Чарівна патика• 17 мая в 14:56
Євробачення. Коменти наших людей вражають
Болгарія виграла бо вона класний виступ мала і гарна дівчина.Згодні?
А Лелека ніяка пісня про вигляд промовчу взагалі.
Читаю коменти наших і поражаюсь просто🤯🤯 як вони все перекручують що Болгарія іменно страшна без таланту, а лелека мала б бути переможницею і взагалі вона шикарна і пісня))) То ж треба аж в такий неадекват зайти якісь як хворі 😡
Крим мій• 20 мая в 09:31
Ответ дляТака бойова Я
Только хотела написать, что все они там ни о чем были
На конкурсе фриков победила гопница в трусиках из Болгарии
наша Лелека там со своей балладой была не в тему.
П.С. Патрисия Каас там тоже не выиграла в 2009, заняла 8е место, а 1е тогда занял Рыбак.