Багиня• сегодня в 01:23

А сейчас детей в школах буллят за брекеты?

автор Багиня • сегодня в 01:23
Сын стесняется их носить

Сірничок• сегодня в 01:28
Не булят, дети знают, что это дорогое удовольствие и это сейчас даже модно.
Знаю бакси• сегодня в 01:38
Син носить, 14 років. Жодного слова ніхто не казав… Да і за що булити? Він сам це захотів, один зуб в жахливому положенні стоїть. Він би ні на які жарти з цього приводу не повівся, і діти в класі адекватні ніби
Шукаю стакан• сегодня в 01:39
Ответ дляБагиня
Сын стесняется их носить
Ну так сын закомплексован, у меня дочь носит
Шукаю стакан• сегодня в 01:40
Многие дети мечтают о брекетах , а родители не могут поставить
Парасюха• сегодня в 01:44
Пів класа в брекетах:) таке враження, що треба/не треба ставлять.В моєї теж, керамічні, в неї такий прикус, що їх і так не видно, гумки прозорі.Не уявляю, що б булили саме за брекети когось.
Коник-стрибунець• сегодня в 01:45
Давно нет, лет 20

А у нас макарошки• сегодня в 01:47
В них це навіть в тренді зараз,
Забобонний фрукт• сегодня в 01:52
Нет, сейчас это ’я не з такої сім´ї, я з багатої’
Я така бойова• сегодня в 02:05
И за очки уже не булят. Норма жизни
Однозначная• сегодня в 02:13
Донька на першому курсі універа. Ставили брекети, переплатила за те, щоб поставити естетичні.
Їх дійсно не видно майже.
І знаєте що?
Виявилося, що тепер це модно, і донька тепер страждає, що їх не видно:)

Можливо, естетичні ваш варіант.
Але ціна бррр.
Горня капучіно• сегодня в 02:16
Наоборот . У кого брекеты это модно
пьЯНА• сегодня в 02:30
Нет, не буллят
Пожарник• сегодня в 02:48
Нет. Брекеты наоборот признак достатка.
Обращеница• сегодня в 03:14
Вы шо это дорого багато)
Шкала Радощів• сегодня в 06:52
Ответ дляБагиня
Сын стесняется их носить
Зараз брекети,навпаки це статус
СМСница• сегодня в 07:35
Сейчас брекеты это показатель, что у родителей есть деньги думать даже о таком аспекте здоовья. В общем, престижно.
Шукаю стакан• сегодня в 08:08
Ответ дляОднозначная
Їх дійсно не видно майже.
І знаєте що?

Можливо, естетичні ваш варіант.
Але ціна бррр.
В универе дочка как пятилетняя прямо страдает)))
Всім шампаньського• сегодня в 08:25
Ответ дляОднозначная
Їх дійсно не видно майже.
І знаєте що?

Можливо, естетичні ваш варіант.
Але ціна бррр.
В мене донька була більш далекоглядна
Одразу сказала, що потрібні звичайні, хоча я пропонувала кераміку. Ще й різнокольорові резиночки на них надягала.
Так що, автор, підтверджую те, що раніше написали: зараз брекети, навіть, модно.

Однозначная• сегодня в 09:12
Ответ дляШукаю стакан
Ой, я так рада, що ви домахались в такій простій темі, як брекети, і стали щасливішою :)
Гарного вам дня, мила пані.