ХуАнита• сегодня в 14:33
В Черноморске реально найти жилье по месту?
Не хочу бронировать
Надо будет на 2-3 дня
Реально ли там поехать и на месте посмотреть?
Буду одна, такое вот желание проехаться к морю в июне
Надо будет на 2-3 дня
Знаю бакси• сегодня в 14:39
Не знаю як зараз, але до війни дуже пошкодувала, що в серпні поїхали не забронювавши житло заздалегідь. Житло недалеко біля моря таки знайшли, але шукали довго, бо все у всіх зайнято було.
Але червень - не серпень, да й охочих на море в Чорноморськ зараз, думаю, поменшало.
Просериарила молодость• 2 часа назад
Була минулого року. На місці пропонують такі ’ діри’ за 2000, що жах. Людей повно!
ХуАнита
• 1 час назад
Ответ дляПросериарила молодость
Дякую
Мабуть помоніторю напередодні букінг