Перемелица• 22 мая в 12:11

Що ви бачили містичного у житті? Ділимося)))

Я колись бачила у бабиній хаті типу домовика. Таке було як карлик метрового зросту, волохате. бачила силует лиш. Я вийшла після 12 ночі у веранду і тут таке. Кричала, що скажена.
Директор Пляжу• 22 мая в 13:55
Мама недавно рассказала что сниться муж ее родственницы и говорит что жена его умерла. Через пару дней узнали что умерла

Стефанія• 30 мая в 17:30
Ответ дляАкуна_Матата
В нас був деревяний годинник, який подарував дуже давно дядько-мамин брат.
Якось вночі прокинулися від гуркіту-він чомусь впав.А через декілька днів дядько раптово помер...
І ще.Була в бабусі подруга-артистка.Самотня(чоловік помер),бабуся допомагала похоронити і облаштувати пам´ятник.Через багато років ми приїхали на кладовище,і почали шукати поховання.Знали лише приблизну сторону,де воно.Ходимо,а знайти не можемо.Вийшли на центральну алею і стоїмо дивимось -куди його ще йти.І тут за рядів 10 летить ворона і сідає прямо на пам´ятник з червоного граніту.На цей самий пам´ятник що ми й шукали.Містика.
Ні в що не вірю,але ці співпадіння пояснити не можу.
Хазяїн кладовища в образі птаха прийшов. У мене було і не раз.
Я супер-пупер• 20 июня в 07:19
Ответ дляпАлАвинкА
Доречі, чорти в нас почали зʼявлятись як мати на картах багато гадала. Так що, діачатка, краще таким не займатися.
Это точно , но многие этого не понимают
Я супер-пупер• 20 июня в 07:20
Ответ дляПишу каліграфічно
Ой та ладно. Если таро, то обычные картинки, которые люди по инструкции трактуют. Мало кто подключается.
И вы просто видели низшие существа
Под этими невинными картинками стоит дьявол
Пишу каліграфічно• 20 июня в 08:59
Ответ дляЯ супер-пупер
Нет