Ацетилсалициловая кислота• 2 часа назад

Дитина 1,3 не ходить

Сів дуже пізно, в 11 міс, але став у упори в 7 міс. Зараз 1,3… Навіть не стоїть, якщо це не біля дивану, чи стільця
Якщо ставити, щоб ходити хоча б за ручки піджимає ножки, і на коліна падає. Були і в ортопеда, і в невролога, робили масажі. Ну, проблем ніяких не виявили… вже турбуюсь з приводу цього. Повзає дуже активно. Підскажіть, як стимулювати хоча б самостійне стояння?.. коли в кого діти пішли?
Пік Антна• 2 часа назад
Ответ дляАмелі на мілені
Якщо активно повзає, то це не затримка.
Затримка.

автор Ацетилсалициловая кислота • 2 часа назад
Ответ дляПік Антна
На підставі описання ситуації дитини. Я впевнена, що не лише затримка фізичного розвитку в дитини.
Також проблеми з моторикою рук, координацією, звуко імітацією.
Моторика в нормі, дякувати Богу
Що дрібна, що велика.
Звук імітація так, тварин ще не повторює. Лепет активний є, в очі дивиться, відгукується на імʼя, приносить іграшки, які цікавлять, щоб погратись. Контактує за дітьми
Бесбардак• 2 часа назад
Ответ дляПік Антна
От мля вилізе онлайн експертна жіночка і ’умнічає’))
Карапулька• 2 часа назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Так🥲
Зараз повзає звичайно, на четвереньках. А до 9 міс по пластунськи
Правильно что обращаете внимание. Это не критично, но такое рассогласование развития навыков не нормотипично. Обращайтесь к другому неврологу, не нужно просто ждать. Что с речью у ребенка?
Бесбардак• 2 часа назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Моторика в нормі, дякувати Богу
Що дрібна, що велика.
Та не слухайте ви ту, ви ж почитайте, що вона пише
Пік Антна• 2 часа назад
Ответ дляБесбардак
Звісно, краще казати, що все ок.
Щоб задовольняти таких як ви, які дітьми займатися не люблять, тому простіше сказати, що все ок
ХаДиДиШь• 2 часа назад
Ответ дляБесбардак
Ага. А інша каже «чекайте». А потім та бідна мама в три роки шукає пʼятий кут, бо слухала тих, хто не умнічає і заспокоює. А могла б вже рік тому почати щось робити і мати прогрес.

Пік Антна• 2 часа назад
Ответ дляКарапулька
Не має мови, лише лепет.
Автор буде казати, що з моторикою теж все ок
Але там і щ моторикою там теж не все добре
Класична схема затримки розвитку. :)
Але ж простіше на все закрити очі і чекати, тут ще на форумі піждакнуть і вже взагалі можна нічого не робити, автор саме за цим і прийшла
Пік Антна• 1 час назад
Ответ дляХаДиДиШь
Навіть в 9 коли дитина ще не сиділа.
Але ж автор теж мабуть слухала тих, хто заспокоює
автор Ацетилсалициловая кислота • 1 час назад
Ответ дляПік Антна
Не має мови, лише лепет.
Класична схема затримки розвитку. :)
Ну а яка мова може бути в цьому віці? Ну мама говорить, баба, иць (киця) ну і як я казала, лепет. Чи він вже має в цьому віці реченнями говорити?)
Мова мене ще не турбує…
А ось те, що не стоїть і не ходить
ПуГоФФка• 1 час назад
Ответ дляСердючка
Я в месяц переживала что агу не говорит, уже 12 лет прошло, муж до сих пор с меня ржет
12 років тому інтернет вже у всіх був, щоб гуглити ініормацію...
Карапулька• 1 час назад
Ответ дляПік Антна
Не має мови, лише лепет.
Класична схема затримки розвитку. :)
Это не классическая схема. Истинная ЗПФР - это меньшее, за что можно волноваться т.к. в адекватной среде она ’проходит’сама. Но поддерживать тревогу в маме - тоже не лучший способ помощи.
Вже намагається самостійно їсти приборами
So_so• 1 час назад
Я бы в такой ситуации нашла хорошего невролога и сходила к нему. По моему личному опыту : невролог в поликлинике - всё прекрасно, чудесный ребенок, не говорит пока, детки разные, слабо развита мелкая моторика, ну, больше лепите, нанизывайте бусы, невролог по рекомендации через месяц - диагноз на 2 строки..
Бавовна• 1 час назад
Ответ дляАмелі на мілені
Автор, якщо активно повзає, то це не може бути затримка фізичного розвитку. Тим паче, що ортопед з неврологом не бачать патології.
Скоріше за все - дитині так зручно. Почекайте.

Доречі, тут часто хваляться тим, що дитина ходить в 7-8-9 місяців. Люди не розуміють, що дуже шкідливо для ще не зміцнілого хребта. Що чим дитина довше повзає, тим краще для хребта.
То по-вашому, дитина в 9 місяців штучно починає ходити, її хребет не готовий ще?
Про 7 і 8 це взагалі дурня
Ответ дляSo_so
А в якому місті? Можливо, порекомендуєте гарного невролога? Але, ми вже багато до кого ходили в Києві..
So_so• 1 час назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Киев, Медиком, Адаменко
Молчунья• 1 час назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А навіщо мені брехати за дитину?) дивні ви
Ідіть до іншого ортопеда, шукайте кращого в вашому місті. Ну ви ж розумієте, що сісти в 11 місяців-це не рано. І якби він не ходив в рік, то це норма розвитку, а те,що в рік і 3 міс ріджимає ніжки-це проблема.
Пік Антна• 1 час назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Мова мене ще не турбує…
А ось те, що не стоїть і не ходить
Затримка мови підтягнеться, не хвилюйтесь, а просто чекайте, як вам тут радять

Бавовна• 1 час назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
І всі сказали, що піджимання ніжок це ок?
Молчунья• 1 час назад
Ответ дляХаДиДиШь
Мені доречі також ортопед і невролог в дитячій лікарні говорили, що все добре, коли дитина в 6 міс не ставала на ніжки, а піджимала їх. А я точно знаю, що а такому віці діти люблять упиратися ніжками в коліна дорослому і стрибати,відштовхуючись ніжками. Я забила тривогу, знайшла хорошого масажиста-вона працювпла з дітками, хворими ДЦП. Пройшли курс масажу, через 2 тижні дитина почала впевнено з силою упиратися ніжками. І невдовзі сама сіла і стала на ніжки. Почала активно повзати.
Ответ дляБавовна
Просто, що стопи, мʼязи все в нормі, якщо поставити опору, він стоятиме, з толокаром теж ходить, що це просто «страх»
Якби щось було не нормі, він з толокаром не ходив типу
Молчунья• 1 час назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Коли лежить і підставити руку під стопи,він опирається?
So_so• 1 час назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Так Вы говорите не стоит, а теперь оказывается ходит с толокаром.
Ответ дляSo_so
Ну так руки не відпускає. Самостійно не стоїть, ні
So_so• 1 час назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ходит вдоль опоры и с опорой? Это далеко не ’не стоит’.
Ответ дляSo_so
Ну так, так ходить…
Але не вся опора) за стіну, наприклад, не тримається
Диван, толокар, крісло, стільчик, ліжко
Ну і все
За все держиться
So_so• 1 час назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Ну так, так ходить…
Диван, толокар, крісло, стільчик, ліжко
Ну і все
За все держиться
Отпустит и пойдет со временем. Я Вас поняла буквально, в 1.3 не стоит, это ж колокол уже, а в 1.3 ходит с опорой это другое совсем.
Ну, покажите ещё кому-то, чтобы не переживать, должны может какие-то рекомендации быть.
Пік Антна• 1 час назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Тому що проблема з координацією :)
Але ви чекайте
Бавовна• 1 час назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Це лікарі кажуть про ’страх’?!
І що таке толокар, це оті ’ходунки’ на колесах?