах не змогла б
Чебураха з перцем• вчера в 11:46
Ответ дляСонечко
Я намагаюсь не брати зайве до голови, але знаєте як, коли прийшов працювати, стоїш на касі а колега відпускає...не встигла вона клієнта відпустити як уже кричить наступному, підходьте
А я для чого тут стою
Так а вы не могли бы громко зазывать пока та отпускает?люди овцы,их нужно тормошить
Сонечко
• вчера в 12:46
Ответ дляЛипка-прилипка
а чого ви перейшли в цю аптеку?
Переїзд
Сонечко
• вчера в 12:46
Ответ дляЧебураха з перцем
Завтра спробую
Мотористка• вчера в 14:14
Ответ дляБайрактарна
Я так розумію, їм ще наказано впарювати певні препарати. Ви просите один, а вам ще пропонують як ’нагрузку’ якийсь, або стандартне ’глюкозку,вітамінку не бажаєте’?
Чебураха з перцем• вчера в 14:36
Ответ дляСонечко
Завтра спробую
Удачи вам!не унывайте!Смелее,все у вас получится!
Сонечко
• вчера в 15:47
Ответ дляЧебураха з перцем
Дякую🫠
Деловитая• вчера в 20:29
Ответ дляЩедрик ведрик
Всегда должно быть несколько человек, если один заболеет, например, кто будет на кассе?
тогда надо смены сделать или работать по дням, а не сразу втроем