Щас ухожу• 1 час назад

Чоловік-нарцис і соціопат, трималась 17 років

Я уже не вивожу. Якщо б ви були на моєму місці, і знали, що через його фінансові махінації не зможете довести сумісну купівлю житла, ви б розлучались? Квартира придбана до шлюбу, але в майнові права чоловік вступив уже під час шлюбу. По факту у вартість квартири вклалися 50/50, але довести це нереально, так як моя зп йшла на його рахунок ФОП, а мене по паперах не існує. Лише один проєкт є, де моє імʼя стоїть окремо в договорі, і який свідчить, що я теж заробляла кошти. Але сума за нього в 6 разів менша, ніж я по факту вклала в квартиру. Як би ви розлучалися у такому випадку?
автор Щас ухожу • 1 час назад
Ответ дляАлина-1240
То вы с моей малой не общались) она вам расскажет что по чем😂
У зумерів краще з кукухою, ніж у міленіалів.

Медсестричка• 1 час назад
Ответ дляМоре Щастя
Она не разведется, потому что он обидится. И ему некуда идти. Вечная тема.
ессно! Вона нічого змінювати не буде! так пониє тут, може ще десь, на тому і все. Такі люди ніколи нічого не змінюють самостійно. Тільки якщо ззовні обставини (наприклад він сам піде від неї, хоча він не ідіот таку дуру терплячу кидати )
Готова до другої• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Ви досвідчена. Я з ним познайомилась у 18 років. Там такого рівня просвітленості ще не було.
удивительно, что к 18 годам вы не понимали, что если тебе поспели сказать - рот закрой, или ты чО дура - пора валить без лишних объяснений
автор Щас ухожу • 1 час назад
Ответ дляМедсестричка
Уже навість повістка прийшла. Може десь проколеться)
автор Щас ухожу • 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
Не дивно взагалі. Мені в сімʼї таке постійно казали.
Медсестричка• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
І шо? ви ж тоді повинні його з фронту чекати...
Відповів всім• 1 час назад
Ответ дляГотова до другої
а я через полтора месяца собрала чемодан и сказала - аривидерчи, бейби
он был в шоках, но мне пофуй
А я случайно забеременела (

Відповів всім• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Можна. А можна увірувати у те, що нарц зміниться, пахати як папа Карло, купити дворівневу чотирьохкімнатну з терасою за 3 км до столиці і сподіватися на повернення хоч частини вкладеного.
Думаю тут можно просто попрощаться с этими надеждами.
И перестать просирать жизнь
Відповів всім• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Нарцы жертв видят издалека
Редисочка• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
ну, если мама с папой не привили девочке умение ценить себя, а не стелиться под дерьмо, аби було, то....

так почему его вы назвали социопатом? какой вред он наносит посторонним? убивает, грабит, насилует? может вам юридически сможем помочь?
Море Щастя• 1 час назад
Ответ дляМайская киска
У вас что-то своё, наболевшее, что глаза застилает? Это автору некуда идти, так как у нее нет недвижимости.
Я причем? Она ж пишет о добрачной квартире. Это вечная тема о том, что жена вся такая богатая, все свое, муж присасывается к ее имуществу, каким-то чудом она переписывает свое имущество на него, а потом оказывается что ей некуда идти бедной. Так не бывает в таких ситуациях что ничего нет своего. Такие мужья обычно хорошо видят к кому они присасываются. Но это надо быть совсем без мозгов, чтобы отписывать такому мужчине свое имущество, часть, иметь с ним общий бюджет, бизнес. Такие мужчины таких женщин в одних трусах в итоге оставляют у разбитого корыта.
автор Щас ухожу • 1 час назад
Ответ дляРедисочка

Він просто оре матом на всіх, включаючи власних керівників, вдома окрім криків з матами тягав за волосся, плював в обличчя, кидав по квартирі, душив, давив, обливав водою. Я думаю, цього достатньо, щоб вважатися соціопатом.
Эскиз бесконечности• 1 час назад
Я 7 лет держусь, нарцисс абьюезр. Спас когда-то меня от родителей тиранов и сам через 2 года таким стал!
автор Щас ухожу • 1 час назад
Ответ дляМоре Щастя
У мене дійсно нічого нема, до чого можна було присмоктався. Окрім того, що я добровільно віддаю всі свої зароблені гроші.
Море Щастя• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Вас тягал за волосы?
Море Щастя• 1 час назад
Ответ дляЩас ухожу
Так кто Вам доктор?
автор Щас ухожу • 59 минут назад
Ответ дляМоре Щастя
Вас тягал за волосы?
Так, мене. І все інше теж.
автор Щас ухожу • 59 минут назад
Ответ дляМоре Щастя
Так кто Вам доктор?
Не могла сказати: ні….
Море Щастя• 59 минут назад
Ответ дляЩас ухожу
Так, мене. І все інше теж.
Так в чем Ваш вопрос? Как продолжать дальше терпеть это все или что?

автор Щас ухожу • 58 минут назад
Ответ дляМоре Щастя
Як піти, щоб все не втратити?
Море Щастя• 58 минут назад
Ответ дляЩас ухожу
Не могла сказати: ні….
Бывает. Терпите дальше. Если других вариантов не рассматриваете. Может не убьет.
Море Щастя• 57 минут назад
Ответ дляЩас ухожу
Як піти, щоб все не втратити?
Так Вам нечего терять на самом деле. Итак ничего нет. Чувства собственного достоинства нет, самоценности нет. К сожалению.
автор Щас ухожу • 57 минут назад
Ответ дляМоре Щастя
Можливо, є якийсь шанс відвоювати в суді хоч вкладене у квартиру…
Киця-бриця• 57 минут назад
Ответ дляМоре Щастя
Такую дуру ещё поискать надо. Он нашел. Молодец.
Мошенники и лошары не переведутся...
Море Щастя• 56 минут назад
Ответ дляЩас ухожу
Пробуйте. Но Вы же в суд не идете.
автор Щас ухожу • 54 минуты назад
Ответ дляМоре Щастя
Пробуйте. Но Вы же в суд не идете.
Поки ні, поки збираюсь з духом. Квартиру от тільки здали, зараз документи на власність на етапі нотаріального завірення. Я чекала, допоки оформить право власності, тут порадили, що це може якось вплинути.
Море Щастя• 54 минуты назад
Ответ дляЩас ухожу
Скажет ’люблю’, то ещё на 17 лет отложите поход в суд. Потом за волосы потаскает еще.
Готова до другої• 50 минут назад
Ответ дляВідповів всім
А я случайно забеременела (
для меня это нонсенс - случайно ЗЩАБЕРЕМЕНЕТЬ
Море Щастя• 50 минут назад
Ответ дляГотова до другої
И я никогда не понимала как можно случайно забеременеть.
ГрайливаКиця• 42 минуты назад
17 років з нарцем, реально? і чим Ви хворієте?